387 Shares 3591 views

Nyashki – to wspaniali ludzie

Och, to slang! Niech nas nie używać najmodniejszych catchphrases w jego słowniku, ale sens pewnych terminów i wyrażeń młodzieży można nawet znaleźć w celu śmiać. Słowo „nyashka” – doskonałym przykładem.

„Wzbogacanie” Przemówienie do slangu młodzieżowego

„Perły” współczesnego leksykonu pojawiają się jedna po drugiej z wielką prędkością. Niektóre słowa-wytrychy bawią nas, trochę niespodziewanie, – Inne – wynik w sprawiedliwym horroru. Ich wartość nie została znaleziona w słownikach, a można tylko spekulować, że to samo na myśli nasze dziecko i jego przyjaciół, odnosząc się do jakiejś „Haslam”, „anon” i „nyashki”. Jedno słowo piękniejszy od drugiego. Można tylko wzruszyć ramionami: „nyashki – co to jest?”.

Określenie „slang” wszedł do obiegu na początku XIX wieku i od tego czasu pracował zamiatanie planetę. Naukowcy opisują go jako „language-tramp” przemierzały przestrzenie języka literackiego.

slang młodzieżowy, mówią naukowcy, jest wynikiem systemu przeciwdziałania, anty pokoleń.

Boom tego zjawiska w Rosji sięga lat 20. ubiegłego wieku. Kluczową rolę w tworzeniu wzrostu slang liczby bezdomnych dzieci po fali Cywilnego modów Wygląd i innych ruchów młodzieżowych, jak również całkowity komputeryzacji naszego życia.

Użycie słowa „nyashki”

Czas mijał komplementy, które posiadają frazę „przyjemny”, „słodkie”, „uroczy”. Teraz mogą być zastąpione jednym słowem – „nyashka”. Więc nie można się obrażać.

Popularność tego słowa można odnaleźć wśród wszystkich młodych ludzi, zwłaszcza w kręgach miłośników kultury anime.

Nyashki – osoby, która czuje sympatię lub przyjaźń. Zgodne z tym pojęciem to być urodziwa, uśmiech, emanują pozytywną i ogólnie inspirować wszystkich tych wokół miłości i szczęścia.

Wyłącznie, a nie inny sposób nazywają siebie witryn gości i forów fanów japońskich komiksów i kreskówek. Tam też można znaleźć różne odmiany tego zabiegu „nyafka” nyaffka „i” nyasha”. Powitać ich w ten sposób. „Nya!” – napisał jednego użytkownika na drugiego, i wyraża szacunek i przyjazne zamiary.

Znaczenie „nyashki” i jego synonimów

Początki „problem” odnosi nas do krainy wschodzącego słońca. Że okrzyk „Nya!” Bazowy słowa przed nami, sporządzony bohaterów japońskich komiksów i kreskówek cześć, do widzenia, wyrażając aprobatę i kończy każde jego zdanie. Być może ich „Nya” można uznać za odpowiednik naszego „meow”, ponieważ większość bohaterów, którzy lubią rozmawiać tak mają uszy kot i ogony.

Znaczenie „nyashki” można znaleźć wśród młodych ludzi. Interpretacja tego „Cutie”, „przystojny”, „coś pięknego i przyjemne.”

To słowo już udało się uzyskać wiele pochodnych. Wśród nich: „nyashnye” (czyli słodka), „nyashitsya” (wymiana uprzejmości), „nyams«(w sensie»Chciałbym wyrazić moje zdanie„).

Chciałbym wierzyć, że fani tego słowa poza ich zwykłym otoczeniem komunikacji pamiętam i korespondencja bardziej literacki tak ukochany koncepcji. Po tym wszystkim, „nyashki” – to przede wszystkim ludzie mili, piękny, ciepły, miły, ładny. Dusza-człowiek! A nie „nyashka”.

wniosek

Uczyć się rosyjskiego slangu młodzieżowego może być tak długo, jako języka literackiego. I ta podróż jest nie mniej ekscytujące. Oto, na przykład, słowo „nyashka”. Wydawać by się mogło, że taki dziwny i brzydki, a co za miła wartość ma.

Kim są nyashki? Patroni forum dla fanów kultury japońskiej, anime i komiksowych fanów książki. Nazywając siebie w ten sposób wyrazić swoją miłość i szacunek. Nyashki – to wspaniali ludzie, ładne i uśmiechnięte. W naszych czasach, koncepcja ta rozszerzyła się poza środowiskiem ich powstawania, a teraz każdy uczeń zna jego znaczenia. W szczególności, jest on przyciągany do dziewcząt, którzy chcą dzwonić do swoich znajomych i tak otrzyma taką samą odpowiedź z powrotem.

Jednak, bez względu na sposób nieszkodliwy może być słowo, popularyzacja slangu odnosi się do negatywnych zjawisk rzeczywistości. Dlatego dzieci muszą zaszczepić miłość do literatury języka rosyjskiego, zapoznanie ich ze swojej urody i ogromnej różnorodności.