521 Shares 6371 views

Dzhastin Chembers: biografia, filmografia i życiu osobistym aktora

Dziś Dzhastin Chembers – gwiazda Hollywood. Nawiasem mówiąc, na całym świecie uznanie przyszedł do niego z roli dr Aleksa Kareva w serialu „Chirurdzy”. Liczba fanów jego talentu rośnie każdego roku, a każdy z nich jest zainteresowany nie tylko w karierze aktora, ale również jego dane biograficzne i życia prywatnego.

Dzhastin Chembers: biografię i ogólne dane

Przyszłość słynny aktor urodził się 11 lipca 1970 roku na terenie stanu Ohio, w mieście Springfield. Rodzina chłopca była duża, a jego ojciec pracował jako asystent szeryfa. Nawiasem mówiąc, Justin ma brata bliźniaka.

kariera młodego mężczyzny zaczęła niespodziewanie dla samego siebie – podczas podróży do Paryża na jednej ze stacji metra w mieście spełnił pracownik jednej z agencji modelek i zaproponował mu pracę. Więc Dzhastin Chembers stał się popularnym i znanym modelem.

W swojej karierze współpracował z różnymi firmami i zobaczyć świat – strzelanie, i pokazy odbywały się nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Japonii i Europie. Nie wszyscy fani aktor wie, że w swoim czasie był twarzą kampanii reklamowej Calvina Kleina. Następnie pracował z najmniej znanych marek – ten Dolce & Gabbana, Armani.

Pierwsza praca w kinie

Pomimo sukcesu w branży modelowania, Dzhastin Chembers nadal marzył o karierze aktorskiej. Dlatego przeniósł się do Nowego Jorku i studiował w szkole aktorskiej HB Studio. Nawiasem mówiąc, poprawa talent dał cztery lata. W 1994 roku chłopiec pojawił się klip do piosenki mrugającymi.

Jego pierwszą rolą była postać dość popularna opera mydlana dzienne „Another World”, gdzie grał Nikolasa Hadsona. W tym samym roku dostał stałą rolę Nika Keyso oficera w jednym z „o Undercover Police” odcinków. W ciągu następnych kilku lat, cyklicznie pojawia się na ekranie w różnego rodzaju filmów telewizyjnych i seriali.

Na przykład, w 1996 roku grał George w „Tierra żniwa”. W tym samym roku dostał małą rolę w serialu Rick „Sprawiedliwość dla Swifta.” Aw 1997 roku pojawił się przed publicznością w postaci kowboja Cole Claiborne romantyczny zachodnie „Rose Hill”.

Dzhastin Chembers: Filmografia

„Cztery Kąty” w 1998 roku, dostał regularną rolę w nowej serii Kaleba. Niestety, seria została zamknięta po pierwszych dwóch odcinkach, więc projekt nie jest sławę przyniósł. Rok później, filmografia aktora uzupełnione o kolejne filmach telewizyjnych – Dzhastin Chembers grał Hawking w „Time of Love”.

W 1999 roku aktor zadebiutował na dużym ekranie w „The Heights wolności”, filmu, gdzie dostał rolę Trey. Rok 2001 był bardzo udany dla utalentowany, ale wciąż mało znany aktor. W tym czasie grał Massimo oczyszczenie główną postać w komedii romantycznej „The Wedding Planner”, gdzie jego partnerem był Dzhenifer Lopes. W tym samym roku dostał główną rolę D'Artagnana w jednej z filmowych adaptacji słynnej powieści „Trzej muszkieterowie”.

W 2002 roku zagrał w dramacie Ryan Adams „Leo”. W tym samym roku dostał rolę Kostaryki w innym serialu o nazwie „Histeryczna ślepota”. Rok później Dzhastin Chembers dostał małą rolę w bardzo popularnym serialu „Cold Case” – ukazał się w trzech odcinkach w postaci Chris Lessinga.

Serial „Chirurdzy” i uznanie na całym świecie

W 2004 Dzhastin Chembers odlano jako stażysta w nowym serialu „Chirurdzy”. Interesujące jest to, że był on ostatnim aktorem, który dołączył do zespołu po opublikowaniu odcinka pilotażowego.

W tej serii, aktor zrobił z roli Aleksa Kareva. Narcystyczne, sarkastyczny kobieciarz, który dorastał w dysfunkcyjnej rodzinie, która stała się z lekarzem wyłącznie poprzez własne wysiłki, by Jasper stał się nie do odparcia. Nawiasem mówiąc, w czasie, jego partner w serialu stał ketrin Heygl. Aktorzy na ekranie są przekonująco grał problematyczne i bolesne stosunki, które są utrudnione ze względu na ciężką pracę i problemów zdrowotnych. Jednak dla wielu fanów serii i ketrin Heygl Dzhastin Chembers stał się idealną parą. Ale aktorka, która grała Izi Stivens ostatecznie opuścili projekt.

Należy zauważyć, że jest to rola Aleksa Kareva wykonane aktor popularny i dobrze znany nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także na całym świecie. W tym projekcie, Jasper działa dzisiaj.

Kariera po długo oczekiwany triumf

Oczywiście, po sukcesie serialu, Justin zaczął otrzymywać inne oferty. W 2005 roku wystąpił u boku drażnić Feris w komedii romantycznej „South Beauty”, gdzie grał policjanta Rhett Butler. W tym samym roku dostał główną rolę w filmowej detektyw inspektor Matt Parish „Zodiac”, nakręcony na prawdziwych wydarzeniach i opowiada o poszukiwaniu jednego z najbardziej brutalnych seryjnych zabójców.

W 2013 roku aktor zaproponował rolę Ryan Blake całkiem udanym dramacie kryminalnym „Miasto występku”, gdzie Jasper pracował z Russellem Crowe i MARKOM Uolbergom.

życie osobiste

Pracując w agencji modelek Dzhastin Chembers poznał swoją przyszłą żonę, Keisha. A młodzi ludzie pobrali się w 1993 roku. Teraz słynny aktor ma pięcioro dzieci. W 1994 roku para miała córkę Isabellę, w 1997 roku stał się rodziców bliźniąt Maya i Kayla, w 1999 roku wyszło na jaw kolejny córkę Evę, aw 2002 roku – długo oczekiwany syn o imieniu Jason. Nawiasem mówiąc, Dzhastin Chembers i jego żona nigdy nie planował mieć tyle dzieci. Niemniej jednak para jest bardzo zadowolony ze swojego życia, od czasu do czasu, aby przedstawić je z niespodziankami.

Teraz Dzhastin Chembers i jego rodzina mieszkają w Los Angeles. Nawiasem mówiąc, w 2008 roku, prasy wyciekła informacja, że słynny aktor ma problemy ze snem. Po zakończeniu badania zdiagnozowano przewlekłą bezsenność Medical Center – tydzień Justin spali nie więcej niż dwie godziny.