707 Shares 6230 views

Borderlands – przejście strzelca kreskówki

Borderlands to ciekawy kwintesencją gatunki RPG i działania, z powodzeniem łączy w sobie dynamiczne zgonów fotografowania i setki potworów, bandytów i po prostu nie bardzo dobre chłopaki z nagłośnieniem pompowanie bohatera i jego wyposażenia. Podstawą całej rozgrywki opartej na wykonanie głównych i drugorzędnych zadań, dla których wynagrodzenia są stosowane w postaci gotówki lub nową wersję zaawansowanego karabinów, prawie nie występuje na nieużytkach Kresów. Przejście gry możliwym w obu trybach jedno- i zbiorowych.

szkolenie wprowadzające

Przede wszystkim, trzeba wybrać dla jakiego znaku chcesz grać. Do wyboru dostępne 4 znaków, z których każdy jest przedstawicielem pewnej klasy: żołnierze, Berserker, Assassin i maga. Na pierwszym etapie gry gracz zapoznał się z podstawowych elementów gry i zrozumieć, że to, co jest przeznaczone. Następnie miniaturowym robotem (zwanej dalej będą określane rzeczy żelaza) zaprowadzi Cię na bieżąco i dać pierwsze zadanie, za które powinien być wynagradzany. Zrozumieć mechanikę gry jest dość prosta: wszystko opiera się na konsekwentnej realizacji misji, dla których postać będzie zdobyć doświadczenie, pieniądze i nowe pistolety (w grze ich niezliczoną). Dla dodatkowej zabawy, można nawiązywać i zadanie drugorzędne, nie ma wpływu na główny wątek opowieści. Na końcu każdego etapu gry z pogranicza, przejście, które jest powierzchowne podział na kilka części, odtwarzacz oczekuje walce z piasty. Tutaj znowu, wszystko jest jasne i zrozumiałe – strzał w głowę, jak on spada. Gra posiada system do generowania losowych spadających przedmiotów dostarczających broń i sprzęt parametrami losowymi skuteczność bojową. To znacznie zwiększa zainteresowanie w procesie gry. Szczególną uwagę należy zwrócić na grywalność 1 Borderlands. Przejście gry podzielony jest na 3 poziomach o różnym stopniu trudności. Idąc przez główną historię po raz pierwszy, użytkownik ma do czynienia z najlżejszego systemu gier. Po zakończeniu gry będzie oferować, aby rozpocząć historię od początku, ale tylko na kilka innych warunkach są bardziej dotkliwe. Za trzecim razem, przejście po prostu skrajny. Jak można zobaczyć na własne oczy, gra z Kresów, których przewóz jest w pełni grywalność, bardzo intrygujące i przyczyny. Czy jesteś gotowy, aby przejść przez wszystkie 3 poziomy trudności i stać się pełnoprawnym mistrzem Wasteland?

Nowe przygody, nowe wyzwania

Nie tak dawno temu, świat widział kontynuację tyle odwołania się do projektu wielu graczy o nazwie Borderlands. Przejście drugiej części odbywa się w tej samej atmosferze niepohamowana akcja i atrament zabawa towarzyszyły setki wrogów. Został znacznie ulepszony silnik gry, który przyniósł kilka innowacji w rozgrywce, poziom grafiki jest wspaniałe. Jednak praktycznie nie gra mijania Borderlands 2 na swoich mechaników różni się od swojego poprzednika. Ale najważniejsze jest to, że udało się utrzymać nieopisaną atmosferę przygody, krwiożerczego prestrelok i subtelnym humorem.