91 Shares 4688 views

Lek „Papazol”: Wskazania do stosowania

Lek „Papazol” (nazwa międzynarodowa – „bendazol”) odnosi się do unikalnego wytwarzania, która, po najprostszą konstrukcję i minimalne koszty, mieć skuteczny wpływ w leczeniu chorób.

To rozkurczowe, składający bendazol i papaweryna, przewidziany do nadciśnienia nietrwały, jest znany z wielu. Lek „Papazol” pod zwiększonym ciśnieniem działa szybko, ale delikatnie. To, co cenił specjalistów i pacjentów. Jednak lek „Papazol” wskazania dla stosowania, które nie ograniczają się do wysokiego ciśnienia, są wskazane do leczenia chorób związanych z skurczami mięśni (płynna) jelita. Ponadto, lek wskazany w leczeniu choroby wrzodowej przewodu pokarmowego, zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie jelita grubego. Jego zastosowanie w leczeniu chorób układu krążenia (włączając mózgu), polio (resztkowego) przejawami porażenie (obwodowe) twarzy zakończeń nerwowych.

Lek jest biały tabletki, które zawierają 0,03 g bendazol i papawerynę. Ponadto tabletki zawierają laktozę, stearynian magnezu, skrobię.

preparat „Papazol”? W jaki sposób Zmniejsza ciśnienie kosztem tętniczo-dilatiruyuschih, przeciwskurczowe i właściwości obniżające ciśnienie. Bendazol zapewnia myotropic działanie rozkurczowe; Ma działanie rozszerzające naczynia, aktywuje funkcjonowanie rdzenia kręgowego przyczynia się do aktywności immunostymulujące.

Przeciwskurczowe papaweryna hamują PDE rozluźnia mięśnie gładkie i naczyń krwionośnych, zmniejsza swój sygnał. Przyczynia się do zmniejszenia zawartości w organizmie Ca2 + zmniejsza pobudliwość serca, obniża wewnątrzsercowy przewodzenie. Na bendazol i papaweryna układu nerwowego działania uspokajającego tylko w bardzo dużych dawkach.

Czy wszyscy pacjenci mogą przyjmować lekarstw „Papazol”? Wskazania określone w instrukcjach wprowadzić pewne ograniczenia.

To nie jest zalecany dla osób nadwrażliwych, epileptyków, chorych z obturacją oskrzeli. Z wielką starannością lek przepisywany dzieci do jednego roku dla chorych z objawami niewydolności wątroby lub nerek, zmniejszoną ruchliwość. Lek jest przepisywany rzadko cierpi na przerost gruczołu krokowego, u pacjentów z niedoczynnością tarczycy. O tym, czy do przepisywania leku kobietom w ciąży, lekarze do konsensusu nie została osiągnięta.

Jak zażywać lek „Papazol”? Wskazania do stosowania wskazują, że dorośli powołać 1-2 tabletki kilka razy dziennie, w zależności od diagnozy i stopnia nasilenia choroby.

W leczeniu lek może powodować skutki uboczne. Medycyna „Papazol” przesłanki wskazują na to szczególności mogą powodować zaparcia, łagodne nudności. Czasami nie ma zawroty głowy, arytmia możliwe, lub (rzadko), blok przedsionkowo-komorowy, zmniejszenie mięśnia sercowego.

W leczeniu tym lekiem należy pamiętać, że łączne stosowanie leku z uspokajającym i środki rozkurczowe, środki „chinidyna” i „Prokainamid” diuretyków lub leków przeciwdepresyjnych może prowadzić do gwałtownego spadku ciśnienia. Odbieranie jednocześnie z kompozycjami cementowymi otaczającą środek lub środki adsorpcyjne zmniejsza leków strawności zwalnia jego działanie. Funkcja ta powinna być uwzględniane przy przyjęciu kilku leków jednocześnie.

Lek w aptekach bez recepty. Jednak nie oznacza to, że może być podjęta bez zgody lekarza. Niekontrolowane spożycie może nie tylko powodować działania niepożądane, ale także prowadzić do przedawkowania, które mogłyby poważnie naruszyłoby zdrowia.

analogi narkotyków „Papazol” nie. Różne nazwy, które można znaleźć w aptekach (na przykład „Papazol UBF”, „Papazol Irbit”, „Papazol Ural”) reprezentowania spółki, w których lek został wyprodukowany.