464 Shares 6306 views

Kawior szczupaka – gotowanie

Nawet w czasach starożytnych było to uważane za przysmak królewski szczupak kawior i kupić to nie każdy może sobie pozwolić. Jeśli prawidłowo marynowane jajka, w tym przypadku staje się kolor bursztynowy, i ona będzie bardziej ziarnisty. Do tej pory, jego cena jest znacznie niższa od czerwieni.

Należy zauważyć przysługę szczupaki i cieląt, który składa się przede wszystkim w jego dietichnosti duże ilości białek, witamin i soli mineralnych. Jest również bogaty w witaminy z grupy takie jak D i A.

Pike kawior, gotowanie jest to, że można zrobić w domu i ma opredlenii zasady z soli fizjologicznej. W ten sposób, 1 kg surowca ikry, należy 30 g soli. I po kilku dniach, można cieszyć się smakiem jego doskonałe króla. Ponadto, inne metody sschestvuyut jego solenie, takich jak zielona cebula, masło, śmietana i innych. Aby uzyskać informacje o tym, jak przygotować kawior na szczupaki. Najbardziej proste i smaczne sposoby.

Kawior szczupaka – gotowanie z cebuli

składniki:

 • kawior Pike – 220 g;
 • Bow – kilka sztuk;
 • Olej roślinny – 2 łyżek;
 • ocet.

Umieścić jajka w małym sicie, sparzyć wrzątkiem i zdjąć folię. Następnie posiekać i dodać do jajek. Teraz wypełnić go z oleju roślinnego i octu. Następnie posypać pieprzem, solą i przynieść do stołu. Doskonała przekąska przygotowana szybkie i łatwe.

Bon appetit!

Pike kawior – 2 przepis

Do przygotowania potrzebne będą:

 • olej oliwkowy;
 • Pike kawior;
 • ocet;
 • cytryna.

Aby rozpocząć, należy oczyścić jaj z folią i umieścić w garnku, ani głębokim garnku. Następnie dobrze wymieszać. Dodać trochę oliwy z oliwek, sok z cytryny, ocet i wodę. Następnie odstawić na godzinę. Smaczne przekąski jest gotowa do jedzenia!

Kawior szczupaka – gotowanie w tradycyjny sposób

składniki:

 • kawior Pike – 220 g;
 • olej roślinny;
 • sól.

Przygotowanie kawior szczupaki na wiele sposobów, ale ten jest chyba najbardziej tradycyjny i prosty. Aby to zrobić, należy wybrać świeże ryby.

Pike cięcia, a następnie prześwitujących powłok z jaj i prisolit (1 filiżanka jaja – 10 g soli). Następnie składają jaja w garnuszku lub szklanych słoikach. Wlać na szczycie z olejem roślinnym i miejsce na dzień w ciepłym miejscu. Już następnego dnia możesz cieszyć się wielką delikatnością.

Kawior szczupaka – przygotowanie recepty 4

Potrzebne będą:

 • Pike kawior;
 • sól;
 • olej roślinny;
 • cebule.

Początkowo wyjąć jajka z ryb bezpośrednio do woreczka. Następnie podgrzać bardzo słoną wodę w garnku. Sól nie musi być przykro i sprawdzić jego stopień zasolenia, konieczne jest użycie surowe jajko. Aby to zrobić, należy zanurzyć go w wodzie, jeśli to wymyślił, to znaczy, że wszystko jest w porządku, ale jeśli nie, to sól woda powinna być trochę więcej. Teraz gotować rozwiązanie i zdjąć z ognia. Następnie umieścić go w jaja, podczas gdy stale mieszając. Gdy film jaj zaczynają oddzielić siebie, trzeba odrzucić go na sicie. Następnie rozszerzyć ją z sita słoikach, dodając olej roślinny z posiekanym cebuli. Należy zauważyć, że gęsto pokrywają powieki jar nie są tego warte. Przechowywane taką delikatność w lodówce przez kilka dni.

Jak przygotować wysuszony szczupaki kawior

Można również gotować jajka i nierówne, co jest dość popularne. Aby to zrobić, worki z jajami umieszczony w misce emaliowanej pod uciskiem około czterech dni. Następnie spłukać i wysuszyć je w stanie zawieszenia. Odbywa się to na prtyazhenii tygodnia. Jerky sposób kawior będzie doskonałą przekąskę z piwem. Kawior szczupaka również może być używany do gotowania różnych potraw, takich jak zapiekanki i inne.

Najlepiej smakuje kawior z naleśniki lub świeże bułki. To danie może być wspaniałą ozdobą każdego stołu prazdnichogo. Ponadto do jego wspaniałego smaku, bogate nim przydatnych elementów, które ona zawiera. Kawior szczupaka, którego przygotowanie jest bardzo proste i szybkie, jak się okazuje bardzo smaczne i użyteczne.