335 Shares 1892 views

Zupa warzywna dla utraty wagi: wszystko o aspektach diety

Jeśli zapytasz, czy dziewczyna chce schudnąć co najmniej kilogram, czy nie, 90% odpowiedzi na pewno będzie potwierdzone. Taka jest ludzka natura: wieczne dążenie do doskonałości. To dlatego, że pragnienie utraty wagi, wiele osób zasiada w dietach, czasami bardzo surowych. Nie zapominaj jednak o jednej prostej prawdzie: aby schudnąć, musisz jeść. Nie jest to zaskakujące, ponieważ nie chodzi tu oczywiście o smażone ziemniaki i kotlety wieprzowe.

Ale zupa jarzynowa do odchudzania jest tylko tym, czego potrzebujesz. Ostatnio coraz więcej ludzi zaczyna stosować się do diety opartej na tym naczyniu. W trakcie przygotowania i użycia jest wiele niuansów, które zostaną omówione poniżej.

Zupa warzywna do odchudzania: jakie produkty mają być stosowane?

Tutaj możesz polegać całkowicie na wyobraźni. Jedyne warzywa, które należy zapominać podczas gotowania, to ziemniaki. Pomimo faktu, że nie ma tak wielu kalorii, to zawiera dużą ilość skrobi, która nie przyczynia się do utraty wagi.

Ponadto w pierwszych dniach diety nie trzeba używać fasoli. W pozostałej części – pełna swoboda wyboru. Oczywiście, nie zapominaj, że nie ma potrzeby smażenia warzyw. W skrajnych przypadkach należy używać małych ilości oleju zboża. Ponadto należy zapomnieć o sól, pieprz i inne przyprawy. Rozniecają apetyt, a także zatrzymują wodę w ciele.

Zupa warzywna do odchudzania. System użytkowania

Z reguły większość dań jest przeznaczonych na 2 tygodnie. W związku z tym należy stwierdzić, że w ciągu pierwszych trzech lub czterech dni powinna istnieć wyjątkowa zupa jarzynowa przeznaczona do utraty wagi. Pierwszy okres będzie najtrudniejszy, choć nie bardzo długi. Śniadanie, obiad, kolacja, a także lunch i przekąskę – wyłącznie zupę bez przypraw i czystą wodę: musisz wypić co najmniej 1 litr dziennie.

Dalsze w diecie można wprowadzić białka: skim curd, kurczak, cielęcina. Mięso powinno być spożywane w porze lunchu w gotowanej formie. Po trzech dniach zamiast zupy, powinieneś zacząć przygotowywać owsiankę na śniadanie na wodzie. Najlepszy ze wszystkich – płatki owsiane i gryczane. Ponadto, rano można zjeść jakieś owoce.

Pod koniec diety, zupa będzie musiała być spożyta 1-2 razy, po południu.

Wielu nadal stosuje się do takiego systemu odżywiania (ale dodaje więcej świeżych owoców i warzyw do diety) i po zakończeniu diety, ponieważ ciało w tym przypadku otrzymuje wszystkie niezbędne pierwiastki śladowe, a sylwetka jest szczupła i piękna.

Zupy dietetyczne do utraty wagi. Przepisy

Pod wieloma względami metody gotowania są bardzo podobne. Szczególnie popularne jest dziś zupa Bonn. Głównym składnikiem jest wiśnia selera. 2-3 porcje potrzebujesz około 5-6 sztuk. Powinno być cięte, a wraz z nim w wrzącej wodzie dodać cebulę, pomidory, marchew, kapustę, a także niewielką ilość korzenia selera. Proporcje zależą od osobistego gustu. Naczynia jest gotowane przez około 7 minut. Potem można go spożyć w tradycyjny sposób lub użyć blendera, aby zrobić zupę ze śliwki do odchudzania.

Oto inna opcja. Na początku gotować wodę rzucamy kalafior, brokuły, fasolę szparagową, marchew, cebule i pomidory. Zagotujemy przez 7 minut, a potem trochę. Pyszna i serdeczna zupa jest gotowa.

Utrata wagi z przyjemnością!