487 Shares 5791 views

Francuski ser ciasto: przepis na deser sernik

Francuski przepis sernik które zostaną omówione poniżej, jest delikatny i słodkie wypieki, które mogą być dostarczane i do zwykłego śniadania, a na świąteczny stół. Należy zauważyć, że w przygotowanie tego słodkiego deseru, nie ma nic trudnego. W związku z tym, może nawet sprawić, że te gospodynie którzy nigdy nie byli lubiący gotowania.

Francuski sernik: recepta gotowanie deser

Niezbędne składniki:

  • margaryna, świeże, schłodzone – trzysta gramów;
  • Mąka pszenna (korzystnie większy stopień) – dwa szkła;
  • Cukier waniliowy ciasta – wierzchołek małej łyżeczki;
  • sody (dalej nie powinny gaszenia) – połowa łyżką;
  • sól – dwie szczypty ciasta;
  • gruba-fat twaróg do napełniania – pięćset gramów;
  • Cukier do napełniania – jeden kubek;
  • duże jajko kurczak do wypychania – dwa kawałki.

Francuski Sernik: ciasto przepis

Aby uczynić ten niezwykły deser, należy wziąć plastikową dużej misce umieścić do schłodzonej śmietany margaryny i dwie filiżanki mąki. Składniki wymagające rub ręce tak, który przekształcił oleista granulowany. Obok przygotowaną masę należy dodać sodę, palone, dwie szczypty soli, łyżeczkę cukru i trochę wanilii. Po tym wszystkie produkty powinny być mieszane odłożone i przejść bezpośrednio do przygotowania nadzienia.

Francuski ser ciasto: Przepis na nadzieniem sera

Bold gruba ser należy umieścić w misce, a następnie pokazał mu dwa duże jajka, dodać cukier i wymieszać wszystko łyżką, tak aby ostatecznie okazało jednorodną żółtą masę kremową.

Francuski przepis sernik z twarogu: tworzenie deser

W celu przygotowania takich słodkiego ciasta jest konieczne stosowanie głębokiego patelnia lub rondel saute. Możliwe jest również, aby wziąć patelnię z wysokimi bokami. Tak więc, na dnie naczynia do przygotowania umieścić większość objętości testu i to jest zagęszczony. Ponadto, na podstawach margaryny i mąki wymaganej wlać skrzepu, który już udało się nieznacznie topi. Po tym, francuski jest konieczne do pokrycia pozostałej sernik ciasto.

Francuski Sernik z twarogiem: obróbka cieplna

Przygotowanie takiego niezwykłego sernik duhovochnom w szafie, podgrzana do 250 stopni, około dwadzieścia lub trzydzieści minut. Po czasie niezbędnym do uzyskania sernik, a następnie ochłodzenia w strumieniu zimnego powietrza bezpośrednio do miski lub patelni, gdzie jest pieczone. Jeśli próbujesz wyjąć naczynia z ciastem na gorąco, a potem natychmiast rozpada się i nie będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie.

prawidłowe Podawać

Francuski twaróg sernik na stole tylko w schłodzonego i pokrojone. Ponadto, dla takiego słodkiego i niezwykły deser zaleca się przedstawić gorącej herbaty, marmolady lub dżemu. Bon appetit!