335 Shares 1851 views

Tarcza diamentowa do betonu szlifierek: Przegląd, funkcji i opinie

tarcza diamentowa do betonu mogą być stosowane, jeżeli to konieczne cięcia kamienia, cegły i dachówki. Jest on stosowany jako eksploatacyjne do szlifierek kątowych, betonu pilarki Bruzdownica i stacjonarnych maszyn tnących. Na rynku można znaleźć ogromną różnorodność Tarcze diamentowe do betonu, importu i krajowych producentów.

charakterystyka

tarcza diamentowa do betonu ma jedną ważną zaletę, która wyraża się w oszczędność czasu przeprowadzenia prac, jak również wysoką trwałość. Jeśli porównanie eksploatacyjnych odpowiednikami ściernych, pierwszy jest bardziej wydajne, długie Grinds i jest w stanie wykorzystać w całym okresie do utrzymania głębokości cięcia. Tarcza diamentowa do betonu jest zwykle metalowy pierścień, na obrzeżach których są przylutowane do cięcia diamentów. Wykorzystywane do mocowania , zgrzewanie laserowe, a tnąca jest wykonana z mieszaniny metalicznego spoiwa i proszku diamentowego do formowania. Sam okrąg jest wykonany z bardzo wytrzymałego stali narzędziowej.

Przegląd odmian tarcz diamentowych

tarczy diamentowej do betonu mogą być reprezentowane przez segmenty koła i jest przeznaczone do cięcia na sucho. Niekończące napędy są używane do cięcia „na mokro”, na rynku można znaleźć produkty do betonu zbrojonego i diamentowych tarcz szlifierskich. Te ostatnie są używane do szlifowania kamiennych i betonowych powierzchniach.

Cechy segmentowe okręgi

Na ciele takiego elementu jest sektorem, wśród których znajdują się gniazda technologiczne. Ostatni jest konieczne do zmniejszenia napięcia krawędzi tnącej dla liniowego rozszerzania się korpusu i w celu poprawy rozpraszania ciepła. Szczeliny te są również stosowane do usuwania odpadów z cięcia. Szczelina proces może mieć promień na podstawie otworu, który jest zdolny do rozprowadzania obciążenia udarowe podczas cięcia betonu o wyższej wydajności. W tym przypadku można wykluczyć zakres napięcia ciała.

Funkcje nieograniczone jazdy

Kompletne tarcza tnąca diamentowe dla betonu użytego dla „mokrej” cięcia, nie ma krawędź roboczą nacięcia i otwory mogą być ustawione w kierunku promieniowym, które są niezbędne dla napięcia dystrybucji. Jako wstępny warunek do pracy wystaje członkowskich podawania wody.

Przegląd tarcze wzmocnione tarcze diamentowe materialnych i polerowanie

tarcz diamentowych do cięcia betonu mogą być stosowane do materiału wzmacniającego, mają maksymalną dopuszczalną grubość powłoki i większą zawartość składnika diamentowej. tarcze szlifierskie służą do szlifowania betonowych i kamiennych. W procesie ich produkcji jest nakładana na powierzchnię warstwy diamentu, który jest umieszczony na pierścieniowej osłony. Jest to widoczne na krawędzi koła jest nazywany kubka. Płyty, które może być stosowane do szlifowania powierzchni betonu mają raczej złożonego urządzenia: składają się z napędu głównego, który wzmocniony szlifowania kubków w określonej ilości.

wymiary

Tarcza diamentowa do betonu szlifierka ma pewne rozmiary, które są określone w oznakowaniu. Patrząc na kod alfanumeryczny, można dowiedzieć się szerokość, średnicę okręgu oraz średnicę otworu cięcia. Jeśli chodzi o produkt Hilti DC-D 125/22 UP, można uznać, że liczba 22 określa średnicę otworu, podczas gdy średnica kręgu wynosi 125 mm. Szerokość przekroju nie znajduje się na liście, oznacza to, że jest minimalne. Najczęstszymi odniesienia do szerokości – jest to chwyt marketingowy, który firma chce podkreślić, że płyta ma imponującą szerokość, a tym samym wysoką wytrzymałość. Jednak w rzeczywistości to nie ma znaczenia. Średnica okręgu mogą się zmieniać od 200 do 600 mm, jednak produkty charakteryzujące średnicy powyżej tej wartości są wykorzystywane do celów przemysłowych, na przykład do cięcia marmuru. Wykonując te kręgi nie dotyczą prac budowlanych.

niestandardowe rozmiary

Zagraniczni producenci oferują na sprzedaż kół o wymiarach, które są niestandardowe. Z biegiem czasu, fabryki krajowe przyjęły ten trend. Chodzi o to, koła o średnicy 115 lub 230 mm. Wielkość standardów państwowych takich produktów nie są rejestrowane. Dlatego rośliny rozwijają swoją dokumentację techniczną, która jest dopuszczalna.

Koszt zależy od jakości i wielkości

Jeśli potrzebujesz ostrze diamentowe do szlifierek do betonu, których cena zależy od segmentu i rozmiarach, trzeba określić, co jakość będzie do zaakceptowania dla Ciebie. Tak więc, przy średnicy 115 milimetrów budżetu opcji diamentowego będzie w zakresie od 90 do 120 rubli. Dla przeciętnego jakości płyty o tej samej wielkości musiałaby zapłacić około 280-340 rubli. Najwyższa jakość produktów sprzedawanych będzie kosztować około 480 do 620 rubli. Przez zwiększenie średnicy opcji budżetu do 125 milimetrów będzie kosztować 195 rubli, w odniesieniu do średniego wariantu, to dla niego będzie musiał zapłacić 400 rubli.

Maksymalna możliwa cena za najwyższej jakości to 1200 rubli. Kiedy tarczą o średnicy 250 milimetrów w celu zwiększenia najniższej jakości będzie kosztować maksymalnie 800 rubli. Ze średnią jako producenta płyty żąda koszt 2900 rubli. W przypadku produktów takich jak średnica najwyższej klasie będzie musiał zapłacić 3500 rubli. Warto zauważyć, że w przypadku wybrania 450 mm koło, potem natknąć złej jakości nie będą działać. Sprzedaż reprezentowane elementów tnących pożywki i segmentu premium, koszt wynosi 5400 do 11 000 rb. odpowiednio.

Komentarze na temat stosowania

Jeśli potrzebujesz ostrze diamentowe do betonu, którego cena została wymieniona powyżej, konieczne jest, aby zakupić produkt dopiero po ustaleniu warunków, w których będą one funkcjonować. Ważne i przewidywany nakład pracy. Jak podkreślono przez użytkowników i 125 mm tarcza jest dobre dla domu, ale nie biec do sklepu w środku dnia pracy, to najlepiej mieć w magazynie 2 narzędzia tnącego. Jeśli istnieje potrzeba, aby pracować z otworami dziewiarskie i innych elementów betonowych, najlepiej zastrzeżone dyski 150-230 milimetrów. Jak wskazano przez rzemieślników, są szczególnie odpowiednie dla budynków typu panelowego. Mogą być, na przykład, wyprostuj stoku. Dla jednego zespołu będzie wystarczająca obecność dwóch takich płyt, ale do remontu mieszkania lub domu będzie zarezerwowane 10-20 takich elementów tnących.

Opinii o jakości

Zgodnie z zestawem liderów zespołu, to najlepiej nie używać tanich dysków, takich jak nabycie nie można nazwać skuteczne. Jest to potwierdzone w praktyce. Takie przedmioty są usuwane dość szybko, co prowadzi do konieczności pozyskania nowych. Podczas pracy na jednym obiekcie tarczy będą wystarczające, może być wystarczające, a późniejsze manipulacje. Wszystko będzie zależeć od konkretnej objętości. Jeśli używasz napędu dla celów domowych, to może być na tyle długo, innymi słowy jest to przypadek w organizacji budowlanych.