104 Shares 5856 views

Wyeliminować skraplanie na zbiorniku muszli klozetowej

Dokonaniu naprawy toalety i radować panował w zaciszu pokoju i przytulności. Czyste i świeże pokój zapach sprawia, że myślisz, że wszystkie problemy w przeszłości. Jednak są zaskoczeni odkryciem kondensacji pary wodnej na zbiorniku toalety. Pierwsza myśl – sprzęt jest uszkodzony. Jednak po analizie, ta wersja nie jest obsługiwana, a od niego ma być opuszczony. Niektórzy natychmiast uspokoić i zdecydować się nie zwracać uwagi na małe kropelki wody. Je i przetrzyj szmatką nie jest trudne. Który po raz kolejny martwi.

Ale nie wszystko jest takie proste. Wilgoć będzie powoli do strumieni płynących w przewodach i stopniowo prowadzi do powstawania korozji. Toaleta wzrośnie poziom wilgotności, co będzie korzystne warunki dla pojawienia się grzybów i pleśni. W najcięższych przypadkach, nie wysusza kałuża na podłodze w łazience przeniknie, aby odciąć się od sąsiadów, którzy są mało prawdopodobne, aby przyjść do zachwytu mokrym miejscu na suficie.

Więc dlaczego kondensat nadal uparcie do występowania w zbiorniku toalety? Pamiętajmy wpół zapomniane lekcje fizyki. Woda przepływa do odpływu, ma bardzo niską temperaturę. Pochodzi bezpośrednio z rurociągu i nie jest ogrzewany na drodze. Ale w łazience ciepłe, czasem nawet gorące. W związku z tym taka różnica temperatur powoduje pojawienie się kropelek wody na zewnętrznej ścianie miski klozetowej.

Co zrobić, więc kondensacja na cysternie nie jest już martwi? Przede wszystkim trzeba dokładnie sprawdzić zawory o różnych usterek. Więc wyeliminować prawdopodobieństwo wystąpienia trwałej utraty wody, a zatem jego trwającej rekrutacji. Jeśli nie wyeliminować ten czynnik, nie można nawet marzyć o chwili, gdy zbiornik kondensatu do toalety przestać cię męczył.

Następnie staramy się zminimalizować ilość wody spłukującej. Można tego dokonać poprzez dostosowanie wszystkie te same akcesoria. Takie rozwiązanie pozwala ponadto zaoszczędzić pieniądze, ponieważ licznik pokaże stały spadek zużycia wody zimnej. Miłym bonusem, prawda?

Następnym krokiem zawiadamiania zbiornik kondensatu do miski jest związany z lepszą cyrkulację powietrza w szafie. Pomieszczenie powinno być dobrze wentylowane, a to czysty system wentylacyjny. Nie pomogło? Zamontować wymuszonego układu elektrycznego.

Teraz przyszła kolej, aby zadbać o nieznacznym wzroście w stopniach wody pochodzące rurami. Pomaga uporać się z tym zadaniem specjalnego kotła, który ogrzewa się do dopuszczalnego temperaturze otoczenia. W niektórych przypadkach może być wystarczająca do przeprowadzenia prac na dobrej jakości izolacji rur wodnych.

Kondensacja na zbiorniku toalety może być ze względu na bardzo cienkich wyrobów ściennych. Można spróbować odebrać w plastikowy sklep specjalność wystawienie. Czy dramatycznie – do wymiany sprzętu na lepszy model z podwójnymi ścianami, szczelina powietrzna między nimi zapewnia niezbędny bufor, aby zapobiec bezpośredniemu kontaktowi pomiędzy zimną wodą i zewnętrznej elewacji kanalizacji.

Tylko kompleksowe podejście pozwoli Ci zaoszczędzić od rodzaju płakać gorzkimi łzami toaletę.