508 Shares 4916 views

Trichomonas kobiety – Leczenie i profilaktyka

Trichomonas kobiety – powszechne i niebezpieczne zakażenia. Aby uniknąć manifestacji objawów infekcji w swoim własnym ciele, trzeba zrozumieć, co to jest, to nie zarazić i jak leczyć Trichomonas.

Pierwsze pytanie, które możemy zrozumieć, co to jest – rzęsistkowica. Tak więc, rzęsistkowica – jest chorobą zakaźną wywołaną przez Trichomonas (pierwotniaki), które są przede wszystkim przenoszone drogą płciową.

Według WHO, co dziesiąta osoba na świecie jest zakażonych Trichomonas. Podatne na infekcje zarówno przez mężczyzn jak i kobiet, z konsekwencjami zakażenia są ponure: Mężczyźni posiadanie Trichomonas może prowadzić do bezpłodności i impotencji; Trichomonas kobiety niekorzystnie wpływać na przebieg ciąży i urodzenie dziecka, zwiększa ryzyko innych infekcji. Dlatego frywolny stosunek do choroby – to jest głupie, to możesz być o tym dużo żalu.

Jako „odkryć” Trichomonas u kobiet?

Jeśli zainfekowany, można zaobserwować następujące objawy:

– upławy (pienienie) żółtego koloru szarego lub o nieprzyjemnym zapachu;

– rumieniec sama pochwy i sromu;

– będzie swędzenie w okolicy narządów płciowych, może to boli podbrzusze ;

– objawy nie może przejawiać się – w tym przypadku tylko pomóc analizy.

Nawiasem mówiąc, rzęsistkowica nie jest natychmiast po zakażeniu. Przed otwarcie deklarują się zakażenie „rozliczania” w nowym domu. W tym czasie można zarazić innych ludzi, nie wiedząc, że jesteś nosicielem infekcji. Od Trichomonas łatwo przeszedł jako kobieta do mężczyzny, i vice versa, to infekcja nie będzie żadnych przeszkód dla aktywnego reprodukcji.

Trichomonas kobiety – leczenie.

Przed rozpoczęciem leczenia należy dokładnie zdiagnozować. Nowoczesne laboratoria pozwalają to zrobić szybko i dokładnie, pod warunkiem, że wszystkie niezbędne materiały (wymazy z odbytu, pochwy i cewki moczowej) uzyskuje się od pacjenta. Badania mogą odbywać się na różne sposoby: kulturowe, immunologicznych, PCR (ten ostatni jest używany częściej, ze względu na szybkość i dokładność).

Jak leczyć Trichomonas?

Co najważniejsze – leczenie powinno być złożone i indywidualne – jest kluczem do odzyskania. Jeśli leczenie ginekolog traktować tę sprawę z zaniedbania, a następnie zmienić lekarza. Konieczne jest dostosowanie leczenia do końca i nie poddawać się, czuł się trochę poprawy. Zakażenie Nedolechennaya może prowadzić do poważnych konsekwencji.

zostanie zarejestrowany preparaty protivotrihomonadnye które powinny być spożywane wewnątrz + miejscowego leczenia maści lub kremów. Pamiętaj, że tylko miejscowe leczenie nie przyniesie pożądanego rezultatu!

Jakie powikłania mogą spowodować Trichomonas u kobiet?

1. niepłodności.

2. narodziny wcześniaków o niskiej masie urodzeniowej.

3. Zakażenie innych infekcji dróg rodnych, co doprowadzi do jeszcze bardziej poważne konsekwencje.

4. Trichomonas kobiety wskazują na możliwość zachorowania na raka szyjki macicy.

Zapobieganie rzęsistkowica.

Jak dobrze wiadomo, to lepiej nie chorować, niż być traktowane, szczególnie w naszych czasach, gdy informacja jest dostępna dla każdego. Zapobieganie tej chorobie jest standardem, i jest typowy dla wszystkich innych infekcji przenoszonych drogą płciową,:

– odmówić przypadkowych partnerów seksualnych na rzecz jednego;

– stosowanie prezerwatywy. Jest to rodzaj antykoncepcji chroni przed infekcjami, chorobami przenoszonymi drogą płciową;

– przestrzegać higieny osobistej ;

Nie nosić czyjeś stroje kąpielowe i bielizna (zakażenie życie w wilgotnych środowiskach nadal mają długi okres czasu), nie używać cudzych ręczników;

– regularne wizyty u ginekologa.

Wszystkie z tych prostych zasad pomoże zachować zdrowie na długie lata. Po 20 – 30 minutach radości nie są 2 lat leczenia, które trzeba wydać na całkowite wyzdrowienie.