873 Shares 3360 views

Celtyccy stanie szprychowe do systemów. Jak na drutach?

Spójrz na wzory celtyckie, szydełka, która stała się modna w ostatnich latach, i dosłownie GOOSEBUMPS trwania: tak piękny, ale bardzo trudne! Jednakże, to naprawdę nie jest tak podatny na rozwój? Bliżej przyjrzeć się bliżej: wiele programów pomocy, aby zanurzyć się w świecie symboli celtyckich oraz szczegółowe opisy pomogą nawet początkujący stworzyć unikalny kompleks rzeczy, zdobiące jej wzory, stworzone w czasach starożytnych.

Jako wzorzec pomaga tkaczy

Co zaskakujące, nie zgubić, nie rozpuszczają się w ornament czyni tę samą wzór, jego logika, konsekwencja, spójność. Gotowy wzór można pobrać z wielu bibliotek, w których istnieje wzór szprych plecionki na każdy gust. Ale czy warto to robić? tkaczy profesjonalne doradzają: narysować własny wzór. Napisała własny wzór i opracowany łatwiejsze i wygląda bardziej oryginalne i bardziej naładowany energią.

wykonania grzywny

Tworząc niepowtarzalny dzianiny rzeczy – ciężkiej pracy. Oczywiście, przyjść z pomocą celtyckie wzory szprychowe do systemów, ale oryginalność rysunku autora – kluczowy aspekt. Właściwie malowane ozdoba – strukturalnie ważny element. Jak wiadomo, dzianiny są ciężkie i niezgrabne ręce przez złe produkty siedzieć. Odpowiednio dobrany wzór pomogą zrównoważyć ciężar, aby rozprowadzać go bez pojawienia się pęcherzy i toreb. Arana pochłaniają ogromną ilość przędzy. Gotowy sweter może łatwo ważyć kilogram, nie mówiąc już o poncho lub coś więcej.

Skutecznie i prawidłowo sporządzone wzór warkocze związane szprychy uczyni idealnym pachy powierzchnia, daje wrażenie objętości i ciepła, ale nic nie wydaje się zbyt wiele. Gdzie jest ta część, która może mieć niedoświadczony Knitter pęcherzykami? Ze względu na ciężką rysunku jest równomiernie rozłożone wzdłuż długości wyrobu. Oznacza to, że nie ma potrzeby, aby skupić się konkretnie, usuwania zakładek tu i tam, na tyle, by prawa fizyki, aby pomóc sweter spektakularny wygląd. Więc celtycki wzór jest idealny, gdy trzeba ciepłe rzeczy, które doskonale usiąść.

Solidna konstrukcja – klucz do sukcesu

Aby uniknąć pęcherzyków i zgięcia, konieczne jest, aby zrobić coś równie poważne. Oznacza to, że produkt najwyższej jakości – w pełni vyvyazannoe Celtic ornament. tkaniny dywan stworzony Aran, trójwymiarowy i stworzyć dobre wrażenie w trzech płaszczyznach, skutecznie dając postać człowieka, który postawił na produkcie.

przepisy mody

W ostatnich latach Arana, plecionki i inne motywy związane z Celtami, dosłownie uderzył jeden rekord po drugim, przechwytywanie umysły tkaczy z całego świata. Wszystkich zainteresowanych celtyckie wzory szprychowe do systemów, każdy chce spróbować swoich sił. Nie poddają się modzie jest po prostu niemożliwe.

książki autora oferują mnóstwo schematów, gdzie całe Bukiety wzory wplecione w tkaninę tylko jedno. Ostatnie projekty, oryginalne pomysły dostępny dla wszystkich. Które mogą być ozdobione ornamentami Celtic? Tak, prawie wszystko:

 • kapelusze;
 • chusty;
 • poncho;
 • akcesoria, biżuteria;
 • swetry;
 • płaszcz.

Przedstawiony opinii publicznej celtyckie wzory z igieł schematy są dzianiny z dosłownie wszystko:

 • wełny;
 • jedwab;
 • bawełna;
 • syntetyki.

Można dokonać rękawiczki doskonała dla dzieci z hipoalergiczne płaszcz, może być wykonana z alpaki sweter luksusowe, bogato ozdobione wyrafinowanych motywów.

Celtic kroki warkocz

Jednym z najczęstszych celtyckie wzory – kosa. Przypisać to może seamy gładkiej powierzchni. W stosunku do przykładów opisanych poniżej, można zmieniać szerokość produktu, gdyż podoba tkaczy, po prostu zwiększenie liczby pętli w sieci.

 1. W pierwszym rzędzie do Pierwsze trzy pętle twarzy, galon dwóch kompletnych linii, a między powtarzanych cykli 4 i 6 backstitches czoła tyle razy, ile jest konieczne do planowanej głębokości.
 2. Drugi rząd rozpocząć dwie pętle twarzy, kordonek trzy mety, a między nimi wymaganą liczbę razy, aby powtórzyć cykl 6 backstitches pętli i czterech twarzy.
 3. Trzeci rząd rozpocznie z trzech pętli twarzy, kordonek dwa kompletne. Pomiędzy nimi przeprowadzić w następującym cyklu: 4 robić kordonek pętli, a następnie usuwa się z trzech ramion nośnych, a trzy dzianiny twarzy. Następny strzał wcześniej pętla dzianiny twarzy. Ile razy powtarzany cykl zależy od szerokości produktu.
 4. Czwarty cykl zaczyna się dwie pętle twarzy i kończy trzy szmer, a pomiędzy nimi jest kilka razy cykl jest powtarzany od 6 backstitches i 4 pętli twarzy.
 5. Piąty rząd składa się w całości z cyklu, ilość powtórzeń, które zależy od wielkości rzeczy. następującego cyklu: trzy pętle są usuwane na dodatkowym igły, a następnie Purl dwa provyazyvayut i powrót pętli usunięte, dzięki czemu ich twarzy. Dwa kolejne pętla usunięte, dzianiny trzy twarzy i odroczone – Wrong.
 6. Szósty rząd trzech początek pętli Purl, wraz z dwoma twarzy odbywa się cykl 4 pętli twarzy i sześciu backstitches między nimi.
 7. Na początku siódmego rzędu będą dwie pętle kordonek, wraz z trzema twarzy. Między robi cykl: trzy pętle są usuwane na dodatkową igły, dzianiny trzy twarzy, następnie provyazyvayut również odroczone pętle twarzy, kordonek i zrobić cztery.
 8. Ósma seria tally podobny do szóstego.
 9. W dziewiątym rzędzie pierwsze dwie pętle są usuwane z trzeciego igły, a następnie wykonać trzy pętle twarzy, odraczane provyazyvayut Źle. Kolejne trzy pętle muszą być usunięte przez dodatkowe igły związać dwa szmer twarzy i powrotu pchnięcie pętli. Ten cykl powtarza się od początku do końca serii.
 10. Dziesiąty rząd pokrywa się z czwartym.

Kiedy dziewiarskich dodatkowo konieczne powtórzenie wiersze 3-10. Powstały oplot jest ciasno.

przykłady rozwiązań

Chcesz wiedzieć, jak to wygląda celtic wzór igieł warkocz? Schemat z takim opisie:

Do czytnika w artykule wzory celtyckie z obwodów mówił – nie wszystkie istniejące i może ponadto mieć wyobraźnię doświadczony tkaczy. Pozwól sobie lot fantazji i stworzyć unikalne przedmioty.