170 Shares 8594 views

Lody "Bon Paris": opis, typy, skład

Kiedy częściej kupujesz lody? W zimie czy lato? Pomimo pozornej prostoty i oczywistości odpowiedzi, statystyki pokazują, że ludzie kochają lody przez cały rok. Zmienia się tylko najbardziej popularna odmiana. Latem chętnie wchłaniamy ciasto z lodami zamiast zwykłego ciastka i aby odświeżyć, wybierz lody owocowe. W zimie cena jest dobrym plombirem i creme brulee. Wśród orzeźwiających jest szczególnie popularne lody "Bon Paris". I dlaczego dokładnie?

O nas

Rzadki słodki ząb nie słyszał o największej firmie na świecie (!) Nestlé, zajmując pozycję eksperta w dziedzinie właściwego odżywiania i zdrowego stylu życia. Historia firmy w Rosji pochodzi z końca XIX wieku, kiedy Henry Nestle dostarczył mąkę mleczną do Imperium Rosyjskiego. I dziś firma obchodzi 150 lat od założenia w Szwajcarii. Na naszym rynku Nestlé zajmuje obszerną niszę. To kawa, gotowanie, śniadanie i płatki zbożowe, lody i żywność dla niemowląt. Ponadto firma oferuje konsumentom niezwykle smaczną czekoladę, słodycze, a nawet pokarm dla zwierząt domowych.

Zimna radość

Biorąc pod uwagę takie przyjazne i długotrwałe stosunki z Rosją, Nestlé mogłoby otworzyć lodziarnię na rynku. Ich produkty są oryginalne i zawsze różne. Na przykład lody "Kit Kat" łączą lody, czekoladę i wafle. Ale lody "Bon Paris" są produktem na gorące dni, kiedy dusza prosi o coś więcej niż zamarzniętego lodu.

Wszystkie odmiany zimnej radości z "Bon Paris" mają indywidualny smak i dlatego są interesujące dla dzieci i dorosłych. Produkt jest odpowiedni dla oryginalnych twórców, którzy dążą do czegoś nowego. Dla pąków smakowych niektóre gatunki będą zbyt "wybuchowe", ale taki był pomysł producentów.

Chcę wakacje

Co łączy się z festiwalem? Z kulkami, krakersami, jasnymi kolorami! Cóż, to wszystko pochłania lody "Bon Paris: wybuchowy huragan". W opakowaniu tylko 45 ml, ale ta dawka wystarcza, aby rozwiać nudę. Ten lód owocowy jest podłużny, podzielony na dwie części, zarówno pod względem koloru, jak i smaku. Napój jest słodkim i kwaśnym smakiem soczystego pomarańczy z grubym kremem karmelowym w środku. A kawałki karmelu eksplodują w twoich ustach, przyjemnie szczypiący język. Na górę lodów "Bon Paris" ma smak słodkiej dojrzałej truskawki. To naprawdę niegrzeczny produkt, który szybko odświeża się w gorący dzień. Jeśli mówimy o tym, kto najbardziej lubi lody, wkrótce pojawi się młody człowiek z planami napoleońskimi.

Odejdź od normy

W poprzednich lodach wszystkie smaki były na ogół znane, z wyjątkiem wybuchowych karmelu, ale wiele oryginalnych osobowości zakochało się w liniach "Bon Paris" lody z smakiem kaktusa wybuchowego! Czy ktokolwiek z nas smakował kaktus? W niektórych krajach są nawet gotowane i bardzo smaczne. Są też nalewki alkoholowe na kaktusie, ale na lody mają pośrednie zależności. W wierszu "Bon Paris" lody "Explosive kaktus" stały się najbardziej niezwykłe, ale jest bardzo smaczne. Ma zielony kolor powłoki. W środku wypełnienia jest jasny pomarańczowy, z kwaśnością. Coś jak smak słodkiej zielonej herbaty z nutami jabłek i pomarańczy. Odświeża dłużej, ale tutaj prawdziwa słodycz jest mniej niż w "wybuchowym huraganie".

Chłopcy i dziewczęta, a także ich rodzice!

A jeśli nagle chcesz mieć proste i delikatne lody śmietankowe, zawsze możesz wybrać "Bon Paris Jungle". Lody to waży tylko 47 gramów, a ta część jest mało prawdopodobna, aby zaspokoić twój apetyt, zwłaszcza, że jest to nie tylko pyszne, ale również zabawa. Szczególnie go lubisz, jeśli masz pozytywne nastawienie do bananów. Pomysł jest piękny, a jego ucieleśnienie na najwyższym poziomie.

Wewnątrz, lody mają smak waniliowy, a na zewnątrz jest również delikatna galaretka "skórka". Tutaj reklamodawcy marki próbowali się pochwalić. Oni i wałek wydali odpowiednie, z małpami. Lody są miniaturowe, ale cena jest nadal dość do zaakceptowania – około 20 rubli za sztukę.

Smakujemy

A co czeka nas, kiedy smakujemy lody "Bon Paris"? Banan czy tylko jego kolorowa kopia? Niestety, etykieta wyraźnie wskazuje, że lody zawierają tłuszcz roślinny. Wielu ludzi odsuwa go od produktu, ale przy okazji nie ma to wpływu na smak. Pod warstwą galaretowatej "skórki" ukrywa się cylindryczne lody waniliowe, które dosłownie topią się w ustach. Smak jest łagodny, przyjemny, bez posmaku oleju.

O "skórce" chcę powiedzieć osobno. Nad nim jest nacięcie umożliwiające "otwarcie" lodu, jak banan. Jeśli produkt jest zabrudzony, to nacięcie jest trudne do znalezienia, a "skóra" nie może być chwytana, ale sama idea jest tak atrakcyjna, że konsumenci nie są zdenerwowani. Jeśli uważasz "skórkę" ostrożnie, staje się jasne, że to nie jest nawet galaretki, ale żucie marmolady i bardzo smaczne, o smaku banana. Bardzo przyciąga do idei producentów, dzięki któremu można zjeść "płatki skórki", a lody waniliowe pozostaną w galaretce "cup". Oznacza to, że nawet jeśli lody są bardzo powolne i przemyślane, nie spłynie na ręce. Rodzice małych słodkich zębów na pewno docenią taką opiekę.

Bonus dla fanów gumy do żucia

Jeśli ty i pociągnie coś do żucia, to prawdopodobnie będziecie zainteresowani lody "Bon Paris Tianuchka". W oryginalności producentów nie odmówić, jest to naprawdę interesujące rozwiązanie. Do celów reklamowych wykorzystywane są wszystkie takie same śmieszne małpy, z których jeden żuje truskawkę, a drugi próbuje tego samego żartu. Raczej nie jest to lód, ale galaretka, bardzo gruba. Smak może się wydawać specyficzny. Skład zawiera stężony sok truskawkowy. To nie tylko produkt gastronomiczny, ale smaczna baza wypadowa do gier. Niektóre dzieci chętnie tworzą różne kształty od szarpacza. To przy okazji jest całkiem proste, jeśli da się odrobinę.

Rozmrożony dżem ma przyjemny, bogaty kolor różowy, przypominający truskawkę lub wiśniowy kompot.

Czy warto spróbować?

Po tym wszystkim pozostaje pytanie, czy warto nadać pierwszeństwo takim produktom? Jeśli kupisz lody "Bon Paris Hurricane", to czy spowoduje to pozytywny "huragan" emocji w kupującym? Oczywiście nie da się przewidzieć reakcji, ale jest to produkt o naprawdę wysokiej jakości, stojący ponad wieloma jego "kolegami" w sklepie. Jeśli chcesz oryginalnego smaku, wtedy produkty "Bon Paris" to tylko sposób. Lody tej marki są godne uwagi ze względu na zwartość, która jest plusem dla wielu konsumentów z dziećmi. Faktem jest, że lody mogą być kupowane dla dzieci w drodze, wziąć ręce i myśli podczas spaceru, odwiedzić uliczną wystawę lub w drodze do szkoły. W takim przypadku dziecko po prostu nie ma czasu na zabrudzenie. Ciekawa prezentacja jest intrygująca.

Niech niektóre odmiany i nie powodują silnego podniecenia, ale udział lionu publiczności pozytywnie reaguje na produkty "Bon Paris".

Jeśli uważasz, że te rodzaje lodów mają znaczenie w sezonie, a następnie "Wybuchowy huragan", "Kaktus" i "Tynuchka" – to z pewnością produkty latem, które pobudzają, odświeżają i inspirują. Ale "Dżungla" – lody bez wiązania się z temperaturą za oknem. Będzie to zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, nie tylko ze smakiem, ale także z oryginalnym sposobem jedzenia. Więc masz miły apetyt!