450 Shares 9198 views

Jak zszyć obudowę z gumy?

Jak splotować wyroby z elastyki? Wiele dziewczyn wie odpowiedź na to pytanie. Ale faceci są uzależnieni od tej aktywności, tworząc oryginalne rzemiosła, wykorzystując ten interesujący materiał. I należy zauważyć, że produkty mogą być bardzo różne. Na przykład na obecnym etapie rzeczywiste pytanie polega na tym, jak splotować przypadek telefonu. W końcu bransolety z pierścieniami są łatwe do wykonania. To już powszechne zajęcie dla wykwalifikowanych pracowników. I oprawa poza jej przeznaczeniem pomoże chronić urządzenie przed zarysowaniami. Tak, i stworzyć to będzie ciekawe, ponieważ jest to coś nowego w dziedzinie tkania.

Co trzeba zrobić, aby utworzyć piękną i oryginalną okładkę?

Zanim splotesz obudowę telefonu, musisz kupić gumkę Rainbows Loom. I należy zauważyć, że będą one wymagały dużo, ponieważ produkt będzie świetny. Możesz kupić kilka opakowań o różnych kolorach. Można też kupić zestawy, w których materiał jest już rozłożony w różnych odcieniach. Należy zauważyć, że druga opcja jest bardziej korzystna. Za jego pomocą można stworzyć prawdziwy ornament, a nie chaos.

Dlaczego interesował się problemem, jak złożyć zamówienie na telefon? Rzecz w tym, że materiał nie jest kosztowny. W związku z tym nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby zakupić ważne i stylowe akcesoria. Możesz ją stworzyć samemu.

Między innymi potrzebny jest obrabiarek. Za jego pomocą można uzyskać wspaniałe przeplatanie. Nie możesz zrobić bez haka. Należy zauważyć, że plastikowe narzędzie zazwyczaj jest dostarczane z elastycznymi taśmami. Jednak wielu rzemieślników preferuje urządzenia metalowe. Jak splot obudowy telefonu na urządzeniu? To pójdzie dalej.

Fascynująca i ciekawa działalność

Po przeczytaniu przeglądu można sprawdzić, czy w tym procesie nie ma nic skomplikowanego. Wszystkie działania są proste. Oczywiście, jeśli nie mówimy o tym, jak splotować obudowę telefonu bez maszyny. Ręczne wykonanie tego akcesorium będzie trudniejsze. Ale jest to możliwe. Główną trudnością, jaką napotkasz w procesie tworzenia pokrywy jest zapewnienie gładkości materiału. Z tego powodu tęczówkę należy wybrać tak, aby miały tę samą gęstość. Nie zapomnij o wielkości produktu. Lekcja może wydawać się monotonna. Ale to tylko na pierwszy rzut oka.

Więc interesuje Cię kwestia sposobu splotu telefonu wykonanego z gumy. Konieczne jest zapoznanie się z kolejnością działań, dzięki której można osiągnąć pożądany efekt.

Ważne jest prawidłowe skonfigurowanie urządzenia

W swojej postaci, gotowa pokrywa będzie podobna do torby. W takim produkcie bardzo wygodne będzie przenoszenie urządzenia przenośnego. Najpierw musisz przygotować maszynę. Powinieneś używać takiego sprzętu, który jest wyposażony w 24 kołki. Są też nazywane kołkami. Podłącz kołki w taki sposób, aby wysunąć literę O. Krawędzie umieszczone w lewym rzędzie powinny być skierowane do boku. W prawym rzędzie wszystko powinno być zrobione odwrotnie. Jeśli chcesz odpowiedzieć na pytanie o to, jak splotować obudowę telefonu z gumki, ten krok powinien zostać zbadany w sposób odpowiedzialny. Ustanowienie urządzenia pomoże prawidłowo zamknąć oczko. Rezultatem jest doskonały i piękny produkt.

Jakie są zalety maszyny?

Rzemiosło wykonane z tą maszyną będzie wyglądać zgrabnie. Nie można tego osiągnąć, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak splotować obudowę telefonu na palcach. Ponadto, podczas pracy z urządzeniami, nie musisz się rozpraszać, aby sprawdzić, jak proste są szeregi. Ponadto podczas korzystania z maszyny skoki gumowych pasów zostaną zredukowane do minimum. I jest to wystarczająco ważne, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś.

Jak stworzyć podstawę produktu?

Jak zszyć obudowę z gumy? Przede wszystkim musimy utworzyć dno naszej przyszłej torby gadżetowej. W tym celu należy używać monochromatycznych elastycznych taśm o pożądanym ciemnym odcieniu. Posłuchaj materiału w postaci znaku nieskończoności wzdłuż przekątnej między rzędami. Innymi słowy, każda elastyczna taśma musi być skręcona na pół. Potem powinny być zaczepione na lewym kołku, który jest pierwszym. W środku gumy należy skręcić, a następnie umieścić je na drugim kołku, znajdującym się po prawej stronie.

Gdy tylko dotrzesz do ostatniej czynności, musisz wykonać kolejny rząd wzdłuż przekątnej. Robić wszystko w przeciwnym kierunku. Spójrz na wynik w górnej projekcji. Krzyże muszą wyjść. Jeśli wszystko zostanie zrobione prawidłowo, wtedy podstawa do dołu naszej przyszłej okładki jest gotowa.

Nadal pokrywamy

Jak zszyć gumowaną obudowę telefonu? Konieczne jest przesuwanie zawiasów na sam dół. Dzięki temu można uniknąć poślizgnięcia się. Potem wystarczy zamienić kolory. W rezultacie należy utworzyć paski pionowe. W celu ozdobienia wyrobu ozdobnym z przekątnych należy powtórzyć powyższą sekwencję w cyklu.

Używanie haka do utworzenia produktu

Nadal rozumiemy, jak zrobić okładkę przy pomocy gumek. Kolorowy materiał musi być mocowany w spójny sposób, zaczynając od dolnego lewego i kończąc pełnym kręgiem. Po tym będziesz musiał wziąć haczyk. Konieczne jest usunięcie pętli. Narzędzie będzie musiało podnieść dolne dziąsła ciemnego koloru, rozciągnąć je przez wielobarwne materiały i wyrzucić. Takie działania będą musiały być przeprowadzone w całym kręgu. Następnie należy przenieść wiersz i narysować nowy, używając wielokolorowych pierścieni. Kontynuuj działanie w tej samej kolejności, przez którą poprzedni koło został ukończony.

Końcowa część utworu tworzy okładkę

Jak zszyć gumowaną obudowę telefonu? W ostatnim kroku musisz wykonać kilka prostych czynności. Musimy rozciągać na siebie pętle. Takie działanie trzeba rozpocząć około dwóch okrążeń przed zakończeniem procesu tkania. Spróbuj się do nich dotrzeć. Następnie napraw je tak, aby nie schodzili ani nie opuszczali. W jednym miejscu będziesz musiał bandażować elastyczne pasma przy użyciu Loom Band. Należy przestrzegać określonego odcienia. Następnie można, bez obawy, zacząć strzelać do materiału z słupków za pomocą haka. Palce jednocześnie, musimy starannie spróbować rozłożyć produkt.

Dodatkowy wystrój nie będzie zbędny

Teraz znasz odpowiedź na pytanie, jak uzyskać oryginalny produkt dla Twojego telefonu. Kiedy pokrywa jest całkowicie gotowa, możesz zacząć myśleć o tym, jak ją ozdobić. Dodatkowy wystrój nie będzie zbędny. Na obecnym etapie można znaleźć wiele uroków i wisiorków. Będą mogli zdobić ich twórczość. Ciekawe jest użycie frędzliny. Możesz użyć figurek, które będą wykonane z tych samych gumek. W ogóle nie oczekuje się kosztów. Tak, a liczby po utworzeniu sprawy będą bardzo proste.

Wnioski

Mamy nadzieję, że ta recenzja pomogła Ci zrozumieć, jak splotować doskonały przypadek dla Twojego telefonu. Powodzenia w tym dość oryginalnym i fascynującym procesie.