850 Shares 7032 views

Profesjonalny aerograf airbrush lub rękoma: co wybrać?

Airbrush – osiągnięcie nowoczesnej technologii, która jest stosowana w różnych dziedzinach. W pierwszej kolejności to podoba artystów motoryczne jak rysunki airbrush mieć szybkie, jasne, z równomiernym rozkładem farby.

W dziedzinie kosmetycznej Aerografy otrzymał różne aplikacje: z ich pomocą, stworzył piękną opaleniznę, która jest nieszkodliwa dla skóry i wygląda bardziej harmonijny niż uzyskana w solarium. Aerograficzny malowanie, ale jego uznanie wśród mistrzów sztuki ciała, którzy chętnie użyć aerografu do modeli wśród stylistów, ponieważ kosmetyki stosowane na skórę w zwykły sposób (szczotki, palce), a czasami nie ukrywa niedoskonałości, ale wręcz przeciwnie, podkreśla je , Natomiast makijaż stworzony z aerografu, wygląda reprezentacyjny i piękne. On jest bardzo cienka i naturalny, a nad nim nie jest konieczne przez długi czas pracować.

Na plusy airbrush można mówić bez końca. Ale każdy, kto chce pracować z tym instrumentem piękna, zadaje pytanie – w jaki sposób dostać aerografu? Gdzie ją kupić? Mogę zrobić aerografu z rąk? czy praca stanie się self-made airbrush skuteczne i łatwe?

Powiedzmy od razu – wszystkie znane marki aerografów, istniejące obecnie na rynku, praktycznie identyczne. W tej chwili, produkt ołowiu z Japonii i Tajwanu, są bardzo łatwe do kupienia. Cena tego magicznego urządzenia – $ 80 osób. On będzie służyć przez długi czas. Ale nie wszyscy mistrzowie mają takich pieniędzy, a więc warto spróbować zebrać aerografu z rąk.

Co to jest? To, przede wszystkim, kompresor – dmuchawa powietrza (to jest przenośne i stacjonarne, laptop łatwiejsze, ale znacznie bardziej kosztowna), niewielkie części i dysz. I cieńsze dysza, tym bardziej nadaje się do pracy airbrush wizażystka. Szerokości dyszy konieczne techniki ciało.

W razie potrzeby szukać szczegółowych schematów w internecie, można zbudować własny doskonałe narzędzie do tworzenia aerografu z rąk, tylko zakup wszystkich składników. Ważne jest, aby pamiętać, że praca z aerografu bardzo ostrożnie, ponieważ ma wiele małych i drobnych szczegółów (np igły), który można łatwo złamać. Jeśli chcesz zbudować aerografu z rękami z materiałów złomu, powiedzmy od razu – to będzie bardzo niedoskonałe. Rzemieślnicy są w stanie uczynić narzędzie natrysku, cienkie pręty i długopisu, a także eksploatacji sprężarki. Niektórzy używają prosty i wygodny pojemnik sprayu, który jest umieszczony w farbie, dzięki czemu domowy aerografu.

Ale problemem jest to, że nawet ciężko pracować na własnym aerografu, nie będzie najprawdopodobniej w porównaniu z japońskich mistrzów, którzy byli w stanie tworzyć własne profesjonalne narzędzia. Oczywiście, jeśli człowiek od wielu lat zajmuje się makijażem, to nie ma znaczenia – jako hobby lub pracy, i jest w stanie pracować z makijażem, a potem z pewnością wybiorą profesjonalnego narzędzia. I pamiętaj – airbrush jest dość łatwy w użyciu, ale wymaga opieki i umiejętności.