881 Shares 1461 views

Obchodzi przeszczep włosów i jego funkcji

Dziś, aby stać się pięknym jest łatwe dla jednego dnia. To wystarczy, aby mieć odpowiednią ilość pieniędzy. Szczególnie popularny wśród współczesnych młodych kobiet korzystających z usługi przedłużania włosów. Jednakże, należy rozumieć, że te zamki wymagają nawet więcej opieki niż naturalne, i oczywiście, to musi być prawda.

Naroscheny Włosy: Pielęgnacja

Czy produkty do pielęgnacji dla różnych przeszczepu włosów od zwykłych?

Master musi ostrzec klienta, że głowa jest wolno nie wcześniej myte niż kilka dni po zabiegu. W tym przypadku należy stosować specjalny kosmetyk do włosów przedłużenia. Szampon do takich zamków zazwyczaj ma żadnych dodatków. Nie można również używać zwykłych środków do mycia, zwłaszcza narzędzia do suchych i łamliwych włosów.

Nałożyć szampon na włosy musi również prawidłowo. Aby rozpocząć z niewielką ilością środków finansowych niezbędnych do wprowadzenia na całej długości, podczas gdy jest ona stosowana w kierunku wzrostu włosów. Szampon nie jest zalecane, aby utrzymać dłużej niż kilka minut. Nie zaniedbuj i balsam.

Mycie przedłużania włosów ma również kilka subtelności. Po pierwsze, włosy można myć tylko w pozycji stojącej lub siedzącej, to znaczy, że nie zaleca się rzucić z powrotem głowę. A po drugie, nie mogą być myte gorącą wodą.

Oprócz stosowania szampony i balsamy Opieki przeszczep włosów wymaga użycia specjalnych środków odżywczych. Maski i płyny stały się stałymi towarzyszami dziewczynki, która zdecydowała się na budowę sztucznych pasm.

Jeśli włosy są niezbędne do malowania lub umieścić, pomoc jest niezbędna, aby zobaczyć się ze specjalistą. Zalecenie to jest bardzo ważne, ponieważ w przeciwnym razie włosy mogą być poważnie zagrożona i będzie musiał zostać usunięty.

Czy to możliwe, aby wysuszyć suszarka do włosów Naroscheny?

Wszyscy eksperci jednogłośnie twierdzą, że przeszczep od pielęgnacji włosów nie używać suszarki do włosów do wyschnięcia. Ponadto, te śluzy nie można suszy ręcznikiem. Oni nie chcą skręcać. Jeśli trzeba jeszcze cios suszenia włosów, trzeba zastosować z góry termofiltr kosmetyków. Ponadto, w obszarach o wysokiej temperaturze (sauna) na głowie trzeba nosić specjalny kapelusz.

Jak często można czesać Naroscheny włosy?

Właściciele ekspertów przedłużania włosów polecam zapamiętać jedną zasadę: trzeba czesać tak często, jak to możliwe. Odpowiedzialny powinien zbliżyć wybór grzebieniem. Lepiej jest dać pierwszeństwo miękką szczotką. Obecność kulek na ząbków niepożądanych. Rozpocząć lepiej czesanie z końcówkami. W tym samym czasie w jednej ręce trzymać grzebień, a drugi do przechowywania motki włosów. Nie zaleca się rozczesują mokre kosmyki. Minimalna liczba czesania powinna wynosić co najmniej trzy razy dziennie.

Jak przygotować włosy do snu?

Zabrania się iść do łóżka z mokrym lub nawet lekko wilgotne włosy. Gdy są suche, muszą warkocz je w warkocz lub kok. Ze względu na fakt, że włosy wymagają szczególnej manipulacji opieki, kobiety odważył się budować, zaleca się, aby poznać wszystkie niuanse procedury. A następnie Naroscheny zamki są idealnym dopełnieniem obrazu i daje pewność siebie.

Warto zauważyć, że dziś istnieją sposoby budowania że zminimalizuje wszystkie procedury, które obejmuje opiekuńczych dla przeszczepu włosów. Oczywiście, w tym przypadku, to wszystko zależy od technologii. Na przykład, nie jest to tak zwany hiszpański technologia pozwalająca stosować zwykłe kosmetyki. Jest uważany za najbardziej dotkliwe szczepiony pielęgnacji włosów przy użyciu brytyjskiej technologii.

I wreszcie …

Niezależnie od metody transformacji (budynek), ważne jest, aby pamiętać, że tylko prawidłowe i staranne opieki takiej włosy wydłuży się ich pięknem przez długi okres. Eksperci zalecają również, aby dokonać korekty, co najmniej raz na dwa tygodnie. Istnieją również rekomendacje i depilacji. Z reguły raz na trzy lub cztery miesiące w niewielkim okresie czasu, aby usunąć sztuczne kosmyki lepiej.