666 Shares 9977 views

Co dać rocznicę ślubu 1 rok młode pary?

Że minął rok od tej szczęśliwej chwili, jak można stać się jednym, stajesz się rodzina. Pierwsza rocznica ślubu nazywa bawełniane ślub. Nazwa ta jest bardzo symboliczne, ponieważ po pierwszym roku życia razem relacje rodzinne między małżonkami nadal jest bardzo cienki i kruchy i nieostrożny działania lub słowa mogą oderwać.


Bliscy przyjaciele i rodzice zaczynają myśleć z wyprzedzeniem, co dać na rocznicę ślubu 1 rok młodszy małżonków.

Zgodnie z tradycją, na tym ważnym dniem jest pripodnosit jakąkolwiek bieliznę lub rzeczy perkalu. Można to len, perkal sparowane chusteczki, serwetki, zasłony do okien, poduszki. Jeśli chcesz się wyróżniać, ale nie wiem dokładnie, co dać na rocznicę 1 rok, a następnie włączyć wyobraźnię i podejście do tych pozornie prostych prezenty kreatywnie. Spójrz na niezwykle kształcie poduszki, na przykład w postaci dwóch serc, dwa niedźwiedzia Cubs przytulanie, czy „mąż i żona” delikatny napis „Rady i miłości”, itd. Dobrym pomysłem dla tych, którzy lubią haftować: do prostych wyrobów bawełnianych, można haftować piękne napisami lub zdjęcia na własną rękę. Oryginalny prezent wykonany ze swoimi rękami, to będzie dla młodych znacznie droższe i będzie istnieć w jednym egzemplarzu tylko od nich.

In-law, zbyt często zastanawia się, co dać na rocznicę ślubu na rok jego ukochanego syna i córkę. Od dawna tradycja, że mama musi przedstawić prezent dla swojej córki piękny strój druku. Jeśli szwaczka, byłoby to bardzo niezwykłe, jeśli nie ten strój SEW. Wystarczy spojrzeć na dziennik i wybrać model sukni jest bardziej nowoczesny, z córką mogła umieścić go na i poza domem. W skrajnym przypadku, strój można kupić w sklepie. Co dać na rocznicę ślubu 1 rok od rodziców panny młodej? Pamiętaj, że dzieci – jest to rodzina, a oni muszą sobie nawzajem pomagać w pracach w domu, w tym kuchni. Daj im dwa identyczne kuchenny fartuch z ciekawymi napisami: „Prince – księżniczka”, „Favorite – Ulubione”, „mąż – żona”. Mogą też tworzyć własne lub kupić w sklepie niezwykłych prezentów.

Prezenty na rocznicę ślubu 1 rok może być nie tylko bawełniane. Oryginalny prezent będzie obraz młodej pary. Wybierz piękną fotografię nowożeńców – może to być dowolny udostępnianie zdjęć – i doprowadzić ją do profesjonalnego artysty. Wystarczy dbać o znalezienie i wybranie zdjęć artystę z góry, bo praca artysty zajmie trochę czasu (od kilku dni do miesiąca).

Oczywiście, para się z podejściem z najcenniejszych pierwszej randce pytanie gwałtownie wzrasta: „Co dać rocznicę ślubu 1 Rok siebie?”. Młoda żona może dać koszulę, chusteczkę z napisem miłości, lub wybrać swój ulubiony kolor pościeli żonę z ładnym pary wzoru: Two Lovers anioł, Lew i lwica, może dwa tygrysy z młodymi jak małą podpowiedź prokreacji. Człowiek może dać swój ulubiony szlafrok lub ręcznik z romantycznym napisem. Słodycze pokochają pudełko ulubionych czekoladek, zawinięte w rzeczy bawełnianych, takich jak chusteczką. Romantyczna kolacja, położył na nowy obrus, będzie godne zakończenie tego wspaniałego wspólnego wypoczynku.

Zatem kwestia co dać na rocznicę ślubu 1 roku nie będzie już przeszkadzać.