349 Shares 7524 views

Kreatywność Morin Chayld

Pisarz-novelistka Morin Chayld – popularny autor pracy w krajach anglojęzycznych. Niemniej jednak, w Rosji, z jej twórcze czytelnicy nie znają. I byłoby miło, aby spróbować wyeliminować ten defekt. Ten artykuł pomoże Ci to zrobić.


biografia

Morin Chayld – znany pisarz z USA, popularne na świecie ze względu na ich powieści miłosnych. Pisze w różnych gatunkach: historyczna, w nowoczesnym, jak również w Mistycznym. Na jego autorstwa, istnieje ponad sto prac. Ponadto Maureen praca opublikowana pod różnymi pseudonimami, takimi jak Ann Kerberi lub, na przykład, Sarah Hart, Ketlin keyn. Dziecko jest publikowany przez ponad 25 lat, od 1990 roku. Obecnie mieszka w Kalifornii, jest żonaty i ma dwoje dzieci i pies rasy golden retriever.

Seria książek

Wiele dzieł Maureen łączone w różnych seriach. Chociaż, tak przy okazji, to seria książek zatytułowanych „Connolly Bracia i siostry Paige” nie jest zjednoczona przez wspólny działki. Prace te obejmują niektóre z głównych bohaterów, w żaden sposób połączone ze sobą poza pracą. Seria wydawnicza Morin Chayld podobny do filmów pełnometrażowych, które opowiadają różne historie.

Na przykład opowiadanie „Spójrz na twarz miłości”, opowiadający o ciekawej i dość pikantnym między podróżowania łodzią kobiety i milioner, który jest właścicielem statku (on, nawiasem mówiąc, nie jest świadomy, że mają wspólnych dzieci!), Część linii „Milionerzy i dzieci.”

Oczywiście, możemy przynieść wiele takich przykładów. Ale jest Morin Chayld i produkty, które nie są ujęte w żadnej z serii książek, by tak rzec, stał samotnie. Na przykład, powieść „Hostage pasji”. W nim Morin Chayld opowiada historię Puerto Rico, który ma obsesję na punkcie zemsty swoją byłą żonę i jej rodzinę od ponad pięciu lat. I wreszcie, życie daje mu szansę nawet przestępcy. Kopanie dziury na inny, wydaje się, że dostał się do niej sam. Co dzieje się dalej? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zacząć czytać tę powieść.

Trzeba też wspomnieć o „Wszystko, co się dzieje” powieść. Jego historia może być szczególnie interesujące dla czytelników, w chwili obecnej, kiedy słysząc takie dzieła, jak również inne „Fifty Shades of Grey”.

Powieść zaczyna się od słów: „Bycie dziewicą nie jest tak wielka. Tak więc, Nora Bailey chce zmienić tę sytuację, prawda? Pytanie tylko, kto dokładnie pomoże jej pozbyć się pasem czystości „/ To Nora Beyl, jak wynika z pierwszych linii, bardzo długi czas oczekiwania na nią tylko księcia na białym koniu. I, oczywiście, już dość zdesperowany po długim czasie. Ale nie było tak źle, to jest rzeczywiście? Pytanie pozostaje otwarte. I uzyskać wyczerpującą odpowiedź, że jest to konieczne, ponieważ jest to zaskakujące, po prostu zacząć czytać produkt.

Kontakt pisarz

Wszystkich ciekawych nowości z życia pisarza można znaleźć na portalach społecznościowych. Jej rozliczenia są w Facebook (ID-adres / maureenchild) i Twitter (@maureenchild). Ponadto, nie jest możliwe, aby komunikować się ze sobą bezpośrednio i znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Maureen Child ma własną oficjalną stronę internetową, na której można śledzić wszystkie aktualizacje i nowości z życia autora kilkudziesięciu prac na temat miłości.

Dla kogo napisane prace?

Okazuje się, że Chayld Morin pisze ciekawe książki w pierwszej kolejności dla tych ludzi, którzy lubią relacji miłości, których przykłady są trudne do spełnienia w życiu. Ponadto, jestem pewien, że wielu czytelników będzie uwielbiają stawiać się w miejscu głównych bohaterów tych utworów i żyć swoje życie na działce o powieściach.

W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie do pracy tego amerykańskiego pisarza? Kiedy trzeba coś do zajmowania czasu. Wszystkie te powieści są tworzone wyłącznie dla rozrywki. Ale to nie znaczy, że są złe. Zaledwie prace nie nadają się do publiczności myślicieli i filozofów, którzy chcą znaleźć głębszych znaczeń w dziełach literackich. Czytanie książek Chayld Morin, człowiek jest w stanie spoczynku.