347 Shares 1181 views

Jak zrobić wodę z polipropylenu z rękami

Prędzej czy później, wszystko idzie w dół, a bieżącą wodą – nie jest wyjątkiem. Jeśli masz do wymiany starych rur na nowe, ma sens, aby zbierać wodę z polipropylenu z ich rąk. Ale żeby zacząć, to dokładnie zapoznać się z procesem pracy, która nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Nowoczesne rur wodnych są wykonane z polipropylenu, z różnych powodów. Są o wiele lepsze w jakości żeliwa – gładka powierzchnia wewnętrzna nie pozwala im zdobyć. Taka woda będzie trwać dłużej niż jeden rok, w tym samym czasie trzeba raz w prawo, aby go zamontować. Należy rozważyć , jak zrobić wodę z polipropylenu własnymi rękami i jakie materiały i narzędzia będą potrzebne do tego. Przede wszystkim trzeba kupić specjalną lutownicę. Z rur ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ zimna i ciepła woda są różne potrzeby. Oprawy są przeznaczone do łączenia rur do siebie, lepiej jest wziąć z rezerwy. Potrzebny będzie również nożyczki do cięcia rur wykonanych z polipropylenu i zestaw kluczy wody. Jako ciecz odtłuszczania zaleca się stosowanie acetonu. Ponadto, trzeba wiele elementów złącznych.

Jeśli zdecydujesz się zrobić wodę z polipropylenu z ich rąk, pierwszy krok to należy wytyczyć planowanych obiektów. Stamtąd trzeba zarejestrować wielkość pomieszczeń, a także przybliżone położenie rur. Potrzebny jest plan, aby móc przemyśleć wszystkie szczegóły, które czynią Prosta instalacja i zrozumiałych sekwencję. Następnie przygotować wymagane rur i złączek niezbędne do pracy. Polipropylen jest cięty za pomocą specjalnych nożyc. Niedopuszczalne jest, aby elementy były obecne na nierówności i pęknięć. Lutownica przed rozpoczęciem pracy powinien rozgrzać się kwadrans, a następnie można rozpocząć pracę.

W złączach rur i kształtek, części wymaga dokładnego przeprowadzenia odtłuszczania. Słuszne byłoby użyć szmatki nasączonej acetonem. Jeśli nie hydraulika polipropylenowe własnych rąk, należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas pracy z lutownicą. Starannie rozłożone na jego części przez 3 sekundy, tak, że są one dobrze rozgrzany. W ten sposób polipropylenu powinna być dobrze dociskany do dysz. Ze względu na miga na czerwono, można zrozumieć, w jakim momencie powinny być usunięte części. Muszą być szybko usuwane z dyszy, a następnie dociskane do siebie ściśle, jak to możliwe. Tylko w ten sposób, stopiony materiał może stać się jednym. Konieczne jest, aby zrobić wszystko, co jakościowo, jak składy elementy nie mogą być rozdzielone. Następnie rura może być montowany do ściany za pomocą specjalnych elementów mocujących. Przewody mogą być ukryte w ścianie, proshtrobiv pierwszy specjalne rowki.

Teraz wiesz jak wyprodukować porcję rur polipropylenowych własnymi rękami. Opisany sposób ma zastosowanie do wszystkich aspektów kanalizacji. Podobnie można zrobić pulę polipropylenu z tylko ich dłonie trzeba zrobić trochę więcej wysiłku.