608 Shares 5565 views

Jak wiemy logowanie w „Classmates”: sztukę hacking

Więc dzisiaj będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak znaleźć nazwę użytkownika w „Classmates”. Szczerze mówiąc, to nie jest najlepszy pomysł. Jednakże, jeśli jesteś właścicielem konta i dane logowania jest stracone, wtedy można zrozumieć. Zobaczmy, jak to jest możliwe, aby znać login i hasło to „Discover”.

regeneracja

Zacznijmy z opcją najbardziej uczciwy i skuteczny. On pomaga tylko ci, którzy naprawdę jest prawdziwym właścicielem swojego profilu na portalu społecznościowym. Jeśli nie masz pojęcia o tym, jak uzyskać nazwę użytkownika w „Classmates” i hasło można użyć specjalnej formy odzysku.

Takie podejście pozwoli uzyskać potrzebne dane. Przejdź do strony głównej sieci społecznych, a następnie wybrać „Zapomniałeś hasła?”. Po trzeba przypomnieć sobie numer telefonu przypisany do kwestionariusza (lub e-mail) i, w rzeczywistości, wprowadzić dane w odpowiednie pole. Poczekaj chwilę – a otrzymasz wiadomość zawierającą nazwę użytkownika i hasło. Jak widać, nic skomplikowanego. Teraz, gdy wiesz, jak sprawdzić logowania w „Classmates”. Jednak teraz będziemy mówić do was o mniej przyjemnych spraw, a mianowicie włamaniem.

Jeśli towarzysz

Dobrze, patrzeć, być może, przypadki, w których mamy zapoluchat dane naszych przyjaciół i znajomych. Zwłaszcza tych, którzy mieszkają bardzo blisko nas. Przeglądaj inne logowanie w „Classmates”, szczerze mówiąc, jest to dość trudne.

Pierwszy sposób, że można spróbować – jest wyciągnąć dane musimy towarzyszu. Może to być bezpośrednie pytanie (chociaż jest to mało prawdopodobne, będzie odpowiedzieć) lub podpowiedzi. Można próbować uzyskać dostęp do konwersacji e-mail, a następnie przez nią, aby uzyskać login i passvord. Raczej trudne, ale mimo to bardzo ciekawy krok.

Normalnie, ta opcja działała bardzo dobrze. W szczególności, jeśli ktoś jest blisko ciebie. W tym przypadku, być może moglibyśmy prosić coś trzeba bezpośrednio. Więc teraz zobaczmy, jak wiesz, login do „Classmates” w inny sposób. Zostawili kilka.

szpieg

A oto kolejny bardzo interesujące podejście, aby pomóc uzyskać wszystkie niezbędne dane do nas dzisiaj. Teraz patrzymy na ciebie, jak wiesz, login do „Classmates” za pomocą specjalnego szpiega. To właśnie on, co do zasady, pozwala nam pozyskiwać dane osobowe użytkownika.

Aby włączyć ten pomysł, będzie musiał znaleźć i pobrać specjalnych klawiszy. Konieczne jest, aby ustawić na komputerze ofiary, a następnie skonfigurować do wysyłania danych na adres email. Następnie można czekać, aż użytkownik wprowadzi nazwę użytkownika i hasło z sieci społecznej, a następnie zesłany do zapoznania Ci raport na temat manipulacji z komputerem. Będzie widać tylko login w „Classmates” jest napisane – i wszystkich przypadkach.

Szczerze mówiąc, oprócz niezbędnych danych można uzyskać również wiele niepotrzebnych informacji. Wszystko to dlatego, że keylogger „Licks” cokolwiek użytkownik wpisze. Tak, czasami może być bardzo przydatna. Ale w większości przypadków, a wręcz przeciwnie. Zobaczmy więc, jak wiesz, login do „Classmates” w inny sposób.

zawartość

No i tutaj jest inne podejście, które jest dość powszechne, jak wiele powiedzieć, pomaga. To nic innego jak wykorzystaniu specjalistycznego treści, które otrzyma żadnych danych z sieciami społecznymi. Ten program nazywa się napastnik.

Wszystko, czego potrzebujesz – jest to, pobieranie znaleźć i zainstalować na swoim komputerze. Następnie zalogować się do sieci społecznych za pośrednictwem swojego konta. Następnie dostaniesz zupełnie nowe pole działania. trzeba będzie wybrać „Odbiór danych”, a następnie umieścić w miejscu niezbędną adres konta, które chciałbym się włamać. To wszystko. Po wykonaniu tego procesu, możliwe jest, aby korzystać z wyników, ponieważ teraz wiesz, jak rozpoznać logowanie w „Classmates”.

minusem

Jednak nie wszystko jest zawsze tak dobry. Chodzi o to, że nikt nie próba przełamania nie pozostaje w cieniu. Tak więc, musimy być gotowi na niektóre nie najlepsze skutki.

Pierwszy – to utrata zaufania i dobrych relacji do swoich towarzyszy. Te, które starają się złamać. Jeśli „przejrzeć”, jest mało prawdopodobne, że po prostu bardzo szybko. Niemniej jednak, z osobą, zawsze można znaleźć wspólny język, aby pokutowali, przeprosić.

Drugą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę – jest zablokowanie własnego konta. Chodzi o to, że jeśli administracja sieci społecznej podejrzewasz do zbrodni, to „zatrzyma” dostęp do zasobu. Tak, i oznaczyć go jako łotrzyka i orzechów. W tym przypadku proces odzyskiwania konta jest po prostu niemożliwe.

Po trzecie, konieczne jest, aby zwrócić uwagę – to jest fakt, że po wykorzystanie treści przeznaczone dla hackingu, można ukraść profilu. Co więcej, jest on naprawdę się wydarzy, jeśli zdecydujesz się skorzystać ze specjalnych aplikacji, które rzekomo zwiększają możliwości sieci społecznościowych. Dlatego należy zachować ostrożność, myśląc niedozwolonych działań.