315 Shares 9519 views

Opis Honda Cień 400 motocykl

Wielu początkujących, proponowana zakup pierwszego motocykla, dokonać wyboru na rzecz helikoptera. Jednak prawie wszystkie popularne modele te rowery są wyposażone w silnik o pojemności 800 centymetrów sześciennych, co już brzmi groźnie dla fanów. Jednak wśród siekania można znaleźć modele i 400 cc, takich jak Honda Cienia 400, która wzbudziła wiele pozytywnych opinii od swoich fanów.

zalety

Ten rower ma wiele lojalnych fanów, nie tylko wśród fanów i początkujących rowerzystów. Model ten jest bardzo trudno pomylić z żadnym innym. Po tym wszystkim, Honda Cień 400 ma bardzo wyraziste cechy wyglądu, który nie psuje nawet mały silnik. Ponadto, niezawodność tego urządzenia jest legendą wśród fanów, ponieważ można jeszcze znaleźć motocykli, które opuściły linię montażową w późnych latach osiemdziesiątych, ale do dziś są ich właściciele.

Wyposażenie techniczne Honda Cień 400

Jeśli weźmiemy pod uwagę opinię na temat tego roweru, można odnieść wrażenie, że był prawie „unkillable”. niezawodność silnika powoduje żadnych skarg, a wielkość i pojemność pojazdu nie jest gorszy od swoich odpowiedników z wyższych linii. Po wymiarach Honda cień 400 mają różnice w zaawansowanych wersjach silników 600 i 750 centymetrów sześciennych. Rower brakuje jej 33 KM, które są łatwe do rozproszenia 225 kg pojazdu dopuszczalnym prędkości obrotowej silnika.

Rower siodełko znajduje się na wysokości 67.54 cm, co pozwala kierowcy na wzrost do 1,80 metra, aby czuć się komfortowo. Wielkość rozstawem Honda cień 400 wynosi 1620 mm. PetrolTank pomieścić 14 litrów paliwa. Motocykl jest wyposażony w przekładnię pięciobiegową i niezawodne hamulce tarczowe, które pozwolą na zachowanie rowerzystę podczas hamowania awaryjnego. Pojazd ma żadnych ograniczeń w stosunku do wagi jeźdźca, więc każdy, kto byłby w fotelu będzie czuć się komfortowo.

wady modelu

Choć ma pewne wady motocykl Honda Cień 400 opinii właścicieli i sympatyków pozytywny charakter ukryć samotne krzyki oburzenia. Jednakże, z których wszyscy mieli używać tego roweru, aby potwierdzić, że ze zawsze trzeba mieć puszkę smaru. Czasami wskazują na przyspieszone zużycie wydłużenia łańcucha lub nią – w wyniku tego elementu należy wymienić lub skrócić poprzez usunięcie linków. Ludzie różnie odnoszą się do tych niedociągnięć, ale niewielu z nich zwracać uwagę na to.

własności dynamiczne

Przy pełnym obciążeniu motocykla może poruszać się z prędkością do 120 km / h, w tym przypadku, kierowca nie zdmuchnąć z fotela. Jednostka prędkościomierza znajduje się nieco powyżej zbiornika paliwa, zapewniając może zostać zweryfikowana, że pojazd jest łatwo przezwyciężyć piętno 100 kilometrów na godzinę, nawet na trzecim biegu. Jednak najlepiej jest trzymać się najlepsze z 120 km / h – tylko w tym przypadku dostaniesz przyjemność ruchu, zamiast próbować uspokoić niespokojnego konia. Jeśli przyspieszenie do 140 kilometrów na godzinę, emocje są gwarantowane – pojazd traci stabilność kierunkową i kontrola jest trudna. W rezultacie, te motocykle „Honda” może być z powodzeniem stosowany do codziennych wycieczek, ponieważ reprezentują one najlepsze rozwiązanie dla wszystkich.

Emocje i doskonałość

Zewnętrznie model roweru jest dokładnie kopiuje zewnętrzne motocykli wyścigowych, które były popularne w momencie jej powstania pod koniec XX wieku. Teraz, to jest postrzegany jako klasyczny motocykl struktury firmy „Honda”, ponieważ była w stanie dokonać przełomu w dziedzinie transportu dwukołowy tamtych czasów. W związku z tym, ten model był w stanie ustalić się z najlepszej strony. O motocykla Honda Cień 400 opinii większości klientów, jak już wspomniano, entuzjastyczny, wiele z nich wykazuje „Love”, który odbywa się natychmiastowo między „bratnich dusz”. Tym bardziej, że rozsądny koszt roweru nie powstrzymało kupujących, którzy odebrać rower średniej kategorii cenowej. Pomimo faktu, że jego zakup wnętrza nie jest już możliwe, to jest nadal bardzo popularne na rynku wtórnym.

Średnio rowerów używanych Honda Cień 400 cena wynosi około 5-6 tysięcy dolarów. Jego faktycznie kupić w dobrym stanie do dnia dzisiejszego, pomimo faktu, że pierwsze modele zostały wyprodukowane w 1986 roku. Utrzymanie tego urządzenia nie będzie żadnych trudności dla właściciela. są dostępne na wolnym rynku, a nie tylko z oficjalnych dostawców, ale również dla innych firm Części zamienne i akcesoria. Również mogą kupić wszystkie niezbędne akcesoria do modernizacji.

Ten rower jest nadal najbardziej zaawansowane i niezawodne środki transportu dla początkujących, jak również bar, który jest ustawiany przez spółkę „Honda”, okazało się być poza możliwościami przezwyciężenia innych producentów śmigłowców.