618 Shares 8423 views

„Rakitin” cmentarz. Pochówku zmarłych i wszelkiego rodzaju usług pogrzebowych.

Każdy człowiek chce pochować swoje najdroższe ludziom w godnym miejscu, gdzie grób jest dobrze utrzymany i jest otoczony przez piękne krajobrazy. Przecież każdy chce wejść w przytulnym miejscu, aby móc oddać hołd ich bliskich. Cmentarz „Rakitin” – to rytuał kompleks, który jest gospodarzem grzebanie zmarłych.

Trochę historii

Cmentarz „Rakitin” został założony w 1985 roku, jego nazwa otrzymał od małej osady o tej samej nazwie, które znajduje się około 10 km od Moskwy obwodnicy w kierunku drogi Kałudze. Obszar, w którym przeprowadzana jest dumping, jest członkiem centrum pogrzebowego prawosławnego. Uświęca cmentarz rektor Prawosławnego Kazan Cathedral w Plac Czerwony, ojciec Arkady. Od otwarcia kompleksu pogrzebowego pochowany tutaj i prostych i znanych ludzi.

święty siedziba

Cmentarz „Rakitin” – dobrze naturalny obszar, który jest doskonale zagospodarowany. Kompleks jest mały kościółek, w którym usługa jest wykonywana, a pogrzeb zmarłego. Świątynia ku czci św Innocenty (był metropolita Wszechrusi i Moskwie) był oddany i dał błogosławieństwo do służby w roku 1998. W tej kaplicy można zamówić usługę za zmarłych, aby uczcić pamięć bliskich, aby nabyć wszystkie niezbędne atrybuty chrześcijanina.

Przestrzeń dla grobów

Oprócz typowych miejsc dla grobów i cmentarzy zmarłych krewnych organizatorzy oferują specjalną ziemię elitarną. To miejsce znajduje się zaledwie trzech kroków od świątyni. Został on zaprojektowany zgodnie z zasadami firmy pogrzebowej, poza panem cmentarza zadbał o piękno i komfort elitarnych obszarach. Piękny fontanna powstała w kamieniu symbolizuje ciągły okres czasu. Ta kreacja wymyślił słynnego mistrza Salvador Dali.

Piękne alejki, szerokie korytarze i łatwe podejście, a dostęp do strony, na której planowane jest dokonanie pochówku – główną zaletą tego cmentarza. W uzupełnieniu do pochówku w trumnach, prowadzone są tu od kremacji i pochówku szczątków zmarłych.

rodowa pochówku

Kilka lat temu na cmentarzu „Rakitin” reaktywowana prawie stracił życie tradycję zakupu leków generycznych (Rodzinny) tablicy do dalszego grzebania zmarłych. Strony rodzinne okazją do stworzenia prawdziwy pomnik całej rodziny, gdzie można przyjść i hołd wszystkim bliskich i ludzi. Ponadto, możliwe jest, aby wybrać lokalizację witryny w dowolnym miejscu cmentarza, aby podnieść ją do swoich potrzeb, udekorować niezwykłych zabytków i terenów zielonych.

usługi

Pogrzeb Complex zawiera wszystkie niezbędne usługi związane z pochówkiem zmarłych. Na żądanie w czasie grobu pochówku udekorować gałązkami sosny, piękna zasłona ścianach podoba Ci się szmatki. Opuszczania trumny mogą być przeprowadzane w zależności od preferencji najbliższymi: na białych ręczników lub skorzystać z windy, która powoli opuszczone trumnę.

Jeśli nie można znaleźć często utylizacji, można skorzystać z regularnej pielęgnacji grobu: będzie oczyścić, utrzymać bezpieczne krzyży i pomników.

Nie musisz szukać ustanowienia uspołecznionych usług pogrzebowych: cmentarz prowadzi sklep ze wszystkimi potrzebnymi towarami: Pomniki, nagrobki i inne. Będziesz mógł wybrać produkt, który Ci odpowiada po cenie: od większości opcji budżetowych i zabytków wykończeniowych, wykonanych na zamówienie. Są to usługi świadczone na cmentarz „Rakitin”. Godziny otwarcia kompleksu pogrzebowego: od 10.00 do 17.00, niezależnie od dnia tygodnia.

dogodna lokalizacja

Należy pamiętać, że kompleks pogrzebowy cieszy się doskonałą lokalizacją dostępności doskonały transport, wiele środków transportu publicznego, w niewielkiej odległości od Mkad. Ponadto, możliwe jest, aby zatrzymać się na pogrzebie kompleksu samochodem.

Pogrzeb odbywa się codziennie od 9 do 19 godzin (maj – wrzesień), a od 9 rano do 5 po południu od października do kwietnia. Ten podstawowy harmonogram umieszczono na cmentarzu „Rakitin”.

Jak dostać się do miejsca pochówku zmarłych? Lub shuttle car №№ 515, 398, 427, 512, 433, 514, aby zatrzymać "Rakitin".

Zapłać swój ostatni hołd ich przyjaciół i rodziny – to święty obowiązek każdego człowieka. Konieczne jest zatem, aby zadbać wcześniej o wyborze cmentarza i działki do pochówku.