685 Shares 6998 views

dzieci własne: dla kogoś, kto wygląda jak

Od tej chwili, jak tylko dowie się o koncepcji zdarzeń, życie przyszłych rodziców zmienia się dramatycznie. Nic dziwnego, że niewidoczne okiem cud nowego życia nazywa się największy cud, że żaden z rodziców nie są zaangażowani w planowanie płci umysłu, danych zewnętrznych i duchowych cech przyszłego człowieka. Jednak każda nowa osoba jest wyjątkowa rekrutacja drugiego i trzeciego. Unikalny, chociaż kwestia, do którego dziecko jest podobna, w wielu wariantach ( „wykapany papieża!” „Mamo tam i nie zamykaj!”) Będzie długi czas, aby realizować nowe rodziców. Jakby to wpływa, który zajmie jego życie.

Czy jest możliwe do przewidzenia życie dziecka?

Astrologowie twierdzą, że – tak! A czasami mają rację. Pytanie brzmi, czy musimy kogoś wiedzieć, co przyszłość swojego dziecka? Wydaje się prawdziwe wciąż wierzą, że będzie to, co będzie, i nic więcej. Ale wiedzieć, kto będzie się urodzić, któremu będzie jak co dziedziczne cechy i rodzina talent show w czasie – to jest co najmniej interesujący. I wiedząc o tym, można zaplanować proces edukacyjny. W rzeczywistości, edukacja jest bardzo różni się od cholerycznej edukacji optymistyczny i jabłko od jabłoni były znane zamknąć, a jeśli syn tata jest dobroduszny i spokój, to jest bardzo prawdopodobne, że syn będzie rosnąć w tym samym flegmatyczny.

Nie jest konieczne, aby odgadnąć, że lepiej jest dokładnie wiedzieć

Skąd wiesz, kto byłby jak dziecko: papieża, na jego matki lub ciotki dwukrotnie usuwany z Ułan-Ude? W rzeczywistości, znajomość przedmiotu szkolnego biologii i podstaw genetyki będzie wystarczająco, aby spróbować „oblicz”, każdy człowiek jest jak się urodzić. Jedyną rzeczą … Bądź gotowy do podjęcia różnego rodzaju niezgodności z humorem naprawdę prognozy. I moda upadł – wystarczy, że dźwiga na swoich wiernych testu DNA, a następnie udał się prosto do pierwszego kanału, na pewno świat wie, że masz jakieś nieporozumienie stało. Proszę pamiętać, że istnieją wyjątki od każdej reguły, a jeśli nie jest to oczywiste dla każdego, jak syna lub córki, można po prostu przyjąć jako fakt, że masz wyjątkowe dziecko urodziło.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje teoria, że jego ukochana córka jest zawsze jak ojców i synów – do matek.

Potwierdza, czy nauki o tym fakcie? I faktem jest, prawda?

Tylko częściowo. Chłopcy często rodzą jak mumie. Dlaczego? Jest to zrozumiałe. Jak pamiętamy z lekcji biologii, rodzi się dziewczynka może pochwalić się tym, że mama i tata pożyczył dwa chromosomy X, które w jakiś sposób daje możliwość, że dziecko może być jak zarówno mama i tata. Dlatego też jednoznacznej odpowiedzi, kto lubi dziewczyny, nawet w rzeczywistości być trudny poród. I naprawdę przewidzieć go bez wsparcia innej wiedzy ogólnie niewdzięcznego zadania.

Z chłopakami trochę inna historia. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że jego syn będzie wyglądać (zewnętrznie) do matki. Dlaczego? Ze względu na matkę, że pożycza chromosom X, a papież – chromosomie Y. Chromosom X i mojej matki, chwalić Stwórcę, jest zaprogramowany tak, aby odpowiedzieć na zewnętrzne cechy danej osoby. Dlatego chłopcy często rodzą jak mamusie. Choć nie jest to 100%, oczywiście.

Na przykład, może być rysy twarzy matki, a kolor oczu – jego ojciec. I zrozumieć, tutaj każdy człowiek jest niczym.

Zastanawiam się, co będzie oczy nowego człowieka?

To pytanie można odpowiedzieć niemal jednoznacznie: im ciemniejszy ten kolor oczu rodzica, tym większe prawdopodobieństwo, że syn lub córka odziedziczy ten kolor – dominującym.

Ale i tu nie ma opcji. Na przykład, Tato, mamy piękne brązowe oczy. A mamusia – niebieskooka blondynka. W tym scenariuszu, dziecko około 75% szansę na oczy brązowe ojca. Dlaczego nie 100%? Ze względu genów każdego z rodziców dwa. I to nie jest fakt, że oba geny ojcowskie nie są tracone w jego informacji wyścigu z niebieskooka przodka. Kombinacja genów – jest nieprzewidywalny, drodzy mama i tata!

Ale jeśli oboje – Blond z szarymi lub niebieskimi oczami, to jest prawie pewne, dzieci będą również niebieskooka lub szare oczy. Sortuj go, jeśli chcesz, jak każdy człowiek.

Wzrost jednym zamachem?

Z tym, każdy wzrost urodzą się człowieka do decydowania trochę łatwiej. Działających w zakresie zasad genetycznych prawie bez wyjątku. Dostępne są następujące opcje:

  • Jeśli oboje rodzice są wysocy, ich dzieci będą również wysoki. dobrze prawdopodobnie nawet wyższy niż najwyższy z nich.
  • Jeśli oboje rodzice są krótkie, prawie na pewno dziecko nie rośnie każdego z nich. Jednakże, bardzo małe prawdopodobieństwo, że będzie poniżej najniższego od rodzica.
  • Jeżeli jedno z rodziców nad drugą, rozwój dziecka, zwykle zatrzymuje się na poziomie średniej pomiędzy mamą i tatą.

W ogóle, drodzy mama i tata, tak naprawdę jest ważne dla kogoś, kto wygląda jak?! Znacznie ważniejsze, czy szczęśliwym urodzeniu. A jeśli to program wzrost, kolor oczu i grubość kudły nie możemy, a potem pielęgnować rozumie sens życia i poznać wartość swojego szczęścia może. Jeśli tylko nie będziemy tracić swoje i jego siły na pusty.