581 Shares 8244 views

Jak zrobić mini-bar z rąk?

Często jak stworzyć przytulności w domu własnymi rękami. Odnosi się do wielu rzeczy, od tworzenia biżuterii do samodzielnego montażu mebli i elektroniki. A prawda jest taka, kiedy robisz coś na własną rękę, to zajmuje dużo mniej pieniędzy, a wynik będzie zależał od Ciebie i Twoich wysiłków. Jak sugeruje praktyce jest znacznie łatwiejsze i bardziej efektywne. Więc dzisiaj będziemy rozmawiać o tym, jak zrobić mini-bar ze swoimi rękami, aby zmieścić się pod wnętrzu, środowiska i naszego własnego nastroju.

Trochę historii

Coś takiego jak „bar” jest mocno wpisana do codziennego życia i jest używany na całym świecie do Ameryki. To właśnie tam, że właściciele instytucji publicznych Pierwsze alkoholowy sobie sprawę, że pieniądze, które zarabiają, kiedy odwiedzający będą przez długi czas, aby usiąść w wygodnym fotelu z piwem w ręku. Przedsiębiorczy Amerykanie wprowadziły tzw barierę między odwiedzających i stoiska z alkoholem, zamiast wygodnie niskie stołki ustawione krzesełka do siedzenia przez długi czas, że to niemożliwe, bo ludzie zamawianiu drinków i poszedł szybko uwalniane do nowych odbiorców.

Z biegiem czasu słowo „bariera” stał się przestarzały i tylko wszedł do użytku nowoczesnych ludzi określenie „bar”. Wraz z oryginalną nazwą i zmienił termin. Obecnie bar – to nie tyle miejsce, gdzie można wypić, ile pewien obszar, w domu, w którym przechowywany jest typowy napój. Jest to jasny i jednocześnie praktyczny szczegół wnętrza, pokazując domu bezpiecznie.

rodzaje barów

Przed dokonaniem mini-bar z ich rąk, należy ustalić, jakie gatunki to:

 1. Stacjonarny bar, czyli posiadanie własnego stałego miejsca, będzie Ci odpowiadać, jeśli regularnie brać w domu dużą liczbę gości. Pasek ten jest często zajmuje cały pokój, i zawiera specjalny meble, naczynia do picia i tworzenia koktajli, dużo półek na alkohol, chłodnice i gablot.
 2. Ruchomy pasek lub inny mini-bar, można zebrać, jeśli nie może przeznaczyć cały pokój dla tych celów. Najczęściej, mini-bar – to szafa, posiada system klimatyzacji, który jest używany do przechowywania napojów alkoholowych. Można je kupić w sklepach meblowych lub tworzyć własne z materiałów złomu. Jednak przy odrobinie analizy wszystkich dojść do wniosku, że lepiej oprzeć się na drugą opcję, ponieważ jest to tańsze i wygodniejsze w tym sensie, że można zrobić, aby dowiedzieć się, jak to będzie wyglądać i gdzie się ustatkować.
 3. Bar na kółkach – rodzaj mobilnych barów. Takie urządzenie może być przechowywana w dowolnej zamkniętej przestrzeni i dostać tylko w razie potrzeby. Ten mini-bar podejście do mieszkańców domów o ograniczonej przestrzeni, ale kto naprawdę chce mieć taki wynalazek.

Gdzie znajduje się mini-bar?

Jeśli zdecydujesz, że trzeba mobilny bar, nie porusza się, następny w kolejce będzie pytanie, gdzie go umieścić. Tutaj należy obejmować całą swoją wyobraźnię i przejść w poszukiwaniu ciekawych miejsc w domu, w którym teoretycznie można zorganizować mini-bar. Mogą one obejmować:

 • przestrzeń pod dachem;
 • niewykorzystane wnęka w ścianie;
 • nieprzydzielone miejsce pod schodami;
 • Balkon lub loggia.

Zanim przyjrzymy się szczegółowo jak zrobić mini-bar dla domu własnymi rękami, trzeba znaleźć miejsce tak, że obok mini-bar i pasuje idealnie nadaje się do wnętrza pomieszczenia.

Dobór materiałów

Pierwszym krokiem w każdej firmie jest zawsze planowania. Musimy ustalić, po pierwsze, co w przyszłości mini-baru, i nie będzie to wielkość zostanie wykonana, a po drugie, że będziemy ją trzymać.

Można zrobić mini-bar z ich rąk wykonanych z drewna, starych skrzyniach lub skrzynkach, plastiku lub nawet bardziej egzotycznych materiałów: rur PCV lub koła wozów. Wiele z nich jest używany jako materiał do puszek metalowych mini-bar. Jednak ta opcja jest bardziej odpowiedni dla mężczyzn, ponieważ takie bary są zazwyczaj umieszczane w garażu – w swoim drugim domu.

Idea tworzenia tej ekscytującej część wnętrza ogromnego zbioru. Dlatego możliwe jest, aby pożyczyć kilka patelnie, zobacz artykuł na zdjęciu minibary do domu, a własnymi rękami, aby je zrealizować.

Wielkość takiego baru można również zmieniać. Od małego pudełka do dziesięciu butelek do dużej szafy. Najważniejsze – nie przesadzaj i zrobić stacjonarną bar zamiast komórkowego.

Budowanie mini-bar z ich rąk

Nadchodzimy, nasz projekt żyła wybrać to, co pasuje do wnętrza wygląda świeże i nowe. Do procesu montażu bardziej zrozumiały, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę to na konkretnym przykładzie. Mini-bar z rąk mogą być montowane w całości z dowolnego materiału, ale skupimy się na beczce. Tak, od zwykłych beczek może dość nietypowy poprzeczkę mobilnych.

Musimy: drewniane beczki, drewniane kije, kij i wszystkie niezbędne narzędzia.

Proces montażu własnego domu mini-bar z twoich rękach jest proste. Wystarczy:

 1. Umieść bęben na swojej stronie.
 2. Przecięty na jednej ze ścian otworu pod drzwiami.
 3. Z pętli dołączyć kawałek drewna ciętego do podstawy tak, że drzwi jest włączony.
 4. Z drewnianych prętów zrobić półki na butelki i kieliszki do wewnątrz beczki.
 5. Przymocuj uchwyt do drzwi.
 6. Jeśli jest to pożądane, umieszczenie otrzymanego produktu. Można użyć farby, zawory powietrza lub miniaturowe naklejki.
 7. Budowanie zębatkę, która będzie trzymać mini-bar. Mogą być wykonane z drewna lub metalu barów.

Zrób mini-bar na zdjęciu z rękami każda osoba, a tym samym obszar ogrodnictwa i dekoracji domu.

Jak wypełnić mini-bar?

Wiele osób, z jakiegoś powodu, że jeśli mają mini-bar, z którego można uzyskać na drodze koktajle, na pewno trzeba wypełnić go z szerokiej gamy różnych napojów alkoholowych. To, oczywiście, nie tak.

Będzie to wystarczy kupić niektóre z podstawowych i najbardziej popularnych i pożądanych opcji: klasyczny wódka, koniak, brandy i likier. Ponadto zawsze należy zachować kilka litrów jabłek, owoców cytrusowych i soku grejpfrutowego, cola, syropem truskawkowym i śmietaną. Podczas tworzenia koktajl, będzie również przydatna niektórych profesjonalnych narzędzi:

 • Shaker – specjalne szkło do mieszania;
 • Sitko – sita do oddzielania wysłodków z koktajlem i lodem;
 • bar łyżka – długa łyżka;
 • korkociąg.

Nie ma potrzeby zakupu wielu rodzajów okularów, to będzie tylko trzy wystarczy: Rocks Khaibullo i okulary.

wniosek

W ten sposób dowiedzieliśmy się, jak zrobić mini-bar z rąk w domu, aby wyposażyć go dla siebie i zorganizować niezbędne rzeczy dla własnej wygody.

Oczywiście, mini-bar zawsze będzie gorszy w praktyczności samo bar statyczne, ale aby je porównać, naszym zdaniem, nie jest dopuszczalne. Służą różnym celom, absolutnie nie wykonują taką samą funkcję, a nawet za cenę znacząco różne.

Mini-bar – ciekawe i praktyczne rzeczy, które można zbudować własnymi rękami, a tym samym przynieść nową część do wnętrza.