641 Shares 7663 views

Koper Vodicka dla niemowląt łagodzi kolkę

Młode matki często panikę, gdy noworodek kilka tygodni po przybyciu do szpitala zaczyna chorować brzuch. Jednak, jak można nie martwić się, gdy dziecko płacze dużo, rumieni, prasowane na nogach i wszystkich krzywi się z bólu! Jednak powinno to być gotowy niemal każda mama.


W pediatrii jest – normą

U noworodków, proces przyzwyczajania przewodu pokarmowego do nowych warunków życia oraz przyjmowanie pokarmu często towarzyszy zwiększone wytwarzanie gazu i, co za tym idzie, wzdęcia. W efekcie dziecko i są skurcze jelit, które są normą w pediatrii.

W celu złagodzenia cierpienia, pomaga koper Vodicka dla niemowląt. Oznacza to próbę czasu, to było używane przez nasze babcie, a teraz przepisywany kids pediatrów.

Jak koperku vodichku?

Można to zrobić samemu, ale można kupić w drogerii. Gotowanie w domu koszt metoda koper vodichki oczywiście tańsze. Aby to zrobić, po prostu potrzebne nasiona kopru włoskiego, które będą potrzebne do wykonania.

Tak, jak zaparzyć koper vodichku? Przyjmować jedną łyżeczkę nasion kopru i wypełnić je szkła (200 ml wrzącej wody). Nalegaj około godzinę, po czym przesączono. Gotować lepiej codziennie i dać świeże.

Koper vodichka dla niemowląt można wytwarzać przez inną metodą. Zakupiono w oleju apteka kopru włoskiego i 0,05 g rozcieńcza w litrze oczyszczonej wody. Za pomocą otrzymanego roztworu może być na 30 dni. Koper – roślina lecznicza, której nasiona są bardzo podobne do nasion kopru. Mają działanie uspokajające, rozkurczowe i przeciwbakteryjne działanie, więc nie wykorzystane tylko w leczeniu zwiększonego wydobycia gazu u dzieci, ale także dla leków w innych celach.

Procedura otrzymywania wody kopru

Koper Vodicka dla niemowląt, gotowane wszystkich warunków podanych do niego 3 razy dziennie, najlepiej po karmieniu lub między karmieniami. Musimy zacząć od jednej łyżeczki. Po upewnieniu się, że reakcja alergiczna nie jest stosowana, a dawka może być zwiększona, aby dać koper wodę bezpośrednio z butelki lub mieszanie jej w mieszaninie. Ale jeśli dziecko jest karmione piersią, a następnie kontynuować do picia konieczne jest koperku trochę wody za pomocą łyżeczki, zwiększając liczbę razy dziennie do 6 razy.

Kolka jelitowa jest rozpoczynający się ustatkować po 15 minutach po przyjęciu wód koperkiem.

Analogi wody koperkowym

Koper Vodicka dla niemowląt – nie jest jedynym narzędziem, które może pomóc radzić sobie z kolką jelitową. Apteki sprzedają specjalne herbatki i kilka innych produktów, które są oparte na owocach kopru. Na przykład, znany lek „Plantex”, który sprzedawany jest zapakowany w torebki herbaty w postaci suchej, to mogą być stosowane w tygodniu 2-go dnia życia. Przed użyciem należy rozcieńczyć w przegotowanej wodzie o temperaturze pokojowej. Skutecznych leków są również „Espumizan” i „Sub-simplex”. Oczywiście, zanim zaczniesz podając swoje dziecko należy skonsultować się z pediatrą.

Najważniejsze – nie panikuj, jeśli zaczął noworodek chory żołądek i skurcze jelit. Radzenia sobie z nimi pomogą koperku Vodicka.