720 Shares 9573 views

Imiona dla chłopców i dziewcząt Króliki

Cokolwiek zwierzę, jest często postrzegany jako nowego członka rodziny. Tak, stosunek do niej powinny być odpowiednie. Zaczyna się, oczywiście, z wyborem nazwy – jak to w rzeczywistości muszą ubiegać się o nowego przyjaciela. Nazwy dla królików, jak również na koty, chomiki i szczury, mogą być bardzo zróżnicowane: ktoś nazywa zwierzęta jak dobrze, nazwa z ulubionych postaci z książek i filmów animowanych, ktoś do gustu nietypowych imion zagranicznych. Jest to oczywiście kwestia gustu. Ale jeśli naprawdę dbają o pytanie, co nazwy podano królikom, spojrzeć na ten temat w szczegółach.

O ozdobnych królików

To zwierzę z pewnością będą ozdobą każdego domu. Króliki wybredna w jedzeniu, lubią się bawić i spędzać dużo czasu w klatce, która, oczywiście, jest to duży plus. Podczas gdy właściciel jest w pracy lub w innym miejscu, może mieć pewność, że zwierzę nie przewracać cały dom.

Jeśli kupiłeś królika, pamiętać, że wymaga specjalnej opieki. Konieczne jest, aby regularnie czyścić klatkę, zmieniając wodę codziennie, dwa razy w tygodniu – miot. Należy również poświęcić czas na szkolenia, a następnie zwierzę będzie lepiej zrozumieć, co chcesz od niego. Oraz w celu lepszego kontaktu ze zwierzętami domowymi dalej, musisz wybrać odpowiednią nazwę dla królików. Nawiasem mówiąc, oni się przyzwyczaić do ich pseudonimów dość szybko i dobrze reagują.

Jak wybrać nazwę

Każdy miłośnik zwierząt rozumie, że wybrany pseudonim powinien być prosty i zrozumiały. Nie należy wybierać imiona 4 lub więcej sylab – są trudne do wymówienia i trudne do zapamiętania. Chcesz królik usłyszał imię, natychmiast pobiegł poznać. Ale jeśli nazwa jest skomplikowany i długi, zwierze może zająć trochę czasu, aby to zrozumieć. Gdy nick jest już wybrany, ważne jest opanowanie po raz pierwszy, należy ją powtórzyć w tym samym tonie. Jeśli królik powiedział, że jest to konieczne, aby zachęcić uczta – tak będzie się przyzwyczaić do nowego pseudonimu.

Niektórzy wybierają imiona dla królików, na podstawie zwyczajów i cech uczniów. Kolor futra, niezwykłe miejsca, tworząc lufę, nadmierna aktywność lub spokojny charakter może wypchnąć do nazwy wyboru. Przyjrzeć się bliżej jej do dekoracyjnego królika, i ewentualnie pseudonim nasuwa się sama. Nawiasem mówiąc, nie wymyślić nazwy przed pierwszym spotkaniem z pet – może się zdarzyć, że nie ma go dopasować i masz już skonfigurowane i kategorycznie nie chce rozważyć inne opcje. Jest prawdopodobne, że w miarę upływu czasu, zdecydujesz się zmienić pseudonim, a do tego w żadnym wypadku nie jest to zalecane.

Nazwy kolorów

Jeśli zdecydujesz się powoływać przy wyborze pseudonimu od charakterystyki zwierzęciem, to ten element pasuje do Ciebie idealnie. W zależności od nazw kolorów może być następująca:

  • Biały. Nazwa dla królika Snowball chłopca może być, a dziewczyna będzie odpowiadał Milka, Blondie, Snezana lub płatka śniegu.
  • Szary. Mężczyzna – Smoke Grey; kobieta – Jasne.
  • Czarny. Chernish, Sooty, Agate, Nochka, Blueberry, Bagheera, Agatha.
  • Beżowy lub rudowłosa królik , w zależności od odcienia można nazwać tak: imbir, brzoskwinia, Fox, Percy, Tiger, Goldie Złoto, piegi lub białka.

Oprócz nazw kolorów dla dziewczynek i chłopców, króliki mogą być naruszone, oraz inne funkcje. Na przykład, ktoś wyraźnie wygląda Ushastik lub zachowuje się jak Shurshik, Shalunya Sonia lub Toptyzhka.

Żeńskie imiona, znane z filmów i literatury

Dużo miejsca dla wyobraźni dać nie tylko cechy zwierzęcia. Jako podstawę możemy podjąć imiona ulubionych bohaterów kreskówek, seriali, filmów lub książek. Praktycznie każde źródło może dostarczyć listę pasujących pseudonimów.

Imiona dla dziewczynek królików pobranych z kreskówek lub książek, też mogą być dobierane w zależności od cech zwierzęcia. Jasny żeński można nazwać Elsa i ciemny – Anna, na podstawie popularnej kreskówki „Cold Heart”. Rudowłosa dziewczynka – Fiona z obrazu „Shrek”. Jeśli królik wyróżnia się wśród swoich rówieśników przez dużych wymiarach, możliwe jest, aby wymienić go na cześć hipopotama z kreskówki „Madagaskar” – Gloria.

Ale jeśli nie obchodzi mnie, jak zwierzę będzie wyglądał jak bohater, który dał swoje nazwisko, można wybrać absolutnie każdą dziewczynę. Ariel, jaśmin, zamiar, Alice, Bella, nakrętka, Eve, Lassie, Amelie, i tak dalej D. Trudno jest sobie wyobrazić, że Twój królik był podobny do jednego z greckich bogiń, ale wszystkie takie same nazwisko jednego z nich, można również wypożyczyć – Hera, Wenus, Athena, Nike i Selena.

Imiona bohaterów męskich

Każdy wie, najsłynniejszy królik na świecie – Roger. Ale niekoniecznie właściciel pseudonimu musi mieć długie uszy. Wszelkie inne bajki, książki i filmy mogą również pomóc wybrać nazwę dla królika-boy. To samo „Madagaskar” oferuje kilka opcji – Alex, Marty i Melman. Być może temperament psa lub charakterystycznej wierszu barwienia na dowolny z tych znaków to jest. Nazwy mogą dać wiele innych bohaterów Chip i Dale, Zgredek, Mickey, Nemo, Ralph, Rex, krzemień, piłka, Cezar, etc …

nie powinna być ograniczona tylko ze źródeł zagranicznych. Wybór może spaść na książki w języku rosyjskim lub kreskówek. Radzieckie kreskówki oferują szereg różnych opcji: .. Nafanja, Kesha, Antoshka, Kuzma, Funtik, Timka, Znayka, Donut, Cog, Shpuntik itp najważniejsze – nie się powiesił się na jednej rzeczy, a następnie wybrać nazwę dla królików jest łatwiejsze.

nazwy człowieka

Niektórzy próbują uprościć poszukiwania odpowiedniego pseudonimu dla królika. Ktoś nazywa zwierzęta za pokój – .. Pierwszy, drugi, trzeci, itd. I ktoś bliżej ludzkich imion, które należą do rodziny i przyjaciół lub po prostu cieszyć się przez długi czas. Mogą to być zarówno rosyjskich i zagranicznych, ale najważniejsze, że jest łatwa do wymówienia. Wyobraź sobie, że masz wymówić nazwa kilka razy, aby przywołać peta. Wśród najbardziej odpowiednich nazw mężczyzna – Vanka, Atos Max, Gosha Zhora, NIC, Rudy. I dziewcząt zrobi, na przykład, Rose, Paul, Nora, Dana, Varya i innych.

Nie ograniczaj swojej wyobraźni przy wyborze nazwy dla dekoracyjnych królików. Rozważmy psa: jeśli on nie wygląda jak ktoś? Jeśli nie, pomyśl o swoich ulubionych książek, filmów, kreskówek i ciekawych bohaterów nich. Być może jako dziecko miałeś ulubioną zabawkę z prostym i dźwięcznym imieniu – więc dlaczego nie nazwać królika w jej cześć? Najważniejsze jest to, że może ty i twoje zwierzę łatwo zapamiętać nowy pseudonim.