876 Shares 3523 views

Great Wall Hover H5: przeczytaj krótki przegląd pojazdu

Produkty chińskich samochodów każdego roku staje się coraz bardziej popularne wśród naszych rodaków. Po tym wszystkim, ze względu na stosunkowo niską cenę tych samochodów ma dobry zestaw podstawowych opcji i doskonałe właściwości techniczne, które pozwalają im łatwo konkurować z produktami znanych światowych producentów.

Jednym z najbardziej popularnych typów samochodów produkowanych w Chinach, są uważane za pojazdy terenowe. A ścianą nowy Wielki zawisu H5, opinii, które są zdecydowanie pozytywne w przyrodzie, jest uważana za jedną z najbardziej wymawiane jako „niezależny” samochodu, co oznacza, że nie jest repliką starych modeli europejskich i japońskich.

Zasadniczo Great Wall Hover H5, opinie właściciel tego potwierdzić, posiada doskonałe właściwości techniczne, a także wspaniały aranżacja wnętrza kabiny. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, nowy SUV była bardziej dyskretna konstrukcja w duchu wiodących producentów europejskich. Nowy model zniknął fussiness i obsesji główne urządzenia i systemy sterowania oświetleniem.

Gdy jednostka napędowa jest zainstalowane w samochodach dwa typy silników – 2,5 litra, 150 KM turbodiesel wysoki moment obrotowy i urządzenie benzyna objętości roboczej 2.4 litra.

strukturalna cecha jest obecność ramy pojazdu, co odróżnia go od wielu konkurentów, którzy używają tego jako ciała.

Ale on the Great Wall Hover H5 są częściowo negatywna, a w większości przypadków konsumenci są skłonni na niekorzyść siedzenia boczne podparcie kierowcy, aw przypadku skórzanym wnętrzem pojazdu sugeruje, że tapicerka jest bardzo śliska. Jednak jest to dość subiektywne i nie umniejsza zasług nowego SUV.

Great Wall Hover H5, opinie jego właściciele zbiegają się w tej sprawie, ma jasny charakter off-road, dla struktury ramki, obecność downshift i dużemu prześwitowi razem pozwalają pracować nawet w trudnych warunkach drogowych, polnych dróg wiejskich i leśnych w każdych warunkach pogodowych.

Innym pozytywnym aspektem Great Wall Hover, który podsumowuje potwierdzić ten fakt, to jest uważany za duża objętość wewnętrzna przedziału kabiny i bagażnika, że przy złożeniu tylnych siedzeń można przewieźć nawet stosunkowo dużych obciążeń.

Jako standardowe wyposażenie w samochodzie zamontowane dwie przednie poduszki powietrzne, system ABC i EBD, i zaawansowanych poziomach wykończenia – i układu klimatyzacji oraz kamery cofania.

Ogólnie Wielki Mur zawisu, odpowiedzi właściciela pozwalają jasno zrozumieć – to świetna okazja dla stosunkowo niskiej cenie kupić bardzo wysokiej jakości SUV, który ma nie tylko doskonałą wydajność i niezawodność, niskie silnik konserwacyjnych, ale także stosunkowo bogaty pakiet sprawia, że ten wóz godny rywal wielu największych na świecie producentów modeli.