499 Shares 5726 views

Pomidor Alsou: opis odmiany, zdjęcia, opinie ogrodników

Nawet jeśli nigdy nie zrobił wcześniej w uprawie wczesnych odmian dojrzewających pomidorów Alsu, opis gatunku, zdjęć, z których opinie można znaleźć w tym artykule na pewno warto śmiały eksperyment.

dużych owocach odmiany pomidorów, które obejmują Alsou mieć tylko jedną istotną wadę – nie ważne jak smaczne są tak świeże, jak w wyniku gotowania przetwarzania w całym stanie zachowania nie jest możliwe, aby spróbować je w zimie. A sprawa jest gigantyczna ilość wspaniałych pomidorów, które osiągnęły dojrzałość w okresie do funta wagi!

Pomidor Alsou: opis odmiany

Właściwa obróbka wstępna i terminowego siewu nasion dostarczenie pierwszego zbioru w ciągu trzech miesięcy. Nie kolidują z dobrą wydajnością (około 8 kg na 1 m 2) lub słabych glebach i skomplikowanymi warunkami północnych. Jedyną rzeczą, która mogłaby niekorzystnie wpłynąć na stan buszu, liczbę i wygląd owocu, – jest to znaczące odejście od technologii uprawy, począwszy od doboru materiału siewnego, a skończywszy na opiece nad sadzonki posadzone.

Struktura gatunku rośliny, pomidorów Alsou (opis gatunku, zdjęć, przegląd tego -Full wersji) odnosi się do struktury wyznacznika postaci, co oznacza, że utworzenie szerokiego pędzla dysku, utworzonej w etapie końcowym trzonu pomidorowym.

Sam trzon, który jest szczególnie wyraźnie widoczne w uprawie szklarniowej, rzadko w stanie utrzymać swój własny ciężar i potrzebę związania indywidualny punkt odniesienia. Nieco liści porozrzucane krzew, ociężałość szybko wlewa jajnika, może złamać lub zgiąć szczotkę do ziemi, i to pomimo faktu, że jego wzrost jest stosunkowo niska – do 80 cm w otwartych warunkach gruntowych i nie więcej niż 1,5 m w boksie cieplarnianego.

Jeśli zaczniemy od dostatecznej ilości informacji zbieranych o pomidorowym Alsu, charakterystyki i opisu różnorodnych danych pomidory w pełni zgodne z wyniku końcowego. Liczne komentarze doświadczonych rolników rozpoznać, że zmniejszenie oczekiwanej dobrą wydajność jest możliwa jedynie po pokazano lekceważenie podstawowych zasad uprawy tej odmiany jest bardzo skromny.

Opis owoców pomidora Alsou

Alsou pomidorów (opis cv, zdjęcia, opinie o nim są przedmiotem dzisiaj), owoce, które zebrano z jednej rośliny rosną w takich samych warunkach, co do zasady, mają taką samą wagę i cechują się wysokim podobieństwem zewnętrznym – bardzo popularnej odmiany. Jest to kolejna ważna cecha – wysoki wystawa Beauty owoce, o których można powiedzieć, że pomidory urozhdayutsya „jeden do jednego”. Błąd z powodu uszkodzenia zewnętrznego zamiast wyniku nieprawidłowego wzrostu wynosi nie więcej niż dziesięć procent całej kolekcji, która jest znacznie niższa niż w przypadku większości odmian wcześnie dojrzewających.

Pomidor Alsou (opinie, zdjęcia, produktywność, charakterystyka zainteresowania wielu ogrodników) uprawiana jest wyłącznie do spożycia świeżych lub do przetworzenia. Zachowaj te pomidory dawna i doskonale przewoźne, ale upał jako rozwijającego się płodu i zebrano przeciwwskazane.

I wreszcie – w tajemnicy przed doświadczonych ogrodników: nie trzeba przesadzić na krzaku pierwsze owoce jajników, gdy są dojrzałe, w celu późniejszego zbierania nasion. Pierwsze owoce największym i mięsiste, czasami osiągając wagę w kilogramach, znacznie zmniejszyć szanse pozostałych pomidorów z tym pędzlem na planie wystarczającej wagi.

Co jest ważne w początkowym etapie

Najbardziej wymagającym okresem w całym wzrostu i rozwoju Pomidor – jest przygotowanie nasion, uprawy sadzonek i sadzenie ich w kolejnym pojemniku torfu. Dlaczego torf zamiast zwykłej skrzynki na sadzonki? Pomimo prostoty, pomidor Alsu, opinie, zdjęcia, produktywność, które przeanalizowaliśmy dzisiaj, jest niezwykle podatny na etapie przeszczepu. Nie stworzyć warunki, w których system korzeniowy siewek ma wpływu, konieczne jest wcześniej przygotować wymaganą liczbę doniczkach.

Aby osiągnąć wzrost przyjazny – to zadanie pierwszej wagi. Ważne jest, aby wszyscy: od wstępnego moczenia nasion do etapu utwardzania gotowych sadzonek. Konieczne jest, aby dokładnie określić, kiedy nie będzie lądowanie w otwartym terenie, więc możesz zacząć pracować z nasion trzeba dokładnie dwa miesiące przed wspomnianym terminem.

Kiełkowanie nasion w etapach

Poniżej przedstawiono najważniejsze aspekty kiełkowania nasion, wymagają zachowania zgodności ze wszystkimi niuansami:

  • Nasiona trzeba uporządkować, oddzielając zdeformowanych i zepsute. Zdrowe nasiona rozprowadza się na spodzie talerza i wlać pokrywając je całkowicie wodą 23-25 0 ° C w nasion słonecznika woda może być 3-4 godzin, a nie więcej.
  • Delikatnie przenieść obrzęk nasiona czystej tkaniny i suszyć przez 15-20 minut, w postaci pojedynczej warstwy o wygładzonej powierzchni zwilża się wodą 4 razy składany gazy. Pokrycie wierzchu drugiego elementu wilgotnej gazy i przegrupowanego lotochek (płytki) z nasion na ciepło.
  • Wet gaza jest potrzebne kilka razy dziennie, ale upewnij się, że nasiona nie leżą w wodzie.
  • Kilka dni później zostać wyznaczony pierwszy rostochku. Na wygląd ich materiału rozmnożeniowego powinien natychmiast przechodzić na suchej powierzchni, pozwalają na dokładne emitowany z wilgocią.
  • Każde pudełko sadzenia być wypełniona bez dosypaya 1 cm od góry, lekkie gleby traktowanych chwastów i owadów. Nasiona powinny być instalowane w odległości około 1,5 cm od siebie i od granicy pojemności docelowej.
  • Szczypta posypać nasiona na wierzchu luźnej ziemi, dodając do górnej części okna. Po raz kolejny wtryskiwania wody z tryskaczy, pokryte celofan i ustawionym w ciepłym miejscu, aż powierzchnie pierwszych zarazków.

Kiełkowanie kiełkowanie – jest to początek nowego etapu w tworzeniu sadzonek. A jeśli do tego czasu wszystkie czynności zostały wykonane prawidłowo, pół oczekiwane wyniki już osiągnięte.

Właściwa pielęgnacja siewek

Pojawienie się 2-4 liści na łodygi należy wymienić każdego przeszczepu rostochku w indywidualnej puli. Rośliny przeszczep, zaczynają przechodzić do przystosowania się do warunków środowiska – są oświetlone, tworząc sztuczne oświetlenie oraz zwiększenie światła okres 16 godzin, skład substancji odżywczych paszy i, oczywiście, są podlewane.

10 dni przed przesadzania sadzonek w szklarni lub na otwartym terenie przeprowadzenia ostatniego etapu adaptacji – garnki przynieść na balkon, ulicy lub umieścić w pobliżu otwartego okna, zaczynając od 2:00 i kończący się w dniu ósmym, dodając 2 godziny dziennie. Ostatnie dwa dni rośliny może wejść do domu tylko w nocy.

Jak sadzić sadzonki

Sadzenie pomidorów obficie produkowane z wilgotną ziemią z komoobrazovaniem w kłącza i wprowadzenie stałej gleby do głębokości równej ¾ wysokości rośliny. Zalecana obliczanie odległości między krzewami. – W ciągu 45 cm jest konieczne, aby zaliczka pasynkovanie łodygi, umieszczając je dwójkami lub trójkami w, i zadbał o elementu nośnego blisko siebie studni podsazhennoy.

Pielęgnacja sadzonek w szklarni i otwartym polu

Na tym etapie, Alsou pomidorowym (opis cv, zdjęcia, opinie o nim w artykule dokonać właściwego wyboru) nie ma bardziej konkretne wymagania, a jego konserwacja mogą być przeprowadzane zgodnie z ogólnie przyjętymi normami.

pomidory podlewanie odbywa się zgodnie z wymogami i na podstawie warunków pogodowych, wzmocnienie podpór, podwiązki aktualizacje dokonywane są raz lub dwa razy w okresie owocowania. Jedyną rzeczą, którą musisz pamiętać specjalny – jest znacznych rozmiarów wlewa owoce i terminowe usuwanie żniwa, aby uniknąć głodu rzucenia łodygę i młodsze pomidory.

Recenzje ogrodnicy pomidor Alsou

Niektóre ogrodnicy wyrażone niezadowolenie, które dają wymierne efekty pomidorowy Alsou jest znacząco różny od obietnicy. Jednak uważa się, że pewne kroki nie są przydzielane losowo w tym artykule inaczej, zostały one zignorowane lub pomijane. W tej sytuacji, to może tylko pomóc uznanie popełnionych błędów i je naprawić w następnym roku.

Niemniej jednak, są tacy, którzy utrzymują, nazywając jako argumentu prostoty tego rodzaju, jak pomidorowym Alsou. Charakterystyka tego typu rzekomo gwarantuje skuteczność w stu procentach bez stosowania żadnego wysiłku. Oczywiście, każdy rozumie, że to nie jest.

Większość kierowcy ciężarówek i poważnych biznesmenów przyznać, że pomidor Alsu, charakterystyka i opis odmiany które są obecnie dobrze znane – jeden z najbardziej wdzięczny i hojny ze strony płodności, a opiekę nad nimi nie sprawia żadnych trudności, gdyby przeznaczono mądrze.