787 Shares 5320 views

Glaze loggia: jak to zrobić?

Loggie i balkony pozwalają dodać kilka metrów kwadratowych do przestrzeni życiowej, więc dzięki ich poprawy może zostać znacznie rozszerzona na wszystkich mieszkańców strefy komfortu mieszkania. Jeśli izolacja produkcji i szklenie loggia, możliwe jest, aby umówić się na ogród zimowy i piękny pokój relaksacyjny, a także dodatkową barierę dla ochrony mieszkania od hałasu i kurzu z ulicy. I będzie to miało pozytywny wpływ na klimat w pomieszczeniach.

W tej chwili, wiele z nich jest skłonny do glazury loggię, i dotyczy to zarówno mieszkań wielopoziomowym i mieszkań prywatnych. Oprócz dodatkowego komfortu to balkon doda wnętrz mieszkań oddanych i elewacji -Nowoczesne wygląd. Powierzchnia użytkowa obiektów często rozszerzony przez wyburzenie ściany usytuowanej pomiędzy balkonu i łazienki. Jeśli jest dobry do ogrzania i szklenie loggia, pokój będzie pełny, a to nie będzie różnił się od wszystkich innych pomieszczeń w domu. Ponadto przeszklenia zapewnia izolację termiczną i wysoką jakość dźwięku, nie tylko w pomieszczeniu sąsiednim do domku, ale także we wszystkich pozostałych.

Kształt loża mogą być różne: półkolista albo w kształcie litery U lub G te szyby wymagają użycia profili kątowych, które łączą ze sobą wszystkie składniki. Jeśli chcesz do glazury loggię, która ma kształt prostoliniowy, że nie wymaga żadnych dodatkowych profili. tarasów mogą nieznacznie wzrosnąć podczas jego szkła, które jest, aby całą konstrukcję kilka centymetrów poza parapet, a można zrobić bardzo szeroki parapet. Przeniesienie może zrobić zadanie trochę droższe, jednak, z balkonem lub loggią nabiera oryginalnego wyglądu. Jednak należy zauważyć, że taka operacja powinna być wykonana przez specjalistę, tak szybko, jak moc doświadczonego mistrza, aby określić stan balkonu, a także odległość, na której, w tym przypadku, można to zrobić take-out. Po wszystkich niezbędnych pomiarów, mistrz musi być przedyskutowana z klientami niuanse być dokonana: rodzaju oszklenia, profilu, sprzętu, Windows, konfiguracja i dodatkowymi funkcjami. W tym przypadku, to będzie jasne, ile kosztuje do glazury loggię według wszystkich pomiarów i potrzeb.

Przewodnik podstawowy wysokość parapetu, obecność zakłóceń dla opcji uchwyty i tak dalej montażu. Jeżeli parapet nie jest wystarczająco silny, musi najpierw zostać wzmocnione dodatkowo powinny ustanowić wysokiej jakości uchwyty, które zostaną dołączone do systemu okien, połączyć je ze sobą sztywności. Po zespalania jest zakończona, dolny wspornik jest zamontowany przypływy oraz dolnej i górnej ustalenia kołpak przystosowany do ochrony otworu przed deszczem.

Gdy szyba jest zakończone, elementy mocujące oraz konstrukcja nośna będzie zamaskowany przez półkę. To może być wykończenie panele, plastikowe lub profil metalowy. dekoracji wnętrz mogą być produkowane przy użyciu podszewkę, drewna, plastiku, kolorowych i innych materiałów do wykończenia.

Teraz wiesz jak glazura loggię, pozostaje tylko wybrać zaufać kreatorów lub wykonać całą pracę samodzielnie.