822 Shares 3280 views

Czym jest hipnoza cygańska?

Wielu uważa, że hipnotyzacja cygańska jest prostą fikcją, ale prawie każdy może podlegać hipnozie. Nawet przedsiębiorcy często napotykają na sytuację, kiedy przechodzą gejpy odrywają je, jak lizać, a rozmowa z jednym z przedstawicieli obozu może zacząć się od zupełnie nieszkodliwego pytania. Przywiązując się do przechodniów z jakiegoś powodu, jeden lub kilka Cyganów natychmiast zaczyna mówić o wszelkiego rodzaju problemach i zepsuć, albo obiecuje szczęście, zmuszając potencjalnego ofiary do podświadomości uważnie.

Z reguły dialog z Cyganami dla większości takich "rozmówców" kończy się źle, ponieważ w transie osoba może spaść po kilku minutach leczenia. W rezultacie sam będzie dał przedstawicielom obozu i wszystkich środków pieniężnych, a złota biżuteria na jej temat. W niektórych ofiarach stan transu przebiega w ciągu dwóch lub trzech minut, gdy tylko cygańska kobieta wyjeżdża na znaczący stan, ale są ofiary, w których hipnoza gejpa działa przez godziny, a nawet dni. Niektórzy nawet wracają do domu, zbierają wszystkie kosztowności, a potem zabierają ich do takich wróżek.

Technika hipnozy. Aby manipulować świadomością ofiar, Cyganowie od dawna używają hipnozy, której technika została uhonorowana przez pokolenia. Ponadto sposoby manipulowania osobą są zazwyczaj przekazywane z dojrzałych kobiet do młodych dziewcząt, więc często "pracują razem", aby młodzi ludzie mogli nauczyć się długoterminowych technik hipnotycznych. Zasadniczo, technika hipnozy cygańskiej jest następująca. Przedstawiciel obozu, ubrany w kolorowe ubrania, zatrzymuje osobę spacerującą ulicą lub placem zwykłego przechodniarza i zadając mu proste pytanie. Na przykład, jak iść gdzieś, w tej godzinie, poprosić o dziecko "za mleko", a następnie zacząć ostrzegać przed różnymi kłopotami.

Jednak wprowadzenie osoby do transu może nastąpić dopiero po drugiej fazie skutecznej hipnozy, w której cyganie zaczynają zgadywać, biorąc prawą rękę za potencjalną ofiarę i delikatnie pogłaskając jej dłoń. Działania takie towarzyszą monotonne historie, a ofiara w tej monecie wyłącza lewą półkulę odpowiedzialną za logiczne decyzje i zaczyna rozumieć przemówienie przedstawiciela obozu jedynie na podstawie emocji i wyobraźni.

Kiedy ofiara rozluźnia się, zaczynając podświadomie ufać wnuczce, ten ostatni stosuje bezpośrednią hipnozę gejpsy z manipulowaniem świadomością. Cyganka natychmiast zaczyna mruczeć coś szybko i monotonnie, a jej mowę staje się tak niewyraźne, że potencjalna ofiara nie potrafi już wyodrębnić słów. Nie radząc sobie z tak dużą ilością informacji, ludzki mózg zwykle wpada w pewnego rodzaju oszołomienie, a potencjalna ofiara już przestaje rozumieć wszystko.

Aby doprowadzić mózg do takiego "przeciążenia", wiele ofiar "pracuje" cały obóz, z których niełatwo jest walczyć i wyjeżdżać. A potem mówi się o korupcji i kłopotach, a potencjalna ofiarą jest obsesyjnie ofiarowana rytuał "pozbycia się katastrof", podczas którego daje wróżbę, złoto i pieniądze.

Ochrona. Choć hipnotyzacja cygańska jest skutecznym sposobem manipulacji świadomością, można ją chronić, jeśli zachowujesz się poprawnie. Nie kontaktuj się z wróżkami, zwłaszcza – aby sprostać ich oczom, nie możesz odpowiedzieć na pytania. Kiedy spotykasz się z Cyganami, powinieneś jak najszybciej przyspieszyć kroki, a jeśli jesteś otoczony przez cały tłum – szybko przejdź przez cały obóz i niech miłośnicy łatwego szukać kolejnej ofiary. Jeśli nadal musisz odpowiedzieć na fortunterera, powiedz sobie dużo i dość szybko, upewnij się, że pokonasz pomysł wróżki. Staraj się uśmiechać, pokazując się szczęśliwemu człowiekowi, a na pewno nie będziesz ofiarą obozu.