374 Shares 8587 views

W historii Chin – chiński Latarnie latające

Miejsce należy do pojawienia się latarnie nieba Wschodu. Były one izdrevne bardzo kochany przez ludzi. Dla nas w Rosji takiej rozrywki po prostu przychodzi i stwierdza sławę.
Roczniki powiedzieć, ponieważ w rzeczywistości, pojawił się po raz pierwszy chińskie lampiony używane w 180-234 lat., W czasie kampanii zbrojnych generała Zhuge Liang, używał ich z obawy przed wrogami inwazji.
Jak w dawnych czasach takie rzeczy robić? Z wykorzystaniem lamp z olejem i składający się z ogromnym opakowaniu papieru. Projekt unosił się i ten straszny wróg boyalisiz faktu, że myśl o boskich istot na ogólnej stronie.
Inne dowody historyczne mówią, że niektóre starożytny uczony Dzhozef Nidhem powiedział, że należą one do jeszcze wcześniejszych czasów -. Źródła wspomnieć, że Paramount lampiony zostały zaprojektowane do transmisji ważnych wiadomości pomiędzy różnymi pułków armii, a dopiero po tym, jak zostały wykorzystane w działalności religijnej.

Pisarz i fotograf Chzhou grzech w 2005 roku wyszło na dość wysokim linii w Journal of the Arts i rozrywki w konkursie zorganizowanym dla dziennikarzy World Press, za to, że sfilmował prezentację na jednym z brzegów morskich Tajlandii pięciu tysięcy chińskich lampionów nad horyzontem po pamięć ofiar trzęsienia ziemi na Oceanie Indyjskim. W ten sposób rozpoczęła się społeczeństwa coraz większą liczbę piłek będzie po tej chwili, za szczególne – począwszy od 2006 roku w Europie.

Tradycyjnie wspieranie produktów lub struktury ramowe (latarnie) wykonane z bambusa non-ciężkiej, oprócz dolnej części konstrukcji jest ważnym zestaw pozycja – „silnik” w całym tym wzorem lub palnej materii. Jest co najmniej dwa warianty jej wykonania: a gruby papier impregnowany specjalnych materiałów palnych, w przeciwnym razie jest to tkanina bawełniana, która jest impregnowana woskiem.

Jednym z istniejących metod, z których delaegsya palny – to palne polimery. Kopuły, umieszczonym na ościeżnicy jest wykonany z nevoslamenyayuscheysya technologicznie światła z papieru ryżowego z dodatkiem drzewa morwy kolei koi impregnowany specjalnie dla tej substancji. Zrób chiński lampion kształt jest całkowicie zupełnie inna od prostych cylindry, kończąc na najbardziej niesamowite.

Obliczyć parametry chińskich Lantern wystarczająco łatwe. Po tym wszystkim, że łatwo jest ustalić temperaturę kopuły białych niebo latarnie, a następnie obliczyć masę i gęstość czasu. Na przykład, można zdefiniować i szybkość, z jaką będziemy wspinać chińską latarnię.
O wielkości około metra wysokości i waży około 150 g, obiekt latający wspina się około 800 m do 10-18 minut.
To samo należy powiedzieć o zasad bezpieczeństwa podczas korzystania bale pragnienia. To nie może być używany w odległości mniejszej niż 5 kilometrów do portów lotniczych i urządzeń przeciwpożarowych. Zgodnie z tym, pożądane wykonać uruchamianie przy wietrznej pogodzie.