384 Shares 8490 views

Film „A Frozen Flower”: aktorzy i role, ciekawostki

Temat homoseksualizmu często opisywany w filmach dzisiaj. Najczęściej dotyczy filmów europejskich i amerykańskich. WNP i krajów azjatyckich rzadko nagrywać filmy o miłości homoseksualnej, ale są wyjątki. Stały się one do Korei Południowej filmu „A Frozen Flower”. Podmioty zaangażowane w dość wyraźnych scen o charakterze seksualnym, więc nie wszystkie kanały w Korei Południowej odważył się pokazać tę taśmę. Pomimo tego, publiczność podobał mi się ten kontrowersyjny film, który opowiada o okresie panowania cesarza Gongmin Wanga w połowie XIV wieku.

Film "A Frozen Flower"

Jest to kolorowy historyczny melodramat o miłości i służbie został wydany w 2008 roku.

W tym czasie był to najdroższy film, nakręcony w Korei Południowej. Jego budżet wyniósł $ 10 mln osób, a łączne wpływy ze sprzedaży biletów wyniosły prawie milion $. 19 Wycofał „A Frozen Flower” znany południowokoreański reżyser, scenarzysta i poeta Yu Ha.

W ojczyźnie tego filmu postrzeganą niejednoznacznie. Ale w Europie podoba. czynsz prawa zostały nabyte przez Belgii, Luksemburga, Holandii, Niemczech i sąsiednich Korea Południowa – Japonia.

Fabuła „Ice Flower”

Na tle historycznej walki o władzę przedstawiono trójkąt miłosny: Korol Konmin van, jego żona i ochroniarz Noguk Hon Rom.

Ze względu na fakt, że jego stan Koryo (nowoczesny Korea Południowa) mają długi okres pod obcą jarzma, cesarz pilnie potrzebuje dziedzica, czy mongolska dynastia Yuan przejąć władzę. Cesarz, będąc gejem, i nie mógł się zmusić, żeby pójść do łóżka z żoną i do poczęcia dziecka. Aby ratować sytuację, Gongmin Van pyta jej kochanek Hon Rima spędzić noc z królową i stał się ojcem jego następcy.

Łamanie doświadczenia, Hon Rz wykonać wniosek swego suwerena. Mają one jednak królową i to jest niemożliwe, aby począć dziecko. Król jest rozczarowany, ale był jeszcze bardziej obawiają się, że Hon Rom i upadek królowej w miłości i zacząć spełniać potajemnie. Podczas jednego z takich „spotkań” Gongmin van otoczony przez strażników łapie kochanków. On jest wściekły na zdradzie i rozkazy wykastrować Hon Rima. Wkrótce staje się jasne, że królowa jest w ciąży. Król postanawia przyjąć jej dziecko jak swoje, ale rozkazy zabijają każdego, kto zdaje sobie sprawę z cudzołóstwa, w tym Hon Rima.

Tymczasem królowa przygotowuje spisek mający na celu obalenie jej męża, a jej zwolennicy Oszczędzasz Hon Rima. Tak szybko doszedł do siebie, bohater walczyć drogę do pokoju Gongmin Wang i wyzywa go na pojedynek. Podczas walki klęski cesarza i śmiertelnie rani jej kochankiem, ale w ostatniej chwili, grając na uczuciach króla też udaje się przebić go przewrócił. W rezultacie, zarówno wroga zabić.

ciekawostki

Jesteśmy traktowani dość swobodnie z prawdą historyczną, twórcy filmu „A Frozen Flower”. Aktorzy (zdjęcie poniżej), choć dobrze grać swoje role, ale nosi pewne podobieństwo do ich historycznych prototypów, w szczególności Gongmin furgonetki.

Historyczna prawda o relacji króla i królowej jest nieco inny. Królowa Noguk rodzaj mongolskiego Yuan był wierny i kochający żonę, ja nawet nie myślę o zmianie. Gongmin Van dusza w nim doted zaniedbywać dług cywilny, jak pokazano w filmie. Razem żyli przez szesnaście lat, ale nie miał dzieci. Później Noguk udało się zajść w ciążę, ale zmarła przy porodzie wraz z dzieckiem.

Sovereign długo opłakiwał ukochanego, że nie przeszkadza mu jednak, aby spędzić czas w towarzystwie czterech innych żon i konkubin dwóch, a także mieć kochającą relacji z młodymi ludźmi z osobistej straży. Jeden z nich, ten sam Hon Rom, ośmielił się mieć romans z jedną z żon króla o imieniu Leek.

Według oficjalnej wersji historii, nauki o zdradzie żony i kochanki, Gongmin van nakazał zabić osobistej straży tego ostatniego. Ale zbuntował się i zabił króla. Jednak wielu historyków uważa, że władca morderstwie miał motywy polityczne. Fakt, że wszyscy strażnicy straży królewskiej były wpływowych przedstawicieli rodów szlacheckich, a podczas Gongmin Van spędził wiele reform w kraju, mające na celu ograniczyć potęgę arystokracji, co doprowadziło do powszechnego niezadowolenia. Jako przedstawiciel rodziny szlacheckiej, Hon Rz mogło nadzieję po urodzeniu (jeśli jest to chłopiec), umieścić go na tronie. Ale dziewczynka urodziła się, żyła tylko przez dwa lata, a spadkobierca Gongmin Wang był jego syn przez jednego z jego konkubin.

Prawdziwe Gongmin-van było nie tylko dalekowzroczny polityk, ale również dobrym muzykiem i artystą. Pod koniec filmu, zanim kredytów, jest to obraz jego pracy z obrazem na niej dwóch myśliwych.

Tytuł filmu „A Frozen Flower” – to nazwa piosenki Korean Folk znanym wieku XIV Ssang-hwa-jeom, poświęconej intymnej relacji między mężczyzną i kobietą.

W odniesieniu do procesu pracy nad filmem „A Frozen Flower”, niektórzy aktorzy nawet nie przeczytał scenariusz do końca, pośpieszył do wyrażenia zgody na udział w tym projekcie. Więc nie prowadząc aktor Jo In-sung, podczas gdy on był pierwszym z głównej obsady została zaproszona do obsady „Kwiat Frozen”. Ale Chu Chzhin Mo (Korol Konmin van) dołączył do projektu krótko przed strzelaniną.

Pomimo skandalicznej reputacji filmie, w dniu premiery ponad 3,5 miliona biletów zostało sprzedanych w całym kraju.

Film "A Frozen Flower": główni aktorzy

Aby przyciągnąć uwagę widzów południowokoreańskich wiodące role zostały podjęte gwiazdy. Tak więc, głównym zadaniem żeński – w Noguk queen – poszedł do magazynu była modelka Kiki Piosenki Ji Hyo.

Inni aktorzy filmu „A Frozen Flower” były również goszczą na świecie w branży filmowej. Jo-sung, rola Hon Rima piosenkarz, znany jako aktor, melodramatów i Mo Chu Chzhin nie tylko publiczność ulubione dramaty aktor, ale także muzykiem.

Zarówno z głównych ról męskich artysty lubiących taekwondo, które pomogły im dość naturalistycznie przedstawiają sceny batalistyczne, zwłaszcza ostatni mecz.

Wbrew oczekiwaniom fanów filmu, między Cho i John Sohn piosenki Ji Hyo pięknej powieści nigdy nie nadeszła, a po strzelaninie, a oni zupełnie przestał mówić, choć aktorka próbowała odnowić swoją znajomość, ale Cho ignorowane jej prób.

Chu Chzhin Mo (Gongmin van)

Chu Chzhin Mo jest najstarszym wśród aktorów trójcy podstawowej struktury filmu „A Frozen Flower”. Aktorzy i inni członkowie załogi zauważyć, że jest bardzo podobny do charakteru swojego bohatera – odpowiedzialny i poważny.

Born Park Jin Te (obecna nazwa aktor) w 1974 roku w Korei Południowej miasta Seul. Jego debiut odbył się, gdy miał 25, w tym czasie, za radą swojego agenta, wziął więcej eufoniczny nazwę – Chu Chzhin Mo.

Pierwszym przełomem był udział w filmie, Tańca Dance. Po tym, młody aktor został zauważony i został wezwany do stawienia się nie tylko w serialu, ale także w filmach. Równolegle z pracą aktora Chu Jin cieszy śpiew. Pokazał swoje umiejętności wokalne w jednym z odcinków „Ice Flower”.

Dla filmu „A Frozen Flower” aktorzy podstawowej struktury zostały nominacje do wielu prestiżowych południowokoreańskich składek. Wśród nich Chu Chzhin Mo, którego aktorska została doceniona – w kategorii „Najlepszy aktor” zdobył PAEK Sang Arts award. Interesujące jest to, że przed „Ice Flower” Mo stosowane do nagrody w 2000 roku w kategorii „Najlepszy aktor telewizyjny aspirujących”, ale nie otrzymał go w tym czasie. Nagrody te są szczególnie cenne dla Mo jako zawodu nie jest aktorem, nauczyciel wychowania fizycznego. Dziś Chu Jin często pojawił się w filmach i telewizji. Poza tym, on próbuje rękę na scenie: w 2015 roku grał roli Rhetta Butlera w Korei Południowej produkcji „Przeminęło z wiatrem”.

Jo-sung jak Hon Rima

Fellowcountryman Chu Chzhin Mo jest Jo-sung, Hong grał Rzym. Jak Mo, John Cho urodził się w Seulu, choć 7 lat później – w 1981 roku.

Po ukończeniu szkoły średniej, młody człowiek wszedł do działu modelowania na Chunnamskom University. Później zaczął studiować aktorstwo w Dongguk University, jednak został zwolniony z powodu rzadkiej obecności.

Wraz z nauką Cho Ying był wzorem Marka Ziozia. Później został zaproszony do obsady filmu. Wkrótce dyrektorzy zauważyć, że nad pięknym wyglądzie Sona ukrycia i wybitny talent dramatyczny i zaczęła oferować mu poważną rolę.

Filmowanie i filmy i telewizji, Jo In-Sung zdobył wiele nagród za udział w projektach z Korei Południowej Nowej Nonstop, fortepian, strzelać do gwiazd, co wydarzyło się w Bali, wiosenny dzień i brudnym Carnival. Nawiasem mówiąc, dyrektor najnowszych filmów z listy był Yoo Ha, którzy później zaprosił Saone w filmie „A Frozen Flower”.

Aktorzy i role grali w „Ice Flower” nie zawsze odpowiadają rzeczywistym cech swoich bohaterów. Tak, Jo In-Sung wyraźnie zgodził się wziąć udział w „Ice Flower” wyjść poza istniejące role i odgrywać charakter emocjonalny, spiesząc się pomiędzy miłością do cesarza i jego żony. Sona Hero jest stroną wszystkich scen erotycznych w „Kwiat Frozen” i aktor był w stanie doskonale ukazują miłość i namiętność w łóżku z mężczyzną i kobietą.

W okresie 2009-2011. Jo In-Sung był w wojsku, a po demobilizacji znowu zaczął działać w filmach.

Dzisiaj ten aktor jest duże zapotrzebowanie. Oprócz filmu i telewizji, został ponownie usunięty w reklamie iw teledyskach.

Syn Ji Hyo jako Królowa

Aktorka Jeon śnie, który podjął pseudonimem Piosenki Ji-Hyo, jest w tym samym wieku John Cho Syn. Podobnie jak w nim, zaczęła swoją karierę jako model, a później zagrała w teledyskach, a następnie próbował ją za rękę jako aktorka marzyła o od szkoły. Nawiasem mówiąc, to jest aliasem nazwy dwóch ulubionym południowokoreańska aktorka Piosenki Xing Hong Song Hye-Ge.

W przeciwieństwie do Saône i Mo Hyo rozpoczęła karierę bez dramatów i filmów. Jak Chu Chzhin Mo, ona jest piosenkarką. W „Ice Flower” jej postać do wykonywania pieśni ludowych.

Za udział w filmie „A Frozen Flower” jest nominowany do PAEK Sang Arts Awards, ale nie otrzymał go. Ale po filmie zaczął smugę światła w karierze pięknej piosenki Ji – ona nie tylko zdobył prestiżowe nagrody filmowe i telewizyjne, ale stała się również stałym członkiem popularnego serialu Running Man.

inne podmioty

Ponadto Hyo, Mo i Syn, w rolach głównych w filmie i innych niezwykłych aktorów.

„A Frozen Flower” był film debiut południowokoreańskiego aktora piosenki Joong-Ki.

Jak Son Ji Hyo, młodzieniec wziął udział w pokazie Running Man i otrzymał tę nagrodę w 2010 roku publiczność jest on znany z ról w takich serialach jak: The Innocent Man, potrójne, potomkowie Słońca i innych.

Innym znanym Południowa serial koreański aktor o imieniu nr Min-woo zagrała w „Kwiat Frozen”. Młody Hon Rima i Gongmin Wang grał Yo Chzhin Gu i Lee Poong Woon.

Dramat "A Frozen Flower Adonis"

Czasami publiczność mylić film "A Frozen Flower" (2008) z dramatu "A Frozen Flower Adonis" (2012).

Akcja tego dramatu nie jest oryginalna: skromny i dobroduszny dziewczyna o imieniu Sol Yong Hwa chce odnieść sukces na własną rękę, bez pomocy. Dowiedziawszy się, że jej kochanek przed nim ukrywać swoje pochodzenie, sól Yong zerwał stosunki z nim.

Ale żeby zacząć życie od początku, że nie ma czasu – z powodu machinacji pół siostrą ona jest w więzieniu za morderstwo. Po pewnym czasie dziewczyna udaje się stamtąd wydostać, ale wszystkie osoby z jej przeszłości usunięte ją ze swojego życia. Po poznaniu prawdy o swojej siostrze, Sol Yong postanawia wrócić na nią, a każdy, kto jest związany z tym, i przychodzi, aby pomóc jej w niej zakochany Choi Kan Vuk.

Działka ma wszystkie 108 odcinki stopniowo wyjaśnia, jak rozwijać relacje Choi Yong Kan i sól, jak udaje im się dostać swoją drogę. Na motywach dramatu ukraińskiego serialu telewizyjnego „Everlasting” został nakręcony w 2015 roku.

Dramat "A Frozen Flower Adonis": aktorzy i role

Główną rolę odważny Sol Yong Hwa odegrał znany południowokoreańska telewizja aktorka Lee Yu-ri. Jej zła siostra przyrodnia zawarte na ekranie Yun Ay Jong, i ex-narzeczony – Jaen Sang Woo. Bliski przyjaciel, kochanek Sol Choi Yong Kahn, znany jako aktor grał Korei Południowej Jung Chan.

Prawie dziesięć lat minęło od wydania ekranach filmu „A Frozen Flower”. Aktorzy i role, które grali w tym filmie przez długi czas weszła już historię nie tylko w Korei Południowej, ale także światowego kina. Paradoksalnie, w porównaniu z dzisiejszym kinie europejskim, gdzie sceny seksu między mężczyznami stały się niemal normą, „A Frozen Flower” pojawia się teraz niemal purytański.