744 Shares 2647 views

Ford Mondeo: opinie i funkcje

Ford Mondeo – samochód osobowy produkowany przez amerykańską firmę Ford od 1993 roku. Urządzenie jest dostępne w 3 różnych modyfikacji Figura: 4-hdverny sedan, hatchback-drzwi i pięciodrzwiowego kombi. Wszystkie samochody są pięć-osobowa.

Uważamy szczegółowo właściwości techniczne modelu Ford Mondeo z silnikiem 1,8 litra 16V Duratec-on zmianom sedan. Dopuszczalna masa całkowita określona przez producenta, – 1865 kg. Moc silnika wynosi 81 kW. Jednocześnie, aby być rozproszone do stu kilometrów na godzinę, maszyna potrzebuje trochę więcej niż jedenaście sekund. Maksymalna prędkość, że może on rozwijać, to 193 kilometrów na godzinę. Samochód jest bardzo oszczędny pod względem zużycia paliwa. Na każde 100 km podczas jazdy po autostradzie zużywa 5,6 litrów. W centrum ta wzrosła do 11,3 litra, a po cyklu mieszanym 7,7 litra.

Wymiary samochodu w zależności od typu budowy ciała. . Najbardziej rozszerzony w tej serii – diesel, które jest równe 477,8 cm długości szerokość z otwartymi zwierciadeł jest 207.8 cm, a wysokość od górnej części korpusu do dolnej części koła – 150 cm Wymiary urządzenia do modyfikacji wagonów w następujący sposób :. długość 483 cm ., szerokość 2078 wysokości z poręczy -1548 cm Ford Mondeo sedan ma następujące wymiary: długość 484, 4 cm szerokości 193,7 cm i wysokości 1,5 m bez zakłóceń.

opinie

Ford Mondeo – samochód jest aktywnie sprzedawany w Rosji, mimo stosunkowo wysokich kosztów dla przeciętnego nabywcy. Wielu kupujących są przyciągane do wyglądu tego samochodu, stylowy „mężczyzna” projektowej, gładkie linie, imponujące ilości. Poważny samochód dla poważnych mężczyzn, Ford Mondeo nie tylko świetnie wyglądają z zewnątrz, w rzeczywistości jest to przestronny i pojemny samochód. Pasażerowie mogą swobodnie przebywać w kabinie, wszyscy mają wystarczająco dużo miejsca. Duży bagażnik – kolejna zaleta samochodu Ford Mondeo. Recenzje właścicieli, jednak powiedzieć, że otwór, przez który trzeba załadować rzeczy trochę zbyt wąskie i szerokie, wielkie rzeczy nie może wejść.

Jednak pojawienie się samochodu nie jest tak ważne, jak niezawodność. Całkiem dobre to jest w przypadku samochodu Ford Mondeo. Opinie wskazują, że w większości przypadków właściciele samochodu do żadnych skarg i naprawa jest konieczna do odebrania tylko wtedy, gdy trasa przechodzi przez dziesiątki tysięcy kilometrów. Jednakże, istnieje niewielka część właścicieli, którzy skarżą się, że są one łamiąc jeden po drugim od daty zakupu.

Doskonała obsługa można również zaliczyć do zalet Forda Mondeo. Opinie wskazują, że samochód szybko reaguje na najmniejsze tur kierownicy, dobrej zakrętach, nie pięcie i nie odbiega od wybranego kursu. Podoba sterowniki wygodne i nowoczesne wnętrze: komfortowe, miękkie fotele, które są łatwe do czyszczenia, wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Miękkie zawieszenie umożliwia pasażerom komfort jazdy na nierównych drogach nie przeskakując w każdym kopca.

Jednak to nie było bez braków w samochodzie Ford Mondeo. Sugerują, że przede wszystkim zarzuty dotyczą wnętrza dźwiękoszczelny, który nie chroni od dźwięków pochodzących z ulicy, jak również hałasu generowanego podczas pracy silnika. Jednak problem może być rozwiązany poprzez normalną izolację hałasu samodzielnie. Niezależnie i musiał zmienić koło – niektórzy właściciele mówią, że „native” nie wystarcza. Podczas jazdy na nierównych drogach lub pojawienie się na maszynie mogą śledzić dolną powierzchnię zaczepu z powodu niskiej luzu i małego lądowania. Brak stabilności podczas maszynie rozruch zimą, Ford Mondeo można dostać bez problemów przy -30 po 2 hsutochnogo stojąc na ulicy, albo może być kapryśna w temperaturze -25 jednak rozwiązuje ten problem skutecznie autorun. Niektórzy twierdzą, że z powodu pozbawionego istotnych pedał hamulca jest trudno zatrzymać samochód płynnie.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to niedrogi, wygodny, stylowy, nowoczesny i niezawodny samochód.