864 Shares 6707 views

Ford Transit Connect do użytku komercyjnego

Ford Transit Connect, który jest popularnie nazywany „heel” radzi sobie z każdych warunkach pogodowych i drogowych. przestrzeń ładunkowa wzrasta i może wykonywać prawie każdy ładunek bez problemów. Nowa wersja z 2012 roku pojawiła się możliwość umieszczenia dużego obciążenia ze względu na odległość między nadkolami, która została nieco zwiększona.

Twórcy samochodu Ford Transit Connect jest przede wszystkim starał się zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa dla pasażerów. Korpus urządzenia został zaprojektowany przy użyciu specjalnego symulację komputerową, to optymalnie łączy sztywną ramę i stref, które odkształcają na uderzenia.

belki stalowe o wysokiej wytrzymałości, z których są wewnątrz drzwi, zapewniają doskonałą stronę bezpieczeństwa trzask i poprzeczną belkę, która znajduje się za przednim zderzakiem, pochłaniają energię uderzenia i zapewniają bezpieczeństwo pasażerów i kierowcy.

W bazie Forda Transit Connect wyposażona w kierowcy airbag pasków, które są regulowane na wysokość, ABS z'S dystrybucji energii elektrycznej, specjalnej konstrukcji przednich siedzeń, co zapobiega nurkowanie pod pasem podczas zderzenia, zagłówki o regulowanej wysokości, poduszka powietrzna pasażera oraz system kontroli trakcji w zakończyć z silnikiem benzynowym.

Ford Transit Connect, które odpowiedzi są w większości przypadków pozytywne, jest dostępny w dwóch wersjach wyposażenia – SWB i LWB.

samochody SWB mają krótszy rozstaw osi i są oparte na platformie, który został specjalnie zaprojektowany dla kommercherskih samochodów. Jego pojemność -Best w swojej klasie. Ford Transit Connect w konfiguracji SWB może przewozić do 825 kilogamm ładunku. Modyfikacji również bagażnika.

Ford Transit Connect LWB w konfiguracji ma długi rozstaw osi. Samochody te ustalenia wysokim dachem, co ułatwia proces załadunku. Maksymalna możliwa ładowność wynosi dziewięć kilogramów, a maksymalna długość – 2714 metrów. Mimo długości, zwrotność Ford Transit Connect nie jest gorsza wersja SWB. Tylne podwójne drzwi otwarte na dziewięćdziesięciu lub stu siedemdziesięciu dwóch stopni. Jako opcję można zamówić stronę drzwi przesuwnych.

Wnętrze Ford Transit Connect inna funkcjonalność i ergonomia. Fotel kierowcy ma sześć lub cztery korekty (w wersji SWB). Położenie siedzenia jest regulowane tak, że kierowca zapewnia dobry przegląd.

Koło kierownicy można regulować w dwóch płaszczyznach. Duże lustra i duża przednia szyba zapewnia dobre pole widzenia. Niektóre pozycje mogą być dostępne tylko za dodatkową opłatą.

Dostawczy Ford Transit Connect został opracowany zgodnie z najsurowszymi wymogami, które mają zastosowanie do samochodów dostawczych przewożących do tony. Niezawodność i znakomita trwałość – jest godność pojazdu.

Niektóre z płyt bocznych dwukrotnie i ścianki są wzmocnione za pomocą dodatkowych belek poprzecznych. Chroni organizm przed uszkodzeniami, które mogą być stosowane do towarów transportowanych.

Za przedniej belki zderzaka (stal), jest inny przekrój wykonany ze stali boru. Taki materiał jest cztery razy większa niż proste metalu. Cechy te zapewniają niezawodność i trwałość pojazdu oraz niskie koszty eksploatacji.