508 Shares 6591 views

POP (pomidor) opis, uprawy i sadzenie sadzonek

Wyobraźmy sobie, że był czas, kiedy nie byliśmy na pomidorach stołowych. Jak to możliwe, zrezygnować z tych wszystkich bajerów: sałatka z pomidorów, sok pomidorowy, ketchup, adjika … W leczeniu niektórych chorób, dla uzupełnienia witamin, w kuchni – wszędzie potrzebne są pyszne pomidory. Każdego roku coraz więcej fanów w tym roślinnych. W celu spełnienia wszystkich żądań konsumentów co roku hodowcy wyhodować nowe odmiany. Pomidor Pops, których ujawnienie znajdziesz w tym artykule jest doskonałym wynikiem ich ciężkiej pracy. Ta odmiana macrocarpa smaczne sałatki, które mogą zadowolić rolnikom doskonałe zbiory.

Tomato. odmiana Pops

Opis odmian pomidorów chcę zacząć od stwierdzenia, że nie są one tylko smaczne, lekko słodki, ale także piękny wygląd. Pops (pomidor) – duża owocach odmiany. Owoce jego kształt przypominający serce, na końcu znajduje się niewielki wydłużenie, jako „nosa”. Skórki różowy z odrobiną malin, kolor owoców jest bardzo jasny i nasycony. Miąższ jest słodkie, małe nasiona. Pops (pomidor) można osiągnąć stosunkowo dużą wielkość w dojrzałej formie, o wadze około 300-400 g

Różnorodność syberyjski odnosi się do wczesnego dojrzewania roślin, krzewów dużych, wysoki, może sięgnąć dwóch metrów wysokości. Funkcja ta powinna być uwzględniane przy ogrodnicy przesadzania w ziemi, zaleca się umieścić nie więcej niż 3 sadzonki za 1 tys. m. Pops gwałtownie rośnie z należytą starannością i może proszę najpierw różowe pomidory mają 90 dni po posadzeniu.

cecha

Pops (pomidor) cenione przez amatorów pomidorów w pierwszej kolejności, ponieważ tego rodzaju uniwersalne. Stosuje się go do sałatek, soków, solenie, i, oczywiście, świeże. On daje plon dużych ilościach, jest łatwy do transportu i tolerować praktycznie nie cierpią z powodu inwazji szkodników i chorób.

Pops – jeden z najlepszych odmian pomidorów, które mogą być uprawiane, jak mówią wśród ludu „dla siebie”. Jeśli umieścisz pomidory są na miejscu, cała rodzina będzie przyznawane na całe lato świeżych warzyw smaczne. Roślina ta ma dość długi okres owocowania. Ze względu na bardzo dużą wydajnością, pomidory wystarczająco pełne nie tylko do sałatek, wirując w zimie można również zrobić. Sędzia dla siebie: 1 tys. m. Pops może dać około 17 kg dużego pomidora.

Uprawa i sadzenie sadzonek

Od tej wczesnej odmiany, nasiona mogą być wysiewane sadzonki w lutym i marcu. Przed siewem, należy sprawdzić je do kiełkowania, nie odwrócił się próżny. Wystarczy upuścić nasiona w wodzie: tych, którzy „utopić”, można bezpiecznie przejść w głąb ziemi, dadzą przyjazne pędów. Jest również konieczne, aby przetworzyć przed sadzeniem nasiona słabym roztworem nadmanganianu potasu.

Pierwsze pędy zachwyci cię w ciągu 3-4 tygodni, może trochę wcześniej. Poczekaj, aż pierwsza para liści pojawiają się i zacząć nurkować. Mogą być natychmiast sadzone w rostochku cieplarnianego, jeśli są dostępne, ale nie zapominaj, jednocześnie lekko prischipnut korzeni.

Dorosłych sadzonki gotowy do otwarcia łóżko zaleca się „przenieść” 60-70 dni. Czas ustawić nie tylko my, ale również pogoda do warunków klimatycznych. Po prostu trzeba czekać na ciepłą stabilnej temperatury powietrza i czasu, kiedy groźba zamarznięcia znika całkowicie. Tu, w tej chwili jest to bezpieczne dla roślin uprawianych roślin z cieplarni do ogrodu.

W pielęgnacji odmian pomidora Zdejmuje żadnych komplikacji, przez całą drogę, a wraz z resztą pomidorów. Razem z wodą, korzystnie ciepłą wodą, tylko chwastów i chwastów zanieczyszczeń, w zależności od instrukcji i mineralnych opatrunków organicznych. Nie zapominaj, że jest to wysoki odmiany rośliny potrzebują czasu, aby związać się do udziałów w początkowej pętli pończoch pozostaje wolny, bo pomidor jest wciąż rośnie, a potrzebują miejsca do łodygi.

Pomidor Pops: Opinie

Każdy ogrodnik wybiera urozmaicenia smaku. Wagony te różowy garnitur, prawdopodobnie wszyscy. To zbyt dobre Pops pomidor, plantatorów opinie o tym zakładzie wyłącznie pozytywny. Nie może być inaczej, marka zasługuje na najwyższą ocenę!

Liczba ogrodnicy twierdzą, że uprawy pomidorów w zimnym klimacie – bardzo złożonego procesu. Potrzeba i gatunek nadaje się podnieść i techniki rolniczej. Pops jest najlepiej nadaje się na Syberię, wielu próbowało i byli zadowoleni. Sadzenie zadowolony duże plony.

Przegląd również zauważyć, że ten sukces wiele syberyjskich hodowców łączy wielkoowocowych, wczesności, dobry smak i wysokie plony. Pomidor jest dobre do spożycia świeżych i przygotowań do zimy.