657 Shares 3460 views

Przegląd SUV Opel Frontera

W 1991 roku światowa premiera pierwszej generacji Opel Frontera. Ten samochód jest niezwykłe w tym, że nie jest całkowicie niemiecki. Jest to przystosowana wersja SUV Isuzu Rodeo w Japonii. Zmiany dotyczy tylko silników. Transmisja był japoński, niemiecki silnik i maszyna sama zbiera się w Anglii.
Opel Frontera Pierwsza generacja

Model ten był produkowany od 2 wersjach nadwozia – pięciodrzwiowa z długim rozstawem osi (kombi) oraz trzy-drzwiowa z krótkim (Opel Frontera Sport). Silnik zamontowano w SUV lub benzyny (115 KM), lub oleju napędowego (115 KM). Hamulce z przodu – bęben, z przodu – płyty.

W 1995 roku Opel Frontera samochód został znacznie ulepszony. Sprężyny w tylnym zawieszeniu zostały wymienione sprężyny, złóż dolną tylne drzwi zaczęły się pochylić na bok, nie w dół. Zaczęła zainstalować koło zapasowe. Wcześniej było w bagażniku.
Opel Frontera – auto drugiej generacji

Model ten wszedł na rynek w 1998 roku. Wygląd zmienił się trochę: nie zostały zmodyfikowane światła tylne, nowa osłona chłodnicy, potężny zderzak, trójkątne okno w Opel Frontera podshtampovki Sport na boku ciała. Konfiguracja okien bocznych oraz nadkola nadać pojazdowi bardziej dynamiczną formę. Silnik zamontowany lub benzyna (lub bezpośredni wtrysk V6 3,2 litra) lub olej napędowy.

Ale chyba najbardziej znanym i ważną innowacją było elektroniczny system, który pozwala wyłączyć i włączyć napęd na cztery koła podczas jazdy off-road pojazdu wynosi nie więcej niż stu kilometrów na godzinę. Odpłatnie, SUV można zamówić avtotransmissiyu 4-pasmowy.
Ponadto, samochód Opel Frontera 2 generacji różni się lepsze prowadzenie na drodze oraz off-road zwrotność. Było to możliwe dzięki szerszej przedniej i tylnej toru, pudełka pięć prędkości i hamulcami tarczowymi.

Znacznie zmniejszyć hałas w kabinie ze względu na modernizowanych układów napędowych, dodatkową izolację i poprawę aerodynamiki.

Bezpieczeństwo w samochodzie zapewnić pasów i poduszki pełnowymiarowe. Na tylnych siedzeń wyposażonych w zagłówki, które można regulować na wysokość. Opcjonalnie można zakupić centralny zagłówek tylnego siedzenia pięciodrzwiowego samochodu.

Duży bagażnik. Jego objętość wynosi pięćset osiemnaście litrów i ze złożonymi tylnymi siedzeniami – 1790 litrów. Otwiera ją w kilku etapach. Musi najpierw podnieść górną część okna, a następnie uruchomić w kierunku dolnej części drzwi, na których koła zapasowego.

zmienił również i desce rozdzielczej. Było wyświetlacz systemu nawigacji, który łączy w sobie wiele funkcji – z książki telefonicznej do komputera pokładowego. Od 1999 roku Opel Frontera SUV jest wyposażony w system ABS.

Od 2001 roku sprzedano Opel Frontera Sport Olympus, którego uwalnianie zbiegając się z Olimpiady.

Opel Frontera produkcja została przerwana w 2003 roku. Stało się to ze względu na spowolnienie popytu samochodowym. Jednak nowy model Opel Frontera została uruchomiona w 2006 roku, który z poprzednich maszyn nie miał nic wspólnego. Prototyp SUV stał się samochód koncepcyjny Chevrolet S3X platforma Teta dalej.