873 Shares 5396 views

Masz posiniaczone żebra? Leczenie jest proste i to jest możliwe!

W życiu codziennym, ludzie bardzo często, tak, ma do czynienia z różnymi urazami. Ten typ uszkodzenia występuje najczęściej jako oddzielny kontuzji, ale może również wystąpić w przypadku poważnych obrażeń – złamań, zwichnięć i innych urazów narządów wewnętrznych. Bliższe spojrzenie posiniaczone żebra. Leczenie to opisano poniżej.

Żebra są częścią szkieletu ludzkiego i część piersi. Ich główną cechą – ochrona krytycznych narządów wewnętrznych od zewnętrznych uszkodzeń.

Żebro – płaski gąbczastej kości długich, która ma krzywych w dwóch płaszczyznach. Struktura każdej części krawędziowej chrzestnej i kostnej część jest podzielona na trzy części szyi, głowy i ciała.

Siniaki brzegi mogą pojawić się w wyniku upadku z wysokości minor lub oddziaływania z tępym narzędziem. W momencie urazu, jest bardzo silny ból, który stopniowo ustępuje. Wraz z bólem przychodzi obrzęk, krwiak rozwija później w oddychaniu mogą być trudne. W takich przypadkach, duże znaczenie ma terminowe leczenie.

Jeżeli lekarz zdiagnozował „kontuzji żeber”, leczenie jest zwykle podawana w następujący sposób. Pierwszy – aby zapewnić resztę ofiary. Następnie, w miejscu zranienia ściskanie bandaż jest stosowany, z uwagi na wzniesieniu. To pozwala zatrzymać krwawienie w tkance miękkiej. Innym, nie mniej ważnym elementem leczenia urazów żeber jest zastosowanie zimna. Zimno zaleca się stosować jak najwcześniej, najlepiej bezpośrednio po urazie. Zwykle stosuje się pak, przy jego braku – zimnej wody nasączone ręcznik. Z tych procedur, przyspieszone resorpcję krwotoków, zmniejszenie bólu. Chłodzenie jest stosowana w czasie pierwszych 2-3 dni, a następnie zaczyna używać rozgrzewające okłady. W przypadku niewielkich urazów leczonych ambulatoryjnie. Leczenie ciężkich obrażeń wymaga hospitalizacji, dokładne badanie w celu wykluczenia złamania żeber i innych poważnych obrażeń wewnętrznych.

Jeśli to tylko posiniaczone żebra, leczenie za pomocą tradycyjnej medycynie to jest czasami bardzo skuteczne. Dlatego leczenie stłuczeń środków ludowej jest dość powszechne. Uciekają się do ich pomocy, głównie w przypadkach, gdy leczenie ambulatoryjne lub hospitalizacja nie jest możliwe. Spośród wszystkich odmian tradycyjnej medycyny uważają najczęściej:

– w każdym siniaki doskonale pomaga łatkę lnianą. Weź czyste płótno, kruszone go kurzem lub stanu proszku. Uzyskany składnik w postaci cząstek miesza się z oleju roślinnego w stosunku 1: 4, a zastosowana do miejsca uszkodzenia;

– wcierać w miejsce tłuszczu szkoda żmii;

– po usunięciu zimno zaleca się pić wywar z kwiatów arniki, natrzeć miejsce alkoholu szkoda kamfora;

– w leczeniu stłuczeń dwa razy dziennie, aby zrobić gorące kompresy. Stosuje się stężony roztwór siarczanu magnezu w stosunku 30-40 g na litr;

– Świeże arkuszy kapusty są stosowane do miejsca urazu 1-2 razy dziennie;

– gotowane i tłuczone ziarna język papkę stosować 1-2 razy dziennie na uszkodzenia;

– najskuteczniejszy sposób – bodyaga. Jego (dwie łyżki stołowe) powinny być kruszone na proszek, po czym rozcieńcza się czterokrotną łyżki przegotowanej wody. Nałożyć na miejscu zranienia. Bardzo dobry efekt w leczeniu siniaków;

– na torach przed wstrząsami stosowanych aloes z miodem;

– wywar lub napar z rozmarynu kwiaty wbity miejsce poważne obrażenia dwa razy dziennie;

– dawna szkody stosuje plastry ziemniaczane, zrobić opatrunek wykonany z bawełnianą szmatką i pozostawić na noc;

– gazy zwilżonej soku rzodkiew i nakłada się na miejsce uszkodzenia 4-5 razy dziennie w ciągu jednej godziny;

– często stosuje banan, który zmniejsza zapalenie i ból w świeżej postaci. Do miejsca urazu lub zastosować ugniata arkuszu.

I pamiętaj – w urazowych „posiniaczone żebra” Leczenie jest proste, niedrogie i skuteczne tylko wtedy, gdy mają do czynienia z!