333 Shares 8088 views

Lekcja na zimę: jak warkocz cebuli w warkocz

Najkorzystniejszą miesięcznie za akcje zakładka cebuli na zimę na październik. Że wiele gospodyń domowych zaczynają się rozwiązać problem w tym miesiącu. Ten roślinny są przechowywane tak długo, jak dbać o niego, a także, w zależności od przygotowania cebulek i odmian. Po zakończeniu prac przygotowawczych istnieje kilka możliwości jej nieco dłużej utrzymują: w pudełkach, umieszczenie w piwnicy w drewnianych skrzyń, kosze Wicker kartonów wiązek w temperaturze 16-18 ° C, – w pomieszczeniu. A wiesz jak warkocz cebuli w warkocz? Dla wszystkich innych metod, specjalistyczna wiedza nie jest konieczna, a tu niezbędne doświadczenie i szkolenia.

Niektóre ogólne informacje o przechowywaniu cebuli

gospodyni, korzystne są krajowych warzyw, a nie za granicą. Ponadto, trzeba wybrać ostre gatunki cebuli, są bardziej nadaje się do długiego przechowywania zimowego.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że niektóre odmiany są bardziej podatne na choroby, na przykład, słodkie i półsłodkie. Dobre zbiory cebuli. W zimie – to jest to, czego potrzebujesz. To musi być czyste w lecie, dobrze wysuszyć w otwartym świeżego powietrza, więc nie gnije. Starannie uporządkowane, w celu określenia przydatności do długotrwałego przechowywania. Żarówek należy soczyste gęsty, bez formy i uszkodzeniem. Łuska musi całkowicie pokrywać żarówkę, a być gęste, mają złocisto-pomarańczowy kolor. Head – suche, mocne, bez żadnych oznak gnicia, ogon – idealnie suche. Różne odmiany nie powinny być przechowywane razem, wybrać rozmiar żarówki o tej samej wielkości i kształtu.

Jak utrzymać łuk: dla zbiorów zimowych w lecie

Przechowywany łuk pożądane posypuje się sproszkowaną kreda: 10 kg – 200 gramów. Po wyschnięciu jest umieszczone w koszach, worków lub skrzynek i wysłane w chłodnym, przewiewnym miejscu. Podczas postępu zimno rezerwy przeniesione do piwnicy w której temperatura jest utrzymywana w granicach 3-7 ° C. Może on być również przechowywany w temperaturze 18-20 ° głównej splatane i zawieszone wieńce. Dlatego trochę poniżej przyjrzymy się jak warkocz cebuli w warkocz. Głównym wymogiem w pamięci głównej – nasze rezerwy umieszczone jak najdalej od urządzeń grzewczych, lub będą one gwałtownie kurczyć.

Można powiesić łuk w nylonowych pończoch, jak nasi dziadkowie. Z biegiem czasu, zapasy muszą dotknąć, usuwając zbutwiałe i kiełkujące żarówek. Jeśli zastosujemy się do wszystkich zasad przechowywania, inwentaryzacji przed nami roślinny wystarczyć aż do następnych zbiorów.

Zaangażowany w wystroju kuchni: wyplata warkocze cebuli

Niektóre gospodynie starają się nie tylko utrzymać cebulę na zimę, i chcą to zrobić ładnie. Zwłaszcza, gdy jesteś w warzywach procesowych z własnego ogrodu. Również uzyskać bardzo opłacalna – stale pożądany produkt będzie pod ręką. I piękne – gospodyni jest zawsze miły, aby umieścić swoje prace na wystawie. Cóż, nadszedł czas, aby powiedzieć, jak warkocz cebuli w warkocz. Aby to zrobić, należy najpiękniejsze i najlepsze żarówki: dobrze dojrzałe, gładkie i tej samej wielkości. Okazją do wyschnięcia, usunąć brudną łuskę, można wyciąć korzenie. Bluzki nie dotykać. musi być elastyczna, nieznacznie suszy. Ale jak warkocz cebuli dostać wystarczająco ciężki, potem trzeba zrobić fundament. Aby to zrobić, można wziąć silnej taśmy, drutu lub sznura. Nawet syntetyczne lub konopi sznurka konwencjonalne bandaża.

Schemat tkane plecionki

Aby rozpocząć, należy wybrać żarówkę z najbardziej wytrzymałego i długi ogon. Na jej podstawie tie kolana – tak, że jej krawędzie są równe. Otrzymamy trzy końce, przeznaczone do tkania tail cebuli i dwóch lin. Zaczynamy sam splot warkocz, w zdobyciu lewo i prawo umieścić nową żarówkę. Połączenie musi być gęsta i żarówki muszą być przechowywane w kolejce. Do tego ozdobne warkocz okazało produktu, zaleca się splot suszonych kwiatów i trawy, na przykład, nagietki, chaber quinoa i które nie kruszą się lub tracą kolor. Gdy pozostałe 15 centymetrów liny warkocz podsumowuje. Przywiązany liną ciasno wokół wierzchołków i jego biznesowego silnej pętli, i dla których powiesimy warkocz. Suszy się w dobrze wentylowanej powierzchni i następnie wprowadzony do kuchni. Teraz będziesz mógł warkocz cebuli w warkocz, szczególnie miło dostać, jeśli używasz czerwoną cebulę.

Innym sposobem, aby wykonać zadanie

Zastrzegamy sobie wszystkie pióra cebulę, wybrany z ogrodu. Cóż to musi być suszone w warunkach otoczenia, to zajmie nie mniej niż miesiąc. Wyjąć dodatkowych rąk łuskę, starając się wysuszyć pióra pozostał na swoim miejscu. Cebula sortować według rozmiaru, tak aby był tej samej wielkości – w tym przypadku będzie splot miłe i gładkie. Teraz możemy opanować jak warkocz cebuli w warkocz w ten sposób. Wykonywanie zacząć od długości liny pierścień około 70 cm. Pierścień jest zawieszony w dogodnym miejscu, na przykład klamki lub fotela. Umieścić miskę z cebuli pod sznurek do zawieszania i splot ogrodzenia.

Kilka razy przemierzają pierwsze dwie żarówki i zamocować je na początku pierścienia. Po tym przemierzają kotwienia parę żarówek. Następnie owinąć wokół liny posiada podwójne pierzaste żarówki pojedynczo. Długie pióra tkwią w ogrodzeniu, ubraliśmy się ich między żarówkami. Później będziemy je wyciąć. Staramy się rozpowszechniać żarówki w tej samej odległości od liny i równomiernie ze wszystkich stron. Około 10 centymetrów rezerwowe – przewód do łatwego zawieszania i przenoszenia ogrodzenia. Odcięty na gotowych warkocz nożyczkami wystających piór. Gotowe. To może być zawieszony w korytarzu lub w kuchni.