752 Shares 8152 views

Incredible Mosty Petersburgu

Co jest tak znana wszyscy wiemy Petersburg? Oczywiście niezrównaną mosty. Zaskakująco, to jest ozdobiony ponad ośmiuset mostów, z których każda jest absolutnie wyjątkowe i niezrównane. Ale przede wszystkim przyciąga uwagę turystów mosty zwodzone. Jak wspaniale zobaczyć to niezrównane widowisko podczas białych nocy w Petersburgu. Zapewniam cię, że to wydarzenie zostanie zapamiętany na całe życie.

Od samego początku wszystkie mosty w mieście został zbudowany w regulowany mechanizm. To było dość prostą konstrukcję do góry – drewno po okrepnuvshie, pokryte kamieniem, z łukami żelaza i wykwintnych barów. W naszych czasach nie było tylko 21 z mostu huśtawka, z których każde jest warte zobaczenia, a najbardziej popularnych – Foundry, Trójcy i Pałac. Harmonogram rysunek mostów w następujący sposób:

  • Odlewnia Most od 1:40 do 4:45
  • Trinity od 1:35 do 4:50
  • Pałac od 1:25 do 2:50

Mostki przewodowe w Petersburgu, rozpoczyna się w ostatnich dniach kwietnia, aż do początku listopada do dni są jeszcze ciepłe.

budowa odlewni Most gotowy w 1879 roku. Nazwa mostu pochodzi z odlewni stoczni Cannon. Jego wyhodowany z potężnych nowoczesnych wyciągów w ciągu zaledwie kilku minut. To właśnie na tym moście, po raz pierwszy ustawić światła, działa automatycznie na energię elektryczną. Na moście żelaza kraty oznaczone syrena obraz, trzymający herb w rzekach Petersburgu. Można zauważyć w centrum miasta – w odlewni Avenue.

Mostki przewodowe w Petersburgu nie jest dozwolony, jeżeli prędkość wiatru przekracza 15 metrów na sekundę lub na ulicy jest gorący więcej niż 25◦ C. Resztę czasu można oglądać jako fascynujący obraz.

Najdłuższych mostów, stojąc na Newy, uważany za Troitsky Bridge, dawniej znany jako Kirowa. Jego długość. – 580 m Leży między Suworowa i Trinity Square. Skończyliśmy jego budowę w 1903 roku, a do budowy przez 6 lat. Sponsorowana przez wszystkich francuskiej firmy „Batignolles” i przebudowa mostu jest już zaangażowany inżynierów z Rosji. Most został zbudowany na cześć bicentennial Petersburga, na ceremonii otwarcia przyglądał się Mikołaj II. Most stworzył metaliczny, z pięknym wzorem koronki z 5 łukami. Po przebudowie w 2002 roku przywrócił projektant mostu, pomalowane i zmodernizowany go zastąpił granitowe wykończeniowe, wrócił do wizerunku korony i podwójne orły.

Rzucone całej Newy oraz Palace Bridge, składający się z 5 przęseł żelaza. Długość to ponad dwieście sześćdziesiąt metrów i szerokości trochę więcej niż 27 m. Budowa rozpoczęła się w czasie pierwszej wojny światowej, a zakończył w 1916 roku. Ponadto, pomost ustąpiły stałej poprawy. Teraz można oglądać piękny projekt architektoniczny konstrukcji.