129 Shares 3424 views

„H” na telefon – co to jest i dlaczego?

„H” na telefon – co to jest? Więc pytanie zadawane prawie wszystkich mobilnych użytkowników. Bardzo często różne wątpliwości dotyczące niejasnych ikony pojawiają się na niedoświadczonych użytkowników, ale nie dziwi, bo od razu zrozumieć, nie jest łatwe. Tak więc, „H” na telefon – co to jest?

Jeden ze standardów komunikacyjnych

Mobilni użytkownicy często obserwuje się wyraźne i niezbyt wyraźne ikony w górnej części ekranu. Symbole te mówią nam o tym, ile naładowania baterii, czy są jakieś nowe wiadomości, a także sieć łapie w tej chwili.

Litera „H” na telefon – co to jest? Taka ikona jasno użytkownikowi, że jest ona w obszarze zasięgu szybkiego internetu, co jest związane z technologią 3G.

Co to oznacza

Urządzenie to jest obecnie za pomocą jednej z metod łączności szybki i sieci. Jest to dość szybki, na przykład, idealnym rozwiązaniem do oglądania krótki film w internecie lub słuchania muzyki. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych zespołów mobilnego przekazu internetowego.

inne oznaczenia

Mamy nadzieję, że rozumiesz z „H” znaczek na telefon – to jest. Teraz będzie znacznie łatwiej zrozumieć, co jest, a na następny zapis: „E”, „3G”, „LTE”, „H +”. Przede wszystkim sygnalizują one prędkość, przy której urządzenie pracuje, a następnie powiedzieć nam więcej o nich:

  1. E – jeden z najwolniejszych norm, takie połączenie może oznaczać odległość od stacji bazowej lub cechy taryfy operatora. Jest to bardzo powolne połączenie internetowe, wystarczy zobaczyć z wyjątkiem opóźnienia pogody, a w najlepszym wypadku.
  2. 3G. Jest to bardziej nowoczesna technologia. To pozwala łatwo komunikować się w sieciach społecznościowych i słuchać muzyki z małej podgruzku, ale około siedmiu lat temu, był to prawdziwy przełom w dziedzinie mobilnego Internetu.
  3. H (czasami określane 3G +), samą górę ekranu ikonę, która tak wiele osób zainteresowanych. Oznacza to, że warunkiem dość dobre połączenie z Internetem przy dużej prędkości. Jest możliwe, aby oglądać filmy lub grać w gry online na urządzeniach mobilnych.
  4. LTE (4G). Jest to najnowszy standard połączeń dla mobilnego dostępu do internetu. Szybkość tych smartfonów jest porównywalna do podłączenia do tradycyjnego, przewodowym dostępem do Internetu. Zapraszam do pobrania, pliki można dość pojemne, oglądać filmy, korzystać z serwisów społecznościowych. Jednak w Rosji i całej reszty świata, technologia ta jest stosunkowo młoda, więc zasięg nie jest tak duży jak w poprzednich standardów, co oznacza, że sieć może czasem zniknie.

„H” na telefonie: to jak wyłączyć

Jest możliwe, że Internet na urządzeniu mobilnym, po prostu nie potrzebują. W tym przypadku lepiej jest skontaktować się z operatorem sieci, aby znaleźć bardziej rentowne stopę tak, że nie jest bezczynny.

Jeśli potrzebujesz, aby tymczasowo wyłączyć sieć, a potem po prostu przejść do ustawień, w zależności od smartfonu. Zazwyczaj tak zwane ślepe – gdy ekran, przesuwając palcem od góry do dołu i wybierz kolumnę „Mobile danych” lub „połączenia”. Następnie wystarczy usunąć kleszcza – i zostały tymczasowo wyłączone z Internetu w urządzeniu.

Aby ponownie włączyć do sieci, należy wykonać te same czynności w odwrotnej kolejności.

Ale do pracy z Internetem, a ikona zniknęła veryatnee prawdopodobnie wymagać bardziej złożonych manipulacji technicznej z instalacji dodatkowego oprogramowania, które jest wystarczająco długi i bezcelowe.

wyniki

Tak więc, musimy zrozumieć i odpowiedzieć na pytanie: „H” na telefon – to jest. Jak widać, ta ikona jest zupełnie nieszkodliwe oznaczenie, w których zasięg sieci jest Internet w smartfonie.

Jeśli trzeba usunąć inny z powyższych ikon (które również prowadzą do rozłączyć się z Internetem, należy wykonać tę samą operację poprzez ustawienia.