403 Shares 7448 views

Elegancka butelka ślub. Wyrozumieć z rękami szybkie, proste, oryginalne

Wedding szampana – bardzo kompatybilne koncepcje. Trudno sobie wyobrazić wakacje bez tego szlachetnego napoju. Stało się tradycją, aby umieścić na stole przed nowożeńców pięknie urządzonych w stylu okulary ślubnych i butelką szampana. Zrobić dekoracje na wakacje dla nich pod wpływem siły Każda dziewczyna-narzeczona. I nie martw się, jeśli nigdy nie zrobił czegoś takiego. W tym artykule powiemy wam jak zrobić ślub butelka własnymi rękami urządzone, oryginalny wygląd, efektownie i skutecznie. Wybierz podoba Ci się ten pomysł, i śmiało przystąpić do kreatywności.

śmieszne etykiety

butelki dekoracje ślubne może być w formie etykiet zabawnych portretów małżeństw. Jeśli jesteś dobry w rysunku, a następnie wykonywać te dzieła nie będzie tak trudne. Dla tych, którzy nie są przyjaciółmi z ołówki i pędzle, oferujemy usługi Photoshop. W specjalnym programie umieścić portrety nowożeńców, drukarki i wydrukować etykietę na kleite szampana. Ogólny kontekst butelki można malować farbami akrylowymi lub papieru dekoracyjnego wklejanych.

Dekoracje ślubne butelek, wykonany własnymi rękami w technice KANZASHI

wstążki satynowe dawna stałym elementem wesela. Do oryginalnego projektu butelek szampana można również przyjąć ich jako podstawy. Wygląda bardzo delikatnie musującego napoju pojemności, ozdobiony kwiatami wykonanymi z wstążki i koralików. Dla uzupełnienia, kompozycje mają dwa identyczne butelek. Biała farba akrylowa ich zagruntować całą powierzchnię. Z wąskimi paskami koloru białego, czy którykolwiek z kwiatów (można je kupić z półki). Każdy z butelek wykonywania aplikacji kwiatów i w postaci kulek, przy czym poluserdtsa odbiciu lustrzanym. Aby zamontować, należy użyć pistoletu do kleju. Staraj się, aby zbiorniki na obu kompozycji były podobne pod względem kształtu i wielkości. Kiedy można umieścić je obok siebie, muszą być widoczne od składu dużym sercem. To wszystko, butelki ślub własnymi rękami urządzonych w tradycyjnych kolorach i gotowe.

Ubrany w garnitur ślubny butelki. Ręce uszyć strój dla szampana

Ornaty pojemniki napoju musującego sukien ślubnych jest dziś bardzo ważna i bardzo modne. Co do zasady, aby utworzyć gotowe kompozycje są przygotowywane w sukni panny młodej butelki i tej samej pojemności w stroju panny młodej. Szyć stroje korzystnie od pięknych tkanin: satyna, jedwab, szyfon. Do dekoracji można użyć koronki, wstążki, wstążki, sztuczne kwiaty. Na korek może być welon i kapelusz-cylindrowy, na szyi – muszka i koralików. Uproszczona wersja tej metody mogą być stroje dla rozliczania szampana kolorowego papieru na typ aplikacji.

Z naszych porad, można łatwo wypełnić na bardzo szczęśliwą wakacje w moim życiu takiego atrybutu jak butelka ślubu z rękami. A jeśli to nie razopete w dniu ślubu, być może, jego piękna ozdoba zachwyci cię od lat i dać dobre wspomnienia z tego wydarzenia. Powodzenia w pracach, i szczęśliwego życia rodzinnego!

561 shares 2721 views
117 shares 4565 views