353 Shares 8971 views

"Die Another Day": aktorzy i funkcje

Dziś mówimy o filmie „Śmierć nadejdzie jutro”. Aktorzy i funkcje zostaną przedstawione poniżej. Jest około dwudziestu filmów z serii o fikcyjnego brytyjskiego agenta wywiadu „007” – James Bond.

streszczenie

Najpierw omówimy fabułę filmu „Śmierć nadejdzie jutro”. Aktorzy zostaną przedstawione poniżej. Trzech agentów MI6, łącznie Dzheyms Bond, wnikają w zdemilitaryzowanej strefie oddzielającej Korei Północnej i Południowej. Ich cel – zabić Tan-Sun Moon. Dostarcza broni na Zachodzie, wymieniając je na diamenty. Środki udało się przechwycić przemytników i podszywania się pod nimi. Wydarzenia rozwijają się w granicach z Korei Południowej w bazie wojskowej. Pre-Bond w przypadku wypełnione diamentami, umieszcza wybuchowego C4.

Głównymi aktorami

Pierce Brosnan zagrał Jamesa Bonda. Mówimy o aktora irlandzkiej i amerykańskiej oraz producenta. Artysta jako Bond w czterech filmach z serii. Oficer Orderu Imperium Brytyjskiego. Urodzony w 1953 roku w mieście Drogheda. W rok później, gdy chłopiec się urodził, jego ojciec opuścił rodzinę. Matka zostawiła syna pod opieką babci. Żyłem w Navan. I udał się do Londynu z matką. W wieku szesnastu lat Brosnan poszedł do pracy w studiu. Studiowała aktorstwo w centrum londyńskiej sztuki. Po zakończeniu gry w telewizji i teatrze angielskim. Zyskał sławę jako aktor. Wraz z rodziną przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Zaproponowano mu rolę Bonda gdy Rodzher Mur odmówił.

Holli Berri został zrealizowany obraz Dzhiakinty Johnson. Jest to amerykańska aktorka filmowa. Zwycięzcą „Emmy”, „Złoty Glob” i „Oscar”. Urodziła się w 1966 roku w dniu 14 sierpnia, w Cleveland. Dzhudit ENN – matka pracowała w szpitalu psychiatrycznym jako pielęgniarka. Jerome Dzhessi Berri – ojciec aktorki – African American. Był pracownikiem w klinice z matką. Później okazało się kierowca autobusu. Nellie Dicken – babka ze strony matki pochodzi z Derbyshire. Dziadek Erl Ellsvort Houkins urodził się w Ohio. Rodzice rozwiedli się aktorka w chwili, gdy miała cztery lata. Ona Heidi razem – starsza siostra wychowywany przez matkę. I był szkolony w Bedford High School. Następnie pracował w supermarkecie, w dziale dziecięcym. Potem studiował w Cuyahoga Wspólnoty. W szkole działał jako redaktor gazety, prezes klasy i pokazał się jako dowódca grupy wsparcia lokalnego zespołu. Brał udział w konkursach piękności. Zdobył szereg nagród. Była pierwszą afroamerykańskiego przedstawiciel USA w konkursie „Miss Świata”. Na nim przyszła aktorka zdobyła szóste miejsce. Pracując nad miniserialu „lalki Living” Poszła w śpiączkę. Aktorka została zdiagnozowana – na cukrzycę pierwszego typu.

inni bohaterowie

Gustav Greyvz Cao figurować również w fabuły filmu „Śmierć nadejdzie jutro”. Obsada Tobi Stivens i Rick Yune uosabiają te obrazy.

 • Rozamund Payk grał Miranda Frost.
 • Dzhudi Dench reinkarnacji w M.
 • Will Yun Lee zagrał pułkownika Księżyca.
 • Dzhon Klíž grał Q.
 • Rachel Grant wystąpił w filmie jako Fountain Wish.
 • Emilio Echevarria grał Raul.
 • Samantha Bond reinkarnacji jako Panna Moneypenny.
 • Maykl Medsen wylądował rolę Domian Pan Falco.
 • Michael Gorevoy grał Vlad Popov.
 • Colin Salmon zagrał rolę Charles Robinson.
 • Simon Andreu zawarte wizerunku dr Alvarez.
 • Madonna grał Verity.

ciekawostki

Teraz przez kilka interesujących szczegółów na temat filmu „Die Another Day”. Aktorzy zostały przedstawione powyżej. Film otrzymał mieszane recenzje krytyków. Arctic sceny, wśród których znajduje się pościg na lodzie, zostały sfilmowane w Islandii Jokulsarlon.

Raymond Benson stworzył powieść filmowego pod tytułem "Die Another Day". Na zdjęciu można zobaczyć autorstwo książki Jamesa Bonda. Fleming przeszedł nazwisko autora do swojego literackiego bohatera-Spy. Bond trenuje na opuszczonej stacji metra. Przedstawiono technologię hurtowni danych, który był używany w poprzedniej serii obrazów.