166 Shares 7931 views

Mountain Shoria: rekreacyjne, hotele i opinie

W dzisiejszym artykule dowiesz się niezwykły obszar regionu Kemerowo pod zaskakującym tytułem Mountain Shoria. Miejscowi twierdzą, że obszar geograficzny, z poczuciem dumy i podziwu. I rozważyć to jeden wielki stan. To jest to, co było kiedyś, w czasach (ludzi Shor tureckich).

krótka przedmowa

Region górski tajga Mountain Shoria że na południu Kuzbass, sięga 16 wieku. Dziś jest to bardzo hiper i popularny ośrodek narciarski, w swoim pięknem i warunkach zbliżonych do Szwajcarii. Każdego roku, tu coraz więcej turystów, aby całkowicie „znikają” w naturze, aby doświadczyć kultury rosyjskiej, aby podziwiać dziewicze widoki na góry i naładować pozytywną energią.

Przemysł turystyczny w regionie aktywnie poprawy i kwitnie. W tym momencie wiele niezwykłych, niespodzianek i cudów czają się na każdym kroku. Wrażenia z podróży trwać całe życie. Dziewiczy naturalne piękno osoby, powraca do pierwotnego świata, gdzie nie ma zła, ale ziemia nie zepsuć postępu technicznego.

Wysokość wzgórza górskie zachwyca wielkością i mocą, głębokich jaskiń wspaniałych pokoi i krętych korytarzy czarownictwem tajemnicę. Trudno nie wspomnieć niebezpieczeństwa przejrzystości i tajgi rzek, które przepływają w środku obszar zalesiony i poprosić piękno regionu Kemerowo.

Warto czyste górskie powietrze nasycone ozonem i traw leczniczych – prawdziwy skład właściwości lecznicze. Otaczająca przyroda ma korzystny wpływ na organizm ludzki. Borach, bogata flora i komfortowe środowisko daje wyjątkowe ośrodka narciarskiego.

obszary turystyczne: ferie zimowe

Mountain Shoria (regionu Kemerowo) z wygodnym pogody w sezonie zimowym. W tym okresie dolina tajga obejmuje obfity pokrywy śnieżnej, który osiąga do dwóch metrów wysokości. To właśnie w tym czasie nie jest ogromny napływ turystów, którzy przyjeżdżają do jazdy na nartach i snowboardzie zabawy.

Region ten został zbudowany nie mniej niż 20 ośrodków narciarski z własnych przygotowanych stoków, kolejek linowych i wyciągów narciarskich. Zasłużoną wyróżnienia przyznawane Green Mountain (Mustag) wysokości 1270 metrów. Było na niej w 1981 roku, która odbyła się w grach zaczyna RFSRR, a w 1996 roku odbyła się w rosyjskiej Championship nartach.

Aktywności w Mountain Shoria latem

To nie przestaje działać ośrodek i latem. Podczas cieplejszych miesięcy będzie oferowane wiele ekscytujących i ciekawych zajęć: rybołówstwo, helikopter, wędrówek, jazdy konnej i speleomarshruty i skrajnego spływ rzekami krętych. Szczególnie popularne są wycieczki wyciągów krzesełkowych i pływanie łodzią wzdłuż malowniczego Parku Narodowego.

Podczas tej podróży, goście mogą korzystać z wielu atrakcji przyrodniczych, w tym wodospadów i skale Saginsky miedzi. wycieczki górskie organizowane są na szczytach Kubez, Muztagh, wielbłądy, leżą na rozległym terenie parku shor. Dla fanów ekstremalnych oferta wypoczynku interesujące i ekscytujące „Siberian Safari”, a także fascynującą podróż na terenowe na obszarze tajgi.

Programy dla dzieci

Mountain Shoria – to ośrodek przeznaczony dla publiczności mieszanej wiekowej. rozrywki dla dzieci jest doskonale zorganizowane. Specjalnie zaprojektowany dla klubu nastolatków „Neskuchnoye Letniej” i paintball szkoły i otworzył ponad 800 obozów, ośrodki wczasowe i ośrodki zdrowia, gdzie dzieci mogą się bawić i pouczające spędzić wakacje.

Wszystkie apartamenty spełniają wymogi bezpieczeństwa i są wyposażone centra medyczne, profesjonalną ochronę, kompetentnych nauczycieli i doradców pomocne. Dobrze sprawdzony obóz sportowy „Sporthotel”, w którym wszystkie warunki do wygodnego życia. Tutaj dzieci oferowane są spacery, wycieczki do różnych gier zespołowych, a zimą – rozrywkę narciarską.

Ciekawe miejsca w regionie

W rzeczywistości, prawie wszystkie atrakcją jest Góra Shoria. Odpoczynek w sanatorium i kompleks hotelowy będzie niekompletny bez wizyty obiektów przyrodniczych. Shorinskaya obszar słynie z wspaniałych miejsc hydrologicznych i geologicznych. Będąc w tym wspaniałym zakątku świata, należy odwiedzić jaskinie i najbardziej Kizasskuyu Azasskoy, góra wzgórze Kul Taiga z czystych jezior, Love drzewa, wodospady i rock Marble Saga, pawian klifowych progów Khomutovskaya i waha się z reliktowych flory.

Nie zapomnij zajrzeć megalitycznych kompleks, który jest tak sławny Mountain Shoria. Megality (tajemnicze kamienie) odkryto w okolicy, zmuszając naukowców puzzle nad ich prawdziwe pochodzenie. Głazy zaskoczyć swoją gładką prostokątny kształt i ogromne rozmiary. Archeolodzy często porównywany megality z egipskich piramid. I wciąż nie może znaleźć naukowe wyjaśnienie udogodnień. Niektórzy eksperci uważają, że cała historia Mountain Shoria bezpośrednio połączony ze starożytnych kamieni.

Gdzie się zatrzymać?

Przemysł turystyczny regionu Kemerowo reprezentowany jest przez licznych pensjonatach i hotelach, przychodniach różnych poziomach. Z powodzeniem łączy i odpoczynku i leczenia. Wiele apartamentów oferują programy terapeutyczne i sposoby leczenia chorób metabolicznych, pokarmowego i układu sercowo-naczyniowego. Tutaj można pozbyć się chorób skóry, ginekologiczne, dróg i chorób andrologicznych.

Schroniska są aktywne stosowane w terapii leczniczej mułu i wody mineralne, które pod względem składu i właściwości użytkowe nie są gorsze „Borjomi”. Za uwagę prezentujemy krótką listę hoteli położonych u podnóża gór.

Sky Way gwiazdkowy hotel

Oficjalny status – 3 gwiazdki. Pierwszy został otwarty w 2006. Znajduje się w pobliżu wzgórza „zielony”, obok wyciągów orczykowych i tras narciarskich. To przytulne miejsce panuje przyjemna atmosfera. Goście zatrzymujący się w Sky Way, zostaną otoczone opieką i uwagą. Do dyspozycji turystów – schowek na narty, sauna, basen, łaźnia turecka, salon gier dla dzieci, parking i wiele innych. W cenę wliczone jest śniadanie kontynentalne.

Ośrodek Wypoczynkowy „Three Rivers”

Domki znajdują się u zbiegu rzek i Pyzas MRA-Su. Obudowy wyposażone są w swoich strefach gotowania i salonach. To miejsce jest bardziej odpowiednie dla par z dziećmi, osoby starsze i każdy, kto chce samotność z naturą. Oferuje on fascynującą wycieczkę po parku narodowym, jazda na łodzi motorowych i ATV.

Chalet „Miś”

Przestronny hotel dla 110 osób, który znajduje się pomiędzy górami i zielonej Tashtagol. W hotelu znajdują się stoki narciarskie, wyciąg narciarski, wypożyczalnia sprzętu sportowego pozycja i szkoły narciarskiej. Oprócz narciarstwa Usługi Rekreacyjne odnowy biologicznej. Stali klienci są dobre rabaty i programy premiowe.

Tylko około 60 instytucji rekreacyjnych działających w regionie. Każdego roku Mining Shoria gospodarze rozległy obszar około 50 tysięcy zwiedzających. Jeśli jesteś zagorzałym fanem dziewiczej przyrody i czystego powietrza, region ten jest w regionie Kemerowo będzie zrobić wrażenie na was.