183 Shares 4903 views

Wirth – co to jest i dlaczego jest to konieczne

Co nie udało się w dziedzinie seksu. Przez lata ludzkości, to część jego życia przeszła wiele zmian i uzupełnień. Niektóre innowacje nie są jasne nawet dla przedstawicieli poprzedniej generacji, nie mówiąc o starszych ludzi. Jeden z tych wynalazków – Wirth. Że inwestowanie w słowie ćwiczyć nietypowych technik satysfakcji, czytaj dalej w artykule.


Sposób pierwszy: telefon

Był jednym z pierwszych. Jest prosty w skrajności – wystarczy wybrać numer serwisowy, który zapewnia podobne usługi (często są zakamuflowane pod nazwą „psychologicznej talk”). Lub znaleźć partnera w jakikolwiek inny sposób, który jest porównywalny do podróży do morza „dzikusami” – zarówno jeśli chodzi o pieniądze (amatorskie sex gry kosztują niemal bezpłatne, z wyjątkiem opłat komunikacyjnych i kosztów), jak i (co jednak opcjonalnie, „Titanic”, jak mówią, został zbudowany przez specjalistów). Wszystkie ich działania partnerzy opisują słowa, dlatego ważne jest, aby posiadać elokwencję, przynajmniej na średnim poziomie. To nie jest zabronione jęczeć, płakać i publikować żadnych innych dźwięków, które towarzyszą rzeczywisty proces. Oczywiście, podniecenie i „hand-made” – wymagane satelity partnerów w czasie, kiedy nie Wirth. Co można wymyślić, aby nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć ich (ko) kochanka (tsu), będą uczyć się w następnym rozdziale.

Sposób drugi: chat

Wszechobecność kamer popychany do zarabiania Podstawowe przemysł Instinct wymyślić kolejny „bajerów”. Stały się one seks wirtualny, podczas której partnerzy mogą pokazać siebie wszystko, że są one zdolne do zabawnych małych rączek. Drenażu (w pewnym sensie ostatni grosz) na podobnych witrynach orientacyjnie może wszystkich chętnych, ale zrobić parę naleśniki z kawiorem – tylko najbardziej umiejętne, a nawet wtedy, głównie dziewczęta. Jednak nie tylko w oparciu banknoty śmiertelnym świecie – dużo praktyki takiej radości w bezpłatnych rozmów wideo takich jak Skype i bez żadnych zobowiązań. Chcesz spróbować tego Wirth? Co jest w wątpliwość? I robisz to dobrze. Dlatego też, jeśli nie chcesz pisać komentarze na YouTube lub w innym miejscu, zaangażowanych w takie intymne rzeczy pod rejestruje najbardziej spektakularne momenty swojego życia tylko ze sprawdzonymi ludźmi.

Sposób trzeci: wiadomości tekstowe

Tak, raz Wirth. Co to jest? To może być SMS-ki lub rekordy wysyłane przez dowolną Messager z natychmiastową dostawą. Proces samozadowolenia bardziej skomplikowane przez potrzebę drukowanie tekstu, jednak jedną rękę na każdym przypadku, co do zasady, jest wystarczająca. Prędkość druku – ważny wskaźnik, ponieważ wiele jest dostrojone do ekscytujący dialog. Rekord świata pod względem liczby gramatycznych i interpunkcyjnych błędów lepiej nie instalować – nawet w pikantnych momentów dla nich, nikt nie zwraca uwagi, pedantów, którzy z braku miejsc nie pragnienie też natknąć. Najczęściej stosowane rozmów tekstowych, gdzie chcesz ukryć przed wzrokiem ciekawskich zawodu, ale ponieważ niektóre z wybranego SMS Wirth, że takie działania daje im wiele pozytywnych emocji, nie wymagając niczego w zamian, oprócz wzajemności.

PS tu opisano rodzaje i metody wydają się łatwe, ale nie każdy może być ich czcigodne zwolenników. Sytuacja ta jest spowodowana przez wiele czynników – od osobistych skłonności do takich rozrywek pecha w wyborze partnera. Bardzo często to wszystko sprowadza się do gry z tylko jeden cel, i to nie tylko zainteresowani. Ale jeśli chcesz dowiedzieć się na własnej skórze, co jest tak dobry Wirth, że tak wielu ludzi praktykuje, ale nadal często nie jest wolny – zapraszamy do świata technologii cyberprzestrzeni. Być może, że masz szczęście znaleźć tutaj prawdziwą radość komunikacji.