216 Shares 1297 views

Jest to możliwe dla kobiet w ciąży, aby przejść do solarium?

Przede wszystkim należy zauważyć, że tan – reakcją ochronną organizmu ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe. Solarium – konstrukcję urządzenia, w którym znajduje się lampa, przenoszenia promieniowania ultrafioletowego, wywołując wytwarzanie witaminy D, a w rezultacie, ciemnienia skóry. Solarium ma tę zaletę, że jest możliwe, aby odwiedzić nawet w zimie, a to może zmniejszyć ryzyko niektórych ostrych chorób układu oddechowego i przeziębienia. Ale co do zasady, jest podawany wyłącznie pod ścisłym nadzorem lekarza. Innym pozytywnym jakość UV jest powstawanie witaminy D, które jest tak niezbędne dla zachowania zdrowych kości, mięśni, zębów i włosów. Ponadto w solarium (w porównaniu do naturalnego słońca) jest prawie niemożliwe, aby dostać spalone. Ale to jest przydatne dla kobiet, które są w ciekawej pozycji? A to jest możliwe dla kobiet w ciąży, aby przejść do solarium?


Wpływ promieni UV na organizm kobiety ciężarnej

Podczas ciąży ciało kobiety pod wpływem ogromnej liczbie procesów biochemicznych dzieje się zmiany hormonalne, co prowadzi do zwiększonego uwalniania zgiełku melaniny, odpowiedzialnej za pigmentację nabłonka i włosów. W ciąży wydaje się tworzenie ostuda – ciemne plamy na powierzchni skóry. Ostuda nie są niebezpieczne dla organizmu i po urodzeniu dziecka są zazwyczaj przechowywane jako praca wszystkich narządów i układów ciała kobiet odbijać. Ale są one bardzo wrażliwe na światło UV (i jego nadmierna ekspozycja na nich rośnie, co może prowadzić do raka, nawet jeśli pójdziesz do tzw turbo-solarium, które jest uważane za bardziej progresywny). Ponadto, gdy użytkownik odwiedza kobieta w ciąży opalanie może rozpocząć się zwiększoną produkcję męskich hormonów płciowych, które mogą powodować bardzo szkodliwe dla nienarodzonego dziecka, a nawet spowodować poronienie, który jest często decydującym czynnikiem przy udzielaniu odpowiedzi na pytanie, czy możliwe jest, aby kobiety w ciąży udać się do solarium. Jeśli kobieta ma problemy z odpornością, solarium może dodatkowo osłabić stan jego ciała (z powodu przegrzania), pomimo faktu, że istnieje przekonanie, że opalanie krem jest w stanie zapobiec nadmiernemu nagrzewaniu i tak dalej. Dlatego zaleca się, aby opalać się na słońcu przed 10:00 lub po 17:00, a od solarium lepiej jest odmówić, ponieważ jego moc lampy nie są regulowane. Po opalaniu ryzyko przegrzania organizmu nie tylko do kobiet w ciąży, ale jest wewnątrz owocu, ponieważ nie jest w stanie samodzielnie regulować pocenie się, a kobieta w stanie jest bardziej podatny na skutki wszystko, co go otacza. Po te argumenty zamyśleniu kobieta o tym, czy jest to możliwe dla kobiet w ciąży, aby przejść do solarium, doszli do niczego.

Zatem konieczne jest stwierdzenie, że solarium jest w stanie ciąży nie przynosi korzyści zarówno kobietom w ciąży lub jej nienarodzonego dziecka. Nawet jeśli niektóre z jego godności, to lepiej ograniczyć krótki pobyt na słońcu w rano lub wieczorem godzin, lub w ogóle nie wyklucza rozrywkę pod słońcem. Być może z powodu tego artykułu, wiele dziewcząt (w końcu!) Znajdzie odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest, aby kobiety w ciąży udać się do solarium.