753 Shares 2953 views

Lek „Sabsimpleks” Baby

„Sabsimpleks” Perparat niemowląt wytwarza się w postaci zawiesiny do podawania doustnie (podawanie doustne). Aktywny składnik – simetikon. Dodatkowe składniki: benzoesan , cytrynian sodu i kwas cytrynowy jednowodny, aromat, woda oczyszczona, hydroksypropylometylocelulozę i inne.

Aktywna substancja farmaceutyczna jest stabilne polymethylsiloxanes powierzchniowo czynnego. Simetikon zmniejsza napięcie powierzchniowe i powoduje zakłócenie pęcherzyków gazu, które tworzą się w śluzie jelitowym i zawartość żołądka.

Aktywny składnik środków fizycznych likwiduje pianę nie wchodził w reakcję chemiczną. simetikon absorpcji po podaniu doustnym nie występuje. Składnik niezmienione wydalanie.

Preparat „Sabsimpleks” Niemowlę wyznaczony w leczeniu objawowym zaburzeń żołądkowo-jelitowych, które są związane ze zwiększonym tworzeniem gazu (wzdęcia). Lek jest stosowany jako pomoc w diagnozie narządów jamy brzusznej (USG rentgenowskich) i przy przygotowaniu do gastroduodenoscopy. Co więcej, ten lek jest wskazany do redukcji mocy odgazowywania po zabiegu i jest stosowany do usuwania skutków zatrucia detergentami.

Lek „Sabsimpleks”. Instrukcja użytkowania.

Dla dzieci karmienie sztuczne 0,6 ml (piętnaście krople) dodano w każdym podaniem do butelki. Medycyna „Sabsimpleks” Baby miesza dobrze z mlekiem lub innymi płynami.

Niemowlęta karmione piersią lek zaleca się podawać małej łyżeczki każdorazowo tuż przed karmieniem.

Dziecko w wieku sześciu lat, lek jest podawany po lub w trakcie posiłku piętnaście kropli. Jeśli jest to konieczne, a przed snem w określonej dawce.

Dzieci starsze niż sześć lat, narzędzie jest przypisany do dwudziestu lub trzydziestu kropli. Dla dorosłych, dawka wynosi od trzydziestu do czterdziestu pięciu kropli.

Przed zastosowaniem leku, należy dobrze wstrząsnąć. Pojemność powinien być odwrócony do góry nogami i delikatnie dotknij palcem na dole. Tak więc, zawiesina wypływa z kroplomierzem.

Czas trwania leczenia zależy od nasilenia objawów. Jeśli to konieczne, lek jest uprawniony do odbierania w przedłużonym okresie.

Przed badanie rentgenowskie zaleca się przyjmować trzy do sześciu łyżeczek (piętnaście do trzydziestu mililitrach) użytego leku „Sabsimpleks” w przeddzień badania w godzinach wieczornych.

Przed USG leku podawanego w liczbie trzech łyżeczek wieczorem na dzień przed rozpoznaniem. W ciągu trzech godzin przed badaniem zaleca się przyjmować tę samą dawkę.

Przed endoskopii, tylko jedna łyżka. Podczas dochodzenia kilka mililitrów leku może być wprowadzony przez endoskop. W ten sposób pęcherzyki gazu są usuwane.

Jeśli dawka zatrucie detergent jest wybrany zgodnie z ciężkości zatrucia. Minimalna zalecana dawka w takich przypadkach – Pięć ml (łyżeczka).

Jeśli nie ma efektu, lub pojawienie się nowych dolegliwości związanych z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi, odbieranie „Sabsimpleks” lek dla niemowląt zaleca się zawiesić i przeprowadzić dokładne badanie kliniczne.

Zawieszenie jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Zdaniem ekspertów, w praktyce lekarskiej nie jesteś zalogowany niepożądanych. Jednak może wystąpić zaczerwienienie, wysypka, świąd.

W stosowaniu leku „Sabsimpleks”, w większości pozytywne opinie. Zawiesinę pozostawia się do stosowania u pacjentów z cukrzycą z powodu leku nie węglowodany.