752 Shares 1175 views

Tworzenie wnętrza kawiarni

Goście kawiarni i restauracji przez długi czas nie tam tylko aby zaspokoić swój głód. Goście chcą nowych doświadczeń i niezwykłą atmosferę. Stworzyć idealne przytulna atmosfera pomogą odpowiednio dobrane meble i akcesoria.

Na etapie wyboru mebli już utworzone pomysł lub koncepcję kawiarni. Tworzenie wnętrza kawiarni, konieczne jest przede wszystkim, aby mieć pomysł, kto jest grupą docelową tej instytucji. Pary na romantyczną randkę lub studenci, którzy zdali czas między pary lub rodziców z dziećmi, czy będzie to miejsce dla spotkań biznesowych i lunchów biznesowych. Niezależnie od miejsc pomysł, aby kupić meble do kawiarni w dużych ilościach może być, na przykład tutaj: mebelcafe.ru.

W kawiarni nie używać zwykłych mebli. Z reguły jest to bardziej trwałe, przeznaczone do intensywnej eksploatacji. Małe bary, są bardzo kompaktowe zestawy meblowe. Jeśli cafe jest przeznaczony dla szanowanej klienteli, kanapa lub fotel powinni być zachęcani do pozostania w instytucji dłużej. Paradoksem jest, że komfort jest jeszcze bardziej istotne przy podejmowaniu decyzji o wizytę niż pyszne jedzenie. I dla kawiarni młodzieży są bardzo kolorowe i solidne krzesła wykonane z metalu i tworzywa sztucznego. Szkło, chrom i kolorowego plastiku – podstawa do stworzenia stylu high-tech, która jest tak lubiący młodzieży. Ale znowu: nie ważne jak nietypowe i stylowe bez względu na krzesło, jeśli jest to niewygodne do siedzenia, użytkownik do kawiarni nie będzie z powrotem.

Idealna skóra jest nadal uważana za sztuczny substytut skóry. Jest długa i łatwe w pielęgnacji. Bardzo przytulne wnętrze udaje się tworzyć przy użyciu naturalnego drewna i meble z rattanu. Doskonale ukazuje się takie meble i terenów zewnętrznych. Piękny wygodne krzesło rattanowe i miękką kiwa koc gościom cieszyć filiżankę cappuccino lub kieliszek wina.

Bary nietypowe kształty i rozmiary mogą być zamawiane zawsze oddzielnie. W ten sposób można korzystać ze wszystkich przydatnych powierzchnia wynajmowanych lokali. Ponadto można wybrać do swoich barw i faktur smakowych stosowanych dekory. Znajdź odpowiednie meble do kawiarni to możliwe, mając nawet bardzo mały budżet. Ale ważne jest nie zbyt ostry na idei gospodarki. Wnętrze – twarz instytucji. Kupując tanie meble niskiej jakości może zwiększyć koszty, ponieważ uszkodzone lub utracone produktu należy zmienić tak szybko, jak to możliwe.

Dodatkowe wewnętrzne dobre naczynia, obrusy, pokrowce krzesła, dekoracyjne poduszki na kanapach, świece, zasłony, obrazów lub zdjęć. Przytulna atmosfera, uśmiechnięty kelnerzy, jedzenie – i kawiarnie będą chcieli przyjść codziennie. I nie jest to, że w celu początkującego restauratora.