375 Shares 3017 views

Przegląd „Volkswagen Bora” samochód

Pierwszy samochód made in Germany „Volkswagen Bora” został pokazany publicznie w 1998 roku. Rok później, w '99, grupa decyduje o masowej produkcji tego modelu samochodu. W rzeczywistości, ta maszyna nie jest całkowicie nowy rozwój. Co dziwne, ale Niemcom udało się połączyć najlepsze cechy samochodu „Audi A3”, „Volkswagen Beetle” nowa generacja „Skoda Octavia”, a nawet „Seat Toledo” drugiej serii tej marki!

Projekt ma również swoje własne cechy. Jeśli spojrzeć na samochód „Volkswagen Bora” w profilu i całą twarz, można zauważyć podobieństwa z czwartej generacji małych hatchbacków „Golf”. I nie ma nic dziwnego, ponieważ nowy produkt został stworzony na platformie. Ponadto Niemcy utrzymali swój styl korporacyjnych i tylko nieznacznie przekształcone soplatformennika sedan. Ale nadal skopiować nowy model nikt nie wierzy. Niemieccy projektanci dokonały wielu zmian w konstrukcji lampy, zmieniła kształt przednich i tylnych zderzaków, a także zmieniono kratę.

Jeśli porównamy samochód „Volkswagen Bora” z „golf”, można zauważyć duże różnice w wymiarach, które pokazuje indywidualnych cech organizmu. Tak więc, niemiecki sedan „Bora” dodano długości od 23 cm, a jego wymiary są teraz 438 cm. Dzięki tej wydłużając inżynierów udało się zwiększyć przestrzeń w bagażniku. Teraz nowość jest w stanie pomieścić do 455 litrów bagażu.

Ale przejdźmy do technicznego samochodu „Volkswagen Bora” cechy. Właściciele Liczba najpierw zauważyć szeroką gamę systemów napędowych. Rzeczywiście, istnieje mnóstwo do wyboru – urządzenie może być wyposażone w jeden z siedmiu silników. Omówmy je bardziej szczegółowo. silniki benzynowe Linia 5 reprezentuje jednostek w zakresie od 100 do 204 KM o objętości od 1,6 do 2,8 litrów. Wśród turbinowego silnika wysokoprężnego ma dwa wyjścia 90 i 115 koni mechanicznych i tej samej objętości roboczej 1.9 litra. Wszystkie rośliny 7 zasilane mogą być słusznie uważane za najbardziej niezawodne i trwałe w przemyśle motoryzacyjnym niemieckiej, o czym świadczą liczne opinie i jazd testowych.

Nawiasem mówiąc, o długiej żywotności mogą być traktowane jako nie tylko silnika, ale również tselnootsinkovanny ciała. Ze względu na wielokrotne testowanie i udoskonaleń, inżynierowie mają tak długo, jak ochrona przed korozją. Potwierdzeniem tego jest gwarancja 12-letnia, która zapewnia producentom swoich klientów. W tym przypadku, jak pokazuje praktyka, po upływie okresu gwarancyjnego, maszyna nie jest pokryty rdzą. Znamiennym przykładem jest 14-letnie okazy sedanów „Volkswagen Bora”, która wydaje się nie mieć zamiaru opuścić otwarte przestrzenie rosyjskich w ciągu najbliższych 10-15 lat.

Jeśli chodzi o koszty, ale w dzisiejszych czasach kupić 8-letni samochód „Volkswagen Bora” może wynosić około 260-290 tysięcy rubli. Cena zależy od stanu technicznego i komplety. I oni mają „wiertarki” aż cztery. Biorąc pod uwagę wysoki poziom niezawodności i komfortu w kabinie, to cena na rynku rosyjskim dziś jest całkiem do przyjęcia.