306 Shares 2713 views

kredyt kredyt samochodowy lub konsumentów: to jest bardziej opłacalne? Który kredyt wybrać: Opinie

Według statystyk, średni koszt wynajmu samochodów w Rosji dochodzi do 800 000 RUB. Warto podkreślić fakt, że liczba ta może się różnić w zależności od regionu, na przykład, w rejonie Morskiego, kwota ta może osiągnąć liczbę pół miliona rubli. Na pierwszy rzut oka jest oczywiste, że środki te nie mogą być prostym człowiekiem na ulicy zarobić nawet rok. Aby pomóc, jak zawsze, są kredytodawców. Często ludzie pytają: „Kredyt samochodowy lub kredyt konsumencki, który jest bardziej opłacalne?”. W celu uczynienia nacisk na korzyść tego czy innego typu kredytów, konieczne jest określenie pozytywnych i negatywnych stron kredytu samochodowego i niewłaściwego kredytu.

Kredyty samochodowe: plusy i minusy

  1. Możliwość zaciągnie kredyt w salonie. Ze względu na obecność niewielkiej gotówki na zaliczki na kredyt, można zastosować, bez odchodzenia od dystrybucji.
  2. Szeroki program kredytów samochodowych. Prawie wszystkie banki oferują usługi pożyczkowe, aby kupić konia „żelazną”. Ze względu na fakt, że podczas dokonywania kredytu bank będzie automatycznie chronić się przez obecność zabezpieczenia, decyzja o zatwierdzeniu kredytu obserwuje się znacznie częściej niż decyzja o kredycie konsumenckim.
  3. Niskie oprocentowanie. W przeciwieństwie do kredytów konsumenckich, gdzie średnie oprocentowanie kredytu wynosi 20%, kredytów samochodowych w tym zakresie wynosi oprocentowanie na kredyt hipoteczny – 11-12% rocznie. Oświadczenie General Motors na początku tego roku o opiece amerykańskiego producenta z rosyjskiego przemysłu samochodowego, z powodu spadającego popytu na swoje produkty pozwoliło twórcy innych samochodów oferują najlepsze oferty dla konsumentów: rekordowo niskie stopy procentowe na kredyt – 5-6%, lub brakuje ich w ogóle. Mimo, że sytuacja gospodarcza w kraju w danym okresie do życzenia, tym razem nie mogło być lepiej przystosowane do rentownego zakup samochodu. Oczywiście, gdy pytanie: „Kredyt samochodowy lub kredyt konsumencki – co jest lepsze”, bez wątpienia, pożyczka na celu zakup samochodu, w związku z tym wygrywa.
  4. Niezdolność do sprzedaży samochodu osobom trzecim. Gdy banki kredyt samochodowy zawsze zabrać swoje zobowiązanie do zakupu samochodu, a TCP jest w banku przed terminem kredytu. W przypadku niepłacenia kredytu ty instytucji kredytowej trwa w swoim samochodzie. Ale tutaj można przejść do jakiejś sztuczki, jeśli nie mają one niezbędnych środków finansowych, aby dokonać płatności miesięcznych i jesteś w lewo „gołe kieszenie.” Aby to zrobić, trzeba iść na policję ruchu, aby napisać oświadczenie o utracie TCP i po chwili można je zdobyć. Teraz można sprzedać samochód i zapłacić za kredyt. Ale wszystkie te działania są nielegalne!
  5. Obowiązkowe ubezpieczenie od Hull. Dokonując kredyt samochodowy, wszystkie banki są obowiązkowo nałożone na usługi dla klientów ubezpieczenia kadłuba, czy ci się to podoba czy nie. Raczej robi na rzecz banków w celu ochrony siebie.

konsumpcyjne: plusy i minusy

  1. Wykorzystanie środków pieniężnych według własnego uznania. Dzięki pożyczki wydanego przez przekierowania istnieje możliwość zakupu używanego samochodu z niższej wartości, w przeciwieństwie do kredytu samochodowego, gdzie środki są wydawane tylko na zakup nowych samochodów, z nielicznymi wyjątkami b / r.
  2. Pełna utylizacja swojego samochodu. Oczywiście, jest to zaleta w projektowaniu tego typu pożyczki. można sprzedać, zmiana, umieścić w zastaw jego „przyjaciel”, nie przekroczyć linię prawa.
  3. Możliwość awarii w uzyskaniu kredytu. Nie wszystkie banki są skłonni dać swoje pieniądze, jeśli nie ma zabezpieczenia lub gwaranta. W związku z tym, kredyt samochodowy lub kredyt konsumencki – co jest bardziej opłacalne? Oczywiście, zakup pojazdu cel ze środków bankowych.
  4. Znaczne stopy procentowe. W praktyce oprocentowanie kredytu konsumenckiego jest zawsze wyższa niż w przypadku kredytów samochodowych.

kredyt samochodowy lub kredyt konsumencki: Opinie

Jak opinie, większość ludności rosyjskiej woli korzystać z kredytów samochodowych, skupiając ich uwagę na fakt, że tego typu pożyczek jest bardziej proste do uzyskania, bez zbędnego „kłopotów” i są uzgadniane z faktu, że PTSD jest zobowiązała się do banku.

Ale są tacy, którzy zdecydowanie sprzeciwiają się, kierując się tym, że przy zakupie samochodu o kredycie konsumenckim ludzie są w stanie wykorzystać je według własnego uznania: sprzedaży, zmienić, aby dać i tak dalej.

kredyt samochodowy lub konsument kredyt – co jest lepsze? 2014 jako wskaźnika niestabilności finansowej

Nałożenie sankcji, spadek cen ropy, doprowadziło do niestabilności rubla. W związku z tym, że większość banków w Rosji zaostrzyły warunki nabycia kredytu konsumenckiego, co jest praktycznie niemożliwe, aby uzyskać populację z małym dochodów. Kredyt samochodowy jest prawie nie naruszone, z wyjątkiem małej podbicie rocznej stopy procentowej, a warunki były tezhe. Więc mimo wszystko, to kredyt kredyt samochodowy lub konsumenta – co jest bardziej opłacalne? W 2014 roku, priorytetem powinno kredyt samochodowy, ze względu na łatwość przygotowania i małej stopy procentowej.

Sbierbank „włącza” kredyty samochodowe

Sbierbank jest największym przedstawicielem banków państwowych. Prawie każde gospodarstwo domowe serwowane w tym banku. Nie uniknąć ubocznych i samochód pożyczek. Ale ze względu na okoliczności panujących w kraju, Bank Oszczędności na koniec 2014 roku spadła do kredytów samochodowych i przesunął te funkcje do dziecka „bank Setelem”. Więc pytanie, czy lepiej jest wziąć – kredyt samochodowy lub kredyt konsumencki w Savings Bank, nie ma znaczenia. Jeśli jesteś stałym klientem banku, musisz polegać tylko na kredyty konsumpcyjne.

Recenzje PKO dawnego systemu kredytów samochodowych

Pytanie o to, co jest najlepszym kredyt samochodowy lub konsument jest często omawiane na forach kredytu w PKO? Opinie wykazały, że większość osób woli wziąć kredyt na zakup samochodu w tym banku, ze względu na atrakcyjne stopy procentowe, w porównaniu do innych instytucji finansowych. Ale część mieszkańców wciąż czeka na odzyskanie kredytów samochodowych z systemu bankowego.

Co jest jeszcze lepsze kredyt samochodowy lub kredyt konsument?

Odpowiadając na pytanie: kredyt samochodowy lub kredyt konsumencki – co jest bardziej opłacalne”, dobrze jest zachować kredytów preselekcją ponieważ, po pierwsze, stopa kredytu jest zawsze znacznie niższe, a po drugie, prawie nigdy nie wymagają zaangażowania stron trzecich do przetwarzania pożyczki i. trzeci – większość banków oferuje premię, specjalne programy dla kredytów samochodowych iw momencie kryzysu czasami wziąć samochód na kredyt jest możliwe bez żadnych nadpłat, jeśli brak realizować swoje marzenia – .. zakupie samochodu – dość trochę, najlepiej jest skorzystać z kredytu konsumenckiego. Pozwoli to zaoszczędzić na hełmach.