153 Shares 9416 views

Co pyszne ryby okoń morski!

Prawdopodobnie ta ryba ma najwięcej nazwisk. Mimo że znajduje się na całym północnym Atlantyku, od Skandynawii do brzegów Afryki, najliczniej swoich szkołach prowadzonych przez Morze Śródziemne. Nie kocha najbardziej, nie namaścić go różne nazwy. ryba morska wilk jest również nazywany sea bass, okoń morski, koykanom, Rano, spigoloy, brantsino … I każdy naród ma swoje własne receptury śródziemnomorskiej do tego smaczne mieszkańca Atlantyku. Rozważmy niektóre z nich.

Okoń morski jest trochę kości, które zresztą można łatwo oddzielić. Jego mięso jest cudownie miękkie, ze specjalnym, niepowtarzalnym smaku. Dlatego ryby są uważane za szlachetny i dieta. Wiele witamin, fosfor, jod, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, – wszystkie zawiera w mięsie soli. Ryba, przepis , który jest tutaj, wielki pieczone w piekarniku. Ona nie było zbyt suche, pozostaje on kruchy i soczysty. Czyste i wypatroszone tusza, pocierać ją na zewnątrz i wewnątrz solą i przyprawami. Cut pierścienie cytryny i czerwona cebula. Na kawałku folii położył ryby na każdym miejscu bocznej cebulę i górnej – Plastry cytrusów. Można umieścić kilka plasterków okonia morskiego i brzucha. Wlać tuszy z łyżką oliwy z oliwek. Zawiń rybę w kopercie aluminiową i umieścić je w piekarniku przez piętnaście minut.

W rzeczywistości, w kuchniach wszystkich narodów basenu Morza Śródziemnego jest obecny pieczony okoń morski. Przepisy oferowane gotować rozmaryn, koper, wymieszać z oliwek lub włoskich ziół. Lemon jest ważnym suplementem, który podkreśla delikatność mięsa ryb. Możliwe przed pieczeniem pomarinovat 2-3 godzin tuszy w czosnku i sosem sojowym. W celu uzyskania chrupiącej, pięć do dziesięciu minut przed końcem gotowania rozwinąć folię i grilla lub w trybie konwekcji.

We Włoszech, ryby okoń morski cieszy nie mniejsze sukcesy. Nie była nawet hodowane w sztucznych warunkach, aby zwiększyć inwentarz wybrzeży półwyspu. Nie było to piec w następujący sposób. Tuszy rozciera się z mieszaniną pieprzu gruboziarnistej soli. Pozostawić na 10-15 minut. Dywan dno patelni z folii i tłuszcz z jego oliwą z oliwek. Dywan ryby pod poduszką igieł i gałązek rozmarynu kopru. Można także skorzystać z nasion kopru leczniczego, ale potem muszą być nieznacznie potoloch tłuczek. Na stosie trawy okonia morskiego, posypane je oliwą z oliwek. Nestle tusza „koc” z ziołami i piec 20 minut. Ryby, okoń morski we Włoszech serwowane jest ze specjalnym sosem. Aby było to konieczne do stopienia 200 g oleju i mieszano w 2 ząbki przejściu przez prasę czosnku. Następnie sos doprowadza prawie do wrzenia i dodać mieszankę suszonych ziół włoskich. Karmienie ryb odbywa się bardzo skuteczne: tuszę posypane anyżówki i podpalono. Gasić płomienie pod maską i wlać sos labraks.

Provence, ryby soli, najpierw marynowane przez godzinę lub dwie, w mieszaninie z oliwek, chilli, kminek, tarty imbir i solą. Na tuszy podejmować dobre pre-głębokich podłużnych nacięć. Następnie ryby seabass jest umieszczony na stojaku grilla lub smażone na patelni przez 5-7 minuty z każdej strony.