222 Shares 3765 views

Smoła – aplikacja wewnątrz

Smoła jest ciemną, oleistą cieczą o nieprzyjemnym zapachu, będącego wynikiem w procesie suchej destylacji w korze brzozowej. Ten produkt ma doskonałe właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne. To dzięki ich cenne właściwości, dziegieć jest składnikiem wielu narzędzi wykorzystywanych w medycynie ludowej.

Produkcja produktów

Górna część kory brzozowej wykorzystywane do produkcji dziegieć zebranego na początku lata do rosnących drzew. Zebrany kory umieszcza się w pojemniku z rury, która jest rozpuszczana pod małym ogniu zapala się i sama kora, z którym jest zwolniony i smoły. Produkt ten wytwarza się przez rozkład substancji białej w korze barwienia. Gotowy tar można kupić w aptekach.

Zastosowanie tradycyjnej medycynie

Najbardziej powszechnie stosuje się smołę brzozy w leczeniu chorób skóry. Gotowane ten środek terapeutyczny kompresuje i maści drobne zapisać z liszajem, egzema, łuszczyca, świerzb i chorób grzybiczych.

Dziegieć, użyj wnętrze, które pomogą pozbyć się wielu dolegliwości, to daje dobre wyniki w leczeniu:

– choroby wątroby

– przeziębienia,

– infekcje jelit,

– zapalenie pęcherza.

i ich preparaty leku prowadzi do normalnego metabolizmu i ciśnienie krwi, a także wzmocnienie mięśni serca. Starożytne uzdrowicieli aktywnie wykorzystywane dziegieć, wniosek, do którego zapisywane na szkorbut.

Ponadto, lek ten jest starożytnym lekarstwo na gruźlicę. Jedna kropla dziegieć, podzielony na trzy części, które należy podjąć w ciągu dnia. Zmyć narzędzie to sok z marchwi lub kawę przygotowaną z palonej i zmielonej owsa, jęczmienia lub pszenicy.

Z chorobą układu oddechowego jest również smoły brzozy, w których zastosowanie w mieszaninie z równą ilością miodu zapewnia dobre działanie terapeutyczne. Weź to narzędzie na łyżkę na czczo rano i wieczorem.

W recepturach wielu ludzi, jest dziegieć. Korzystanie z wnętrzem w formie tabletek pomaga w ropne kaszel, ospa, trąd, nieczystych wysypka, bóle i rany na ciele. Aby przygotować ten oznacza, przy tej samej ilości proszku z owoców jałowca i korzenia Inula. Z tej mieszaniny i ugniata ciasta dziegieć, dzieląc go na tabletki po 125 gramów. Przyjmować rano i wieczorem od dziesięciu do trzydziestu sztuk.

Tradycyjna medycyna wyjaśnia, jak zrobić dziegieć nieżytów zapalenie pęcherza moczowego. Pięć do dziesięciu kropli tego narzędzia, należy wymieszać w szklance ciepłego mleka i wziąć dwie filiżanki rano, po południu i wieczorem, dwadzieścia minut przed posiłkiem.

Uzdrowiciele dawna stosowane rozwiązanie brzozowy smoły. Całość mieszano w temperaturze wrzenia wody w stosunku 1: 8, i pozostawiono do odstania przez dwa dni, a następnie usunięcie folii przeniesiono do czystego naczynia. Otrzymany w ten sposób woda smoły jest doskonałym narzędziem do leczenia chorób płuc.

Wolność od duszącego kaszlu, zapalenia płuc oskrzeli, a także wymusza rozwiązanie. Mając łyżka tar wody przed pójściem do łóżka, konieczne jest, aby zbierać ciepło. W cięższych przypadkach, dawkę zwiększa się trzy łyżki. Rano konieczne jest płukanie gardła wodą z tar. Ten przepis jest stosowany w astmie i gruźlicy. Nasmarowane gruczoły wacik posmarowaną w smole, można leczyć ból gardła. W ten sposób możemy łatwo i skutecznie pozbyć się swoich dolegliwości.

Smoła jest stosowanie wody dla zwiększenia procesów trawiennych i leki przeciwzakrzepowe. Kiedy bóle kości pomaga jej masowanie w stawach. Znajduje swoje zastosowanie Tar wody i jako środek moczopędny i mycia.

Często używany dziegieć z pasożytów. Nocą, użyj jednej kropli tego środka, zmieszane z łyżeczką miodu, mleka lub soku z marchwi. Ilość kropelek smoły zwiększa codziennie, przynosząc do ośmiu. Kurs jest powtarzane co roku.